Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia baba

poczulam sie jak kretynka.. wlasnie gadalam z lekarzem

Polecane posty

Gość glupia baba

zadzwonilam do swojego gina zeby umowic sie na wizyte to jest lekarz bardzo dobry, mily( kiedy ma sie z nim do czynienia osobiscie), jest strasznie zajety- caly czas ma jakies operacje, potem prywatny gabinet i przychodnia.. ok ja to rozumiem- ale zawsze jak do niego dzwonie czuje sie jak gowno kiedys dzwonie a on do mnie" nie moge teraz rozmawiac( bo cos tam cos tam).. prosze zadzwonic pozniej".. a teraz dzwonie on odbiera ja mu sie przedstawiam, mowie o co mi chodzi i on na to" nie moge teraz rozmawiac jestem zajety prosze zadzwonic za 30 minut).. i to tak szybko.. takim oschlym tonem.. jezu glupio mi teraz do niego dzwonic:( czy wszyscy lekarze sa tacy dziwni czy tylko ja na takich trafiam?( bo to nie 1 ginekolog ktory tak oschle sie do mnie odnosi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze na początku rozmowy pytam- czy nie jest zajęty.Jezeli jest-umawiam się,że zadzwonię później. Nie masz czym sie przejmować.Nie Ciebie jedną pewnie tak załatwia przez telefon. Następnym razem przedstaw się i na poczatku zapytaj,-czy moze w tej chwili z Tobą rozmawiać?Wtedy nie wyjdzie na to,że Cię spławia,tylko na to,że jest zajety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntej5mem
po prostu nie mia czasu..moze akurat druga reke mial w czyjejs pochwie...przeciez wtedy nie bedzie cie zabawial przez telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gość
A jak ma mówić ? " przykro mi kochanie ale nie mam czasu zadzwoń za 20 minut ?" :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
mój gin jak przyjmuje w prywatnym gabinecie i jest w danej chwili zajęty to po prostu nie odbiera telefonu i wiadomo,ze trzeba zadzwonic za parę minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888
MÓJ GIN TEŻ NIE ODBIERA TELEFONÓW JAK JEST ZAJĘTY I JEST TO DLA MNIE SYGNAŁ ZEBY PRÓBOWAĆ DZWONIĆ ZA CHWILKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja mam dobrze
bo mój gin, jak nie może odebrać, albo jest zajęty, to później sam do mnie oddzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×