Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trew28

MĄŻ NIE JEST WSPARCIEM

Polecane posty

Gość trew28

jestem w 5 m-cu ciąży, muszę leżeć więc przez to przytyłam już 8kg.. A mój mąż wciąż niby w żartach mówi, że mam duży tyłek o czy po ciąży pójdę na siłownie czy zostane taka gruba. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-0-0-
Kiedy szłam rodzić to mój powiedział mi, że mam być cicho, nie krzyczeć i mam to znieść bohatersko. Nie martw się, na pewno jesteś śliczna w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
jak juz mam dobry humor to on zawsze znajdzie głupi tekst, dzieki za dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
twierdzi ze to zarty, ale malo zabawne jak dla mnie, jedno wiem poprzestane na jednym dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-0-0-
Kasjo - nie byliśmy już szczeniakami kiedy byłam w ciąży, dziecko było planowane, nie jakaś wpadka w bramie. Nie wiem, jak można coś takiego powiedzieć. Do dziś mam o to do niego żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-0-0-
Mój też twierdził, że to żarty. To najdurniejsze żarty jakies słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
u mnie tez planowane, być może jestem nadwrażliwa a i jeszcze jedno mam w d... głupie komentarze nie rusza mnie to tak jak was podnieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
to fakt sama tego dziecka nie robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
bla bla bla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasadorowa
tego gnoja bym za oknem trzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
ty gnido!!!!!!! nie leze dla przyjemności tylko dlatego że muszę, niestety tez mi to nie pasi, ale mam ciąże zagrożoną......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-0-0-
Kasjo - nie przesadzaj, nie wszystkie baby w ciąży to rozwalone na kanapie wieloryby. Ja pracowałam do ostatniego dnia. Do porodu pojechałam sama prosto z pracy, na parkingu wyjęłam sobie torbę z rzeczami z bagażnika i poszłam. W ciąży przytyłam 14 kg, dziś mam w stosunku do tego czasu -3kg. I nie gadajcie, żebyście ich powywalały za okno, bo jak tu wywalić kogoś a okno jak właśnie rodzi się jego potomek, który bądź co bądź zrobił się z miłości. Przynajmniej czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0-0-0-0-
Trew - sorki, pominęłam medyczne względy leżenia na kanapie. Po prostu czasem tak trzeba. Spadam stąd, bo tu pełno jakichś bezmózgowców się nazbierało. Cześć i trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
tez spadam bo to idiotyczne sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasjopejka, gratuluję - przebiłaś wszystkie forumowe kretynki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie czasem są tak głupi ,że aż słów brakuje😡 Trew28-mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze:) nie denerwuj się , w Twoim stanie to niewskazane. Twój mąż zachowuje się beznadziejnie, przykre,że nie ma w sobie dość emaptii,żeby zrozumieć,że to wyjątkowa sytuacja. Jeżeli Twój wygląd ma dla niego najważniejsze znaczenie to jest pustakiem, co tu dużo mówić. Odpoczywaj ❤️ , a głupimi docinkami nie warto się przejmować🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co odpowiadacie jednej czy drugiej małolacie. Zgłosić na śmietnik i spokój, ignorować takie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
dzieki dziewczyny, obecnie waze 60 kg, przy wzroscie 166cm wiec to chyba nie taka tragedia, ale jak pisalam moze jestem nadwrazliwa, tylko bylam ciekawa jak to jest u innych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
powtórze jeszcze raz leze bo musze, chociaz i tak wstaje by co nieco w domu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjopejka - malo Ci, że poleciały wszystkie Twoje wpisy do tej pory? chcesz - nie ma sprawy zablokuję i koniec pieśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
dzieki ModerX :) musi byc trochę idiotów, smutno bez nich by było :) dorosnie to może zrozumie, oby jej się wszystko gładko układało by nie usłyszała niczego niemiłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trew, Trzymaj sie!!! Nie daj sie mezowi..bo to jest naprawde smutne co on mowi+robi. Ciaza napewno sprawia, ze wygladsz pieknie-napewno promieniujesz pieknym wewnetrznym blaskiem! Porozmawiaj z nim i powiedz mu, ze Ci to przeszkadza! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Głupia Panno: dziewczyna jest w ciąży zagrożnej, dlatego leży. Ogarnęłaś? Miarka nie napisała o swoim mężu. Drukowanych nie składasz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Kasjopejko, nie nazwała Cię świnią leżącą na kanapie, ot powiedziała co nieco o idiotach...A skąd wiesz,że do Ciebie? Uderz w stół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
och kasjopejka urazilam, jak mi przykro, ale zmadrzalas bo pojelas ze o ciebie chodzi, wypchaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna gdzie jest mod! Kasjopejko-byłam na weselu sama:) pisałam o tym na forum, ale w ciąży nie jestem;) pocieszam tylko autorkę topiku. Niktórzy mąją na tyle uczuć,że potrafią się wczuć w czyjeś problemy. Na dodatek umiem czytać z zrozumienie, z czym Ty chyba masz problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
prawda boli ale mimo wszystkom zycze abys nie miala takich stresow jak ja mam teraz, ze kazdy bol kojarzysz z najgorszym... obys zycie rozami miala uslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trew28
no i prosze kulturka :) leje na twe słowa tak ja ty na moje, pisz co chcesz, gwarantuje (masz nick czarny) że bedą cie źle kojarzyć, sama na siebie wyrok dałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik o nicku Kasjopejka został zablokowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjopejko-nie wpadłaś na to ,że można mieć kompa w łóżku? Faktycznie myślenie, to nie twoja mocna strona.Umiesz tylko bez sensu kogos obrażać😠 i pisać bzdury😡 Trew28-Trzymaj sie cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×