Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaacie...

nie wysypiam się

Polecane posty

Gość ciekawska...
:D ja czekałam aby latek przybyło...no troszkę jest lepiej...ale dobrze,ze to 2wyrko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
a trzecie Cie nie interesuje ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
Ciekawska ja chyba nie mam wyjścia i musze czekać aż troszke się postarzeje. Rolniku mówiłam że mnie głowa boli, że spać chce, że zmęczona jestem, kłamałam że okres mam(to mu jednak w niczym nie przeszkadza), że niedługo będę miała okres, ze mnie boli, itp. i na nic się nabrać nie daje skurczybyk jeden....Może weś go do siebie w pole, wymęcz go albo coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fooch
jak z tad do tamtad i teraz juz taki na powaznie kuffa. nerw itp super moze gdzies jeszcze napiszesz takie rzeczy intymne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska...
a w tym trzecim jest dzidzia..ale dzięki ,a co na czwarte chceż się załapać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On do mnie na pole się nie nado.. bo jo na polu ino sex upraiom :classic_cool: Ale juz wim co zrób. Jak cie w nocy znowu obudzi - powidz, że z samego rana dzwois, żeby mamusia przyjechła. Zara mu rura zmięknie :classic_cool: ps. No i zezłościłaś fooch,a temi opowieściamy. Łun tyz by chcioł jak twój chłop - a nie łumi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
E fooch nie denerwuj się. A jasne że napisze.Na oknie sobie napisze i na bloku i jeszcze w tv będą taką reklamę puszczać, a co dopiero w radiu. To będzie temat tygodnia. I każdy będzie wiedział że chodzi o Ciebie....Żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fooch
z tymze wlasnie ja jestem tym chlopem drogi rolniku. a pozatym jakby jeszcze byly jakies panie ktore by tak chcialy to prosze o kontakt pod adresem ssijpaszke@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciekawska
na czwarte ? nie skąd :) mnie wystarczyłoby drugie,ktorego nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
Rolniku nada sie, bo jak wy tom sex uprowiocie na polu to jak on sobi moze pouprawio to jak wroci do doma to mu sie ni bedzie kcialo i bedzi spal.A rubotne to chlopisko rubotne.To jak?A fooch to un taki tylko dla jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska...
:D ja tez bym wolała jedno...ale teraz tak sie ten mój rozwala, chrapie i jeszcze co noc mu się...że wolę 1 spać:) ale zawsze możesz sie położyć koło mojego na 2:Dchyba, żeś baba to won:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mie na polu fooch,ów zadnych nie trza. Od jaj mom kury. A po trzecie to na polu jo sex uprawiom!! Jakbym tak uprawioł z jakim fooch,ym toby dopiro cało wieś dziwowisko miała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cośta tak zamilkli? Pewno cie znowu dorwoł bidulko :classic_cool: To już ni ma inny rady - kopnij go w jaja :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
Rolniczku jeszcze mnie nie dorwoł.Dopiero w nocy to zrobi,bo na imprezke do nigo idziem. a ni masz gdzies tom boby jakis dla nigo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś boby by sie znaleźli - dawnom w nosie nie dłuboł... A jak sie bobów naźre to tobie do spokój - bidulko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacie...
Rolniczku nie wytrzymuje już. Ty go weś do siebie w pole bo źle ze mną będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Dam Ci radé Jezeli to wytrzymasz to bédzie spokój,wiadome jest ,ze jak facet lezy przy kobicie to ma automatycznie w zwodzie i bédzie tak nécil az w koñcu doprowadzi do wytrysku po tym bédzie chwila spokoju po 10 min, znowu szamotanina i chéc wlozenia bo ona jest taka atrakcyjna (doslownie )Wystarczy,ze pójdziesz wczesniej spac ok.20.00 to do 24.00 mu wystarczy. NIE musimy zawsze wkladac do srodka,choc to jest cudowne,ale spróbuj raz wziác do réki i poczuc wzrost a pózniez nie patrzác troché posuñ do srodka i na zewnátrz. Wymysl inne pozycje bo im szybciej tym lepiej dla obojga,po 6-ciu wytrysniéciach bédzie spal jak zabity a rano jedynie przywita Cié i já calusem,zmyslowosci zyczé

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×