Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nkolp33

wczoraj sie dowiedzialam ze jestem w ciazy

Polecane posty

Gość nkolp33

super ,jestem w szoku bo czulam sie swietnie i okazalo sie ze jestem w 3 miesiacu :) :) :) super jesresmy szczesliwi, tylko jak to powiedziec 5 letniej panience ze bedzie miala siostre lub brata ,moze macie sprawdzone sposoby aby nieurazic malej i ze by nadal czula sie kochana bo kochamy ja nad zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkolp33
DZIEKUJE 🌼 bardzo sie cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie jedno - nic a nic nie miałas objawów ?Piersi, brzuszek ... okres ... Dla mnie to niesamowite, że tak późno dowiedziałaś się o ciąży :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno powie ze przez 3 misiace miala okres, haha ale te baby sa!! skoro obawiasz sie reakcji to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja37
tyko nie wyklinaj innej kobiety, jak ja zrobiłam z powodu nienaiwsci, ze mi sie plan nie udał to ludzie ludziom gotuja los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKAELKA
Rany kobietyco wy piszecie o obiawach , przeciesz kobieta pyta o co innego !!!!:) Ja GRATULUJE tez mialam okres troszke slabszy i nie podejrzewalam 2 ciazy:) my kupilismy piekny prezent i mowilismy ze bardzo go kochamy (syna) i ze jest bardzo warzny bo bedzie STARSZYM BRATEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkolp33
Do zabajonej,obiawow nie mialam moze lekko slabszy okres ale myslalam ze to z powodu latania samolotem (jestem handlowcem i sporo latalam tu i tam na targi ) pare dni temu bolal mnie jajnik i poszlam na usg i .... SZOK jestem w ciazy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkolp33
DZIEKUJĘ ZA WSZYSTKIE GRATULACJIE :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie okres tylko plamienie, okres jets jak nie ma ciazy zluszcza sie scianka macicy.. jest lub nie owulacja a jak ciaza to macice wysciela inne cos niz jak jets okres, to bylo plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weaa
do wodna_lilia ale ty zawistna jestes!! gratuluje 🌻 nkolp33 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zawistna
a złośliwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Ja dopiero planuję ciążę i już teraz powoli przygotowujemy 7-letnią córcię na to że będzie miała rodzeństwo. Zresztą ona od jakiegoś czasu sama się dopytuje. Niedawno rozmawiałam ze znajomym własnie na temat tego, jak starszy syn przyjął w domu młodszego brata. Powiedział mi jak oni to zrobili i zadziałało. W dniu kiedy żona z młodszym synkiem wychodzili ze szpitala, starszy brat dostał prezent. Rodzice powiedzieli że to prezent od młodszego braciszka, który bardzo go kocha i chce żeby starszy pomógł rodzicom się nim opiekować. Zadziałało, między chłopcami są 4 lata różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
nkolp33, oczywiście najszczersze gratulacje i zdrowego, ślicznego dzidziusia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×