Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam zapachu..

perfumy ladne i niedrogie!

Polecane posty

Gość szukam zapachu..

mozecie polecic perfumy, a raczej wody toaletowe o delikatnych, swiezych, lekko kwiatowych zapachach?? nie chce,zeby zapach przytlaczal, lecz orzezwial. oczywiscie w miare przystepnej cenie, powiedzmy do 60 zl za 50ml. czy znajda sie takie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz NIKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam zapachu..
czy chodzi ci o zapach z lini NIKE UP OR DOWN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz NIKE
dokładnie ten, w niebieskim flakoniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz NIKE
wg mnie jest sliczny. Sama jestem pachanaca posiadaczka, 62 zł 75ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam zapachu..
w takim razie sprawdze go po weekendzie :) tylko mam jeszcze jedno pytanko, jak dlugo utrzymuje sie zapach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wąchałaś Yves Rocher? Np. Ming shu? Owocowa jest Ode a l\'amour (mirabelka, kwiat czarnej porzeczki, śliwka, sandałowiec, ambra- zapach jest słodki!)- niedawno weszła druga, mocniejsza wersja tej wody. Jaśmin i lilię znajdziesz w Ode a la joie. NIebanalna jest Evidence. I NIESAMOWICIE trwała!!! Choć trudno mi je określić jako orzeźwiające, to warto powąchać. YR ma też w ofercie wody kolońskie- zielona herbata/ bambus/ cedr/ wiciokrzew/ cedr. A z klasycznie kwiatowych piękne było Diorissimo... Ale już nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
puma woman ta siwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie numer jeden to ode l\'amour Yves Rocher, ok 60 zł za 5 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prize
heh... wlasnie tez zmieniałam perfumy na letnie... wybrałam pume women

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAM_WSZYSTKIM_TU_I_TERAZ
POLECAM CHANSON ZIELONA HERBATA TAKI Z ZIELONYM LISTEKIEM NA OPAKOWANIU SLICZNY SWIERZY ZAPACH :) MIAL KTOS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa
troszke malo jak 60zł za 50ml ale tu są fajne perfumki http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4281362 brałam już od tego sprzedawcy, często ma bez ceny minimalnej i można tanio wyrwać fajne perfumki, teraz jest jakaś wyprzedaż i już jest 1 aukcja BCM z fajnymi perfumkami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam perfumy la Rive takie w butelce kwadratowej przeźroczystej dosyć duże jak na perfumy kosztują 20 złotych, ale są booskie, nawet bym nie podejżewała, że tanie a fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Styl
ale konkretnie jakie La Rive? Nazwa. La Rive ma podróbki, "odpowiedniki" oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym cenach obczaj C-thru. W odróżnieniu od Pumy i Bruno Banani są trwałe, w odróżnieniu od B.U., czy jakichś odpowiedników typu Bi-es nie walą alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyjemnością wyslę katalog z FM GROUP :) nie ma lepszych odpowiedników a i oferta jest ogromna wiec czemu nie spróbowac . Zainteresowanym wystawię aukcje na allegro z wybranymi zapachami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red blue
Dnia 20.05.2006 o 20:26, Gość szukam zapachu.. napisał:

mozecie polecic perfumy, a raczej wody toaletowe o delikatnych, swiezych, lekko kwiatowych zapachach?? nie chce,zeby zapach przytlaczal, lecz orzezwial. oczywiscie w miare przystepnej cenie, powiedzmy do 60 zl za 50ml. czy znajda sie takie..?

Świetne i niedrogie perfumy kupisz na edp24.pl 🙂 Z wypróbowanych zapachów mogę polecić Ci Panterę, odpowiednika Pumy woman. Energiczne, orzeżwiające perfumy, w sam raz na upalne dni. Bardzo dziewczęce, subtelne, a zarazem bardzo trwałe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×