Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gliceam

peeting i zajscie w ciaze

Polecane posty

Gość gliceam
wiem duzo i wiem ze i takie rzeczy moga byc mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikers
spoko, rozumiem Cię sostra :D. Na pewno nie jesteś w ciąży. A jak masz stracha, to za 2 tygonie zrób sobie test. Spoko będzie. Nos do góry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliceam
dzieki za zrozumienie..........ze ktos jednak zrozumial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekdo
ŻAAAAL!!!DZIECI ROBIĄ DZIECI A NIE WIEDZA CZY JE ROBIĄ ;) Porozmawiaj ze starą bratem kolezanka starsza a nie piszesz takie śćierwo tutaj ;/ przecierz to woła o pomste do nieba jaka ty jestes tempa..poczytaj na necie albo naucz sie biologii jesli chcesz wiedziec jak powstanie zaplodnienie a nie pytasz czy jak dotknal ci sekunde chujem w pizde czy zaszlas w ciaze..jak kurwa ci sie spuscil plemnikami sperma tym bialym kremem smacznym ktorego wcinasz na sniadanie szmato to jak to wlecialo ci w pizde to wiadomo ze zaszlas w ciaze i zamkniety temat.A jak masz miesiaczke to nie pierdol mi tu o ciazy i jesli test byl negatywny bo tym bardziej pokazujesz ze jestes ułomem.Jak test negatywny to chyba kurwa napewno nie zaszlas w ciaze jesu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty duzo wiesZ? no prosze Cie !!! idz lepiej do lekarza i dopytaj jak twierdzisz ze po ty mozesz byc w ciazy na 100% ma 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekdo
ŻAAAAL ona jest nienormalna lub nienormalny..zapewne to koles chce wiedziec pytajac o te pierdoly bo jest A)Zboczony lub B)Chce wiedziec jak tak by zrobil dziewczynie jakiejs czy zajdzie w ciaze bo ma 11 lat a do tego czasu dluga droga hahahahah albo to dziewczyna tak niedoksztalcona ze az dupe sciska ;/ dziwne ze internet umie obslugiwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×