Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia synusia

NAN 1 HA ---- NAN 1 ????

Polecane posty

Gość mamusia synusia

Witam. Mam pytanie. Od urodzenia dawalismy synkowi mleko modyfikowane NAN 1 HA. Ja nie miałam w ogole pokarmu a w szpitalu tym Go karmili wiec po powrcie do domu kontynuowalismy podawanie tego mleczka. Sęk w tym , że synek ma 3,5 miesiąca i teraz taka jedna puszka starcza mu na 2-3 dni. Puszka kosztuje w granicach 20 zł. Więc strasznie drogo. Czy możemy przejść na NAN 1 zwykły??? Jest tanszy... Ani ja ani mąż nie jestesmy alergikami wiec może Mały też nie jest... Musimy to konsultować z lekarzem??? Czy któraś mama karmiła Malucha od urodzenia zwtkłym NAN' em???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiła
i karmi nadal od 2 tygodnia, ładnie przybiera na wadze i nie ma żadnych uczuleń- to tyle co mogę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musisz stopniowo przechodzić nie od razu. ja jak zmieniałam dziecku nutramigen na bebilon pepti to mieszałam jedna łyżeczka tego i jedna tego aż stopniowo dochodziłam, że cała mieszkanka była nowa, lub też wprowadzałam najpierw jedną porcję mleka w danym dniu, póżniej dwie i tak dalej, lekarz mi mówił by od razu nie wprowadzać ale stopniowo...ja karmię innymi ale zasada przechodzenia pewnie jest ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjjaa
tak dziecko kosztuje...trzeba bylo piersia karmic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia
tjjja Czytać chyba nie umiesz.... Pisałam, że NIE MIAŁAM W OGÓLE pokarmu!!! Ani odrobiny... Na poczatku trochę siary a później WIELKIE NIC... Żadne herbatki pobudzające laktację ani barawka nie pomogły... Miałam dziecko głodzić i kazać mu ssać do krwi jak nie było co... Ojjj... Głupia jesteś z tymi swoimi komentarzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie mozesz przejsc na NAN1 zwykly, kosztuje 9.99, ja tak z mala robilam, NAN1 jest bezpieczne bo tez dla dzieci od urodzenia:) najpierw kupowalam NAN1 hA a potem dawalam NAN1 zwykly, tylko ze przyznam, ze glownie karmilam córkę piersią, mleczkiem tylko dokarmialam i to nie codziennie, tylko czasami, teraz pije już NAN3 Ale lekarka mi mowila, ze spokojnie mozna przejsc na HA na zwykly, nawet jak sie karmi tylko sztucznie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc z HA na zwykły, nic się nie boj tym bardziej, że mały ma 3,5 miesiaca i nie jest juz noworodkiem, NAN1 na pewno mu nie zaszkodzi, jak skonczy 4 miesiące przejdz na NAN2, ja sie na poczatku balam, ale pamietam ze lekarka kazala mi przejsc od razu po skonczeniu 4 miesiecy na NAN2 bo Jedynka nie byla juz pelnowartosciowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulk78
HEJ ja mam syna 14 miesiecznego i urodzil sie wczesniakiem i dawalismy nan 1 ha (dodam ze tez niemialam pokarmu) i zastanawialismy sie nad zmiana a le lekarz powiedzial ze nan 1ha jest najbardziej zblirzony do pokarmu naturalnego ,dodam ze tez jestesmyz mezemalergikami ,ale nie bawem doja zupki ,kaszki i ceny nie odczujesz puki co nasz maly na tym mleku ma sie dobrze i o zmiane mleka powinnas pytac pediatre bo on najlepiej ci doradzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×