Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorrrąca 25

widzę, że nie tylko mnie wywiało z cafe w tym tygodniu...

Polecane posty

od tyg. tu nie zaglądałam... kto teraz jest - meldować się:P i pisać co się działo ciekawego/lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłużaczorgazmów
tak i tylko siedzcie z odkurzaczem przy łechtaczce która urasta wam do rozmiarów duzej wiśni........oh jak mi dobrze ....spróbujcie a ty wieśniaku wypad stad bo śmierdz...od ciebie oborą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez wywialo, ale milo widziec ze zyjecie i macie sie dobrze 🖐️. Nuda tu wieje, az sie nie chce pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ... moze to idealny moment aby zniknac z kafe skoro nikogo nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znikaj! Badz wytrwaly! Ja jestem, ktos jeszcze? Ktos kto nie jest rolnikiem, jego zona, kochanka czy sasiadka (topik sasiedni mnie rozwala:D)..litosci!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no napadaja, ja wole sie nie odzywac:) Ze ich jezyki...tfuuu - palce nie bola od tej gwary wiejskiej:D Gratulacje za wytrwalosc sie naleza. Tez nie wiem jak mu sie tak chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I CH....JEM STRASZY NA KAFETERII ____ {......} {____} |......| |......| |......| /.........i /............i /...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..WODA......|.| |.|.MINERALNA.|.| |.|___________|.| |.....................| |.....................| |.....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jk - w Srodową noc tylko zajrzałam, ale nie ze swojego kompa. w temacie chodziło mi o długie pogaduszki w ciągu dnia z innymi ciężko opierdalajacymi sie......znaczy ciężko zapierdalającymi w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×