Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaacie...

nie wysypiam się

Polecane posty

Gość Jaacie...

Zawsze jak śpię u mojego faceta to wstaję nie wyspana. Co noc i to kilka razy w ciągu niej musi się do mnie dobierać. Już czasami mam tego dość. Mówię mu że nie, żeby dał mi spać ale nie, on się położy na góra 10 min i znowu swoje. A jak rano robię mu wyrzuty to mówi że ja nie mogę z nim spać bo nigdy się oboje nie wyśpimy. I co ja mam z nim zrobić? Mam mu obciąć i kawkom wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOTS
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to najlepsze wyscie z
sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. . . . .. .. ... .. .
rozjechać go przed snem tak konkretnie żeby już nie miał na nic sił i zasnął jak kamień....choć zawsze ryzyko że zacznie wtedy chrapać...ewentualnie przygrzmocić mu jak słowa doniego nie docieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno!! Piekny tekst... \"Mam mu obciąć i kawkom wyrzucić\" ubawiłem się po pachy, choć metody nie popieram... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie - kawki nie zeźrą. Zrób tak: przyjedź na wieś. Ziemnioki przebierzem i wyrzucim troche obornika. Potym pójdzies z nim spać. Jak mu się jeszce bedzie chciało - to bedziem myśleć dalej... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj
ha! ja tez tak mam czesto, ale moj problem jest chyba wiekszy, bo z moim mieszkam na stale!!!! tyle ze jemu nie przeszkadza , ze sie nie wysypia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
Rolniku dziekuję za radę ale ziemnoki to ja już przebroła.Obornik to się sam wyrzucił. A jak pójde z nim spać to wtedy mi już nic ani nikt nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
Aldis wielkie dzięki, ale kurde czasami naprawde jestem zmęczona i chciałabym spać ale nie mogę... a jego najczęstszy argument brzmi tak: " Kochanie ale ty mnie tak podniecasz", później się przytula i twierdzi że ja śpię w małym pokoju bez niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cy tyn twój chłop to aby nie Jorgut? Bo jo kiedyś w kopalni robiuł. I beł u nos taki jedyn - Jorgut mu beło. Tyż tak myncuł babe jak tyn twój ciebie. To ta baba przyleciała do śtygara, żeby Jorgutowi doł tyla roboty, żeby cołkim siły ni mioł. Pierszy, drugi dziń - bez zmian. Ale trzeciego dnia, tka mu śtygar doł popalić, że Jorgut ledwo do chałupy się dowókł. Baba mu obiod podsuwo i mówi: - zjidz Jorgut, popij mlikim, i idź se odpocznij A jorgut ledwo przy stole siedzioł ze zmenczenio. - nie bede piól - mówi. Nie bede jod. Popierdole i pójde spać... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka lat zxałozysz tutaj topik \"MOJ MĄŻ UNIKA SEXU , CO ROBIC \" buhahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
Byku nie martw się nie założę. Rolniku to napewno nie on, żaden tam Jorgut. Ale tej nocy było to samo. Zbudził mnie o 2 w nocy. Chyba powinnam go na noc czymś obwiązać aby nie mógł się do mnie dobierać, usta zakleić a dopiero rano go uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fooch
to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fassol
Też się spotkałam kiedyś z takim facetem. Masz rację to jest cholernie wkurzające, na drugi dzień chodziłam jak w transie i nie miałam na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
* zielonooka * Na krótką metę to może i jest fajne ale na dłuższą to już nie za bardzo. Chyba nie ma nic fajnego w tym że budzisz się niewyspana, chodzisz jak w transie jak to napisała fassol, oczy masz podpuchnięte, itp. On chyba powinien spać na balkonie.... Albo poważnie obciąć i wyrzucić tym kawkom na pożarcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala zeby moj
na mnie tak wchodzil a ta ciota nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tego nie rozumiem
czyli on moze sie kochac ciagle?? co dwie godziny dajmy na to?? Ile razy dziennie to robicie, ze jeszcze w nocy mu sie chce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe......
a ja znalazłam rozwiązanie i kupiłam do domu dwa wyra..:Di teraz sie wysypiam jak się nie podkrada:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
a ja tego nie rozumiem.... - co dwie godziny? chciałabym je czasami mieć dla siebie. w dzień kochamy się kilka razy a w nocy to kiedyś doszło do 7 i wyobraź sobie że zanął wreszcie.wiesz jaka ja byłam szczęśliwa że on śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe......
no tak przez pierwsze 3lata tez mialam taka jazdę z moim-dobrze,ze latek mu przybyło bo....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe......
ty sprawdz czy w aptetce viagry nie ma...to jakiś młody ogier chyba,co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ci u nos we wsi kowal. Niezwykłą zdolność w ręku swoim on posiada. Z kawołka zielaza zrobi syćko... Mioł stary Maciaszek kłopot ze swoją córko łokropny. Jak ino poszła na zabawe - to z rana wsztstkie żyto było co 5 metrów powygniatane. Od samy remizy - do samy chałupy :) To co zrobił Maciaszek? Ano poszedł do kowala i majtki kute ze stali hartownej obstalowoł. Na kłódkę zamykane. I tera żytko mu rośnie jak talala :classic_cool: Bo powiedzioł, że kluczyk gdzieś zgubił ;) Jak kces, to se takie gatki zamów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
Rolniku takie gatochy to żadna przeszkoda.Z nimi też sobie da rade. Ciekawe..... nie ma viagry, nie bierze jeszcze, ja to się zastanawiam czy jak będzie stary to też taki jurny będzie.... Mam czekać aż się starszy zrobi i mu się odechce? Jaacie do tego momentu to ja na wózku inwalidzkim jeździła będę albo coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie spojrzyj na to z inny strony. Ty se popatrz ile tu jes takich co to jaż popierdują coby takiego chłopa mić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
Rolniczku dziękuję Ci za słowa otuchy ale ja już chyba nigdy z nim spała nie będę(żart) a one to chyba nie wiedzą co mówią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baqbie to zawse źle... A jakby ci tak kumina ze 2 miesiunce nie przeczyściuł - dopiro byś piscała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
No co racja to racja babom to nic nie dogodzi. Ale ja już wytrzymałabym raz dziennie dwa ale nie trzy cztery i jeszcze w nocy! A jeśli chodzi o kumin to u mnie w dumu kumina to ni ma. (Wim o co ci chodzi). Ale jakby zapomniał na te 2 miesiące co to sex to pewnie bym nie narzekała. I co mi na to poradzisz tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×