Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malkatka

bal na koniec studiów- kreacja

Polecane posty

Gość malkatka

dziewczyny zostałam zaproszona na taki własnie bal, mam ladna sukienke ale zastanawiam sie czy ona w ogole pasuje, tzn czy nie jest zbyt elegancka. nie mam pojecia jak ludzie sie ubiearaja na takie imprezy? moja siostra miala te sukienke na studniówce, jest kremowa, gorset i spodnica. spodnica do gory dopasowana a na dole rozszerzana (kroj syrenowaty jesli wiecie o co mi chodzi). no i wlasnie zastanawiam sie czy nie jest za szeroka na dole, czy pasuje? cy dziewczyny tez tak elegancko ubieraja sie na takie imprezy? nie jest ona moze typowo balowa bo do gory jest dopasowana ,ale ten dol... super sie w niej czuje i bardzo mi sie podoba mzoe ktos byl na takim balu i moze jakiejs wskazowki udzielic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefonia
mze zapytasz sie kolezanek w czym one idą na ten bal ? Jezeli jest napisane ze to bal to raczej właśnie taka elegancka suknia wieczorowa a jezeli to zwykła impreza to raczej cos innego, ale to zalezy od tago jak reszta traktuje te spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
no wlasnie problem w tym ze ide jako osoba towarzyszaca i naprawde nie mam mozliwosci kontaktu z dziewczyniami. impreza na 300 osob prawei ale w swietlicy przy uczelni. ze wieczorowa suknie to sie domyslam, zwlaszcza ze tam bedzie przeciez zespol a nie Dj, tylko zastanawiam sie czy nie jest taka troche jakby balowa. i tak w niej chyba pojde bo nie mam innej alternatywy tylko chcialabym sie dowiedziec co o tym myclicie zeby sie tyle nie stresowac, a w razie czego w ostatecznosci kupic cos szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenofonia
no ale jak to jest bal to suknia balowa jak najbardziej :) Ja bym poszłą w takiej sukni o jakiej piszesz. Zwłaszcza gdybym dobrze sie w niej czuła. Pasuje na bal a jak świetnie wygląda to czemu nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
dzieki za rade i supokojenie. rzadko cos chodze na tego rodzaju imprezy i bylam troszke zdezorientowana, chyba niepotrzebnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj sie po prostu partnera
po pierwsze w czym on idzie, po drugie jak bardzo balowa jest ta imprez :) najbezpieczniejszym rozwiazaniem jest zalozenie prostej dlugiej czarnej sukienki i skromnej, ale efektownej bizuterii-to tak w razie jak bys dalej sie zastanawiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
no wlasnie takiej sukienki niestety nie posiadam. partner idzie w garniturze ocziscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Idz w tej sukience!!! Na moim balu wiele dziewczyn takie miało!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiedzmy tak pół na pół sukien balowych i tych takich poprostu eleganckich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
eve wielkie dzieki, wlasnie na takie sprawdzone opinie czekalam:) uspokoilas mnie bo impreza juz jutro i wcale nie bylam jeszcze pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kreacja na bal na koniec studiów bedzie niewyszukana :classic_cool: - dżinsy,koszulka, parciany pasek i moje ukochane trampki. Ważne że będzie się działo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
hmmm, wlasnie dowiedzialam sie ze ten bal odbywa sie na stolowce uczelnianej, ale skoro wciaz nazywa sie balem, bedzie zespol i kolo 300 osob tak wiec mam nadzieje ze i tak musi byc elegancko i moja kreacja bedzie ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Nic się nie przejmuj!!! Częst gęsto takie bale są na jakiś stołówkach bo na restauracje absolwentów poprostu nie stać ;) Mój bal też był na stołówce - tyleże jakiegoś klubu wojskowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
moj bal tez byl na stolowce, niestety zadna hotelowe sala by nas nie pomiescila, a stroje rozne, troche eleganckich, troche letnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kremowej sukienki to jak najbardziej, a co do samego balu to ja niestety, ale nie moge sie na ten temat wypowiedzieć, bo mój rok był tak niezgrany, że o balu nie było mowy:( dobrze chociaż, że absolutorium sie odbyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
malkatka - i jak było na balu???????? Kreacja trafiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
na moim balu dziewczyny były w balowych kreacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkatka
no bylam zdziwiona ale nie do konca wszystkie dziewczyny byly bardzo elegancko ubrane, a w takich sukienkach jak ja byla mniejszosc. Jednak dobrze sie czulam, wszyscy faceci oczywiscie w garniturach, sporo dziewczyn w sukienkach takich prostych dlugich lub krotszych. Znaczna czesc dziewczyn przyszlo ubrana w takie letnie sukienki, niezbyt eleganckie, jednak byl zespol, byl to w koncu bal, czesc byla tez w takich sukienkach jak ja i uwazam ze to my bylysmy ubrane odpowiednio do okazji:)) moze to przez to tak bylo ze to byl bal uczelni gdzie studiowali sami faceci a dziewczyny to byly tylko osoby towarzyszace. bylam zadowolona i dobrze sie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Cieszę się bardzo :) Pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym rozwiązaniem, według mnie, byłaby ta sukienka http://bit.ly/2tKV5Ks Jest niezwykle elegancka i kobieca :) Sklep CosmosModa oferuje duży wybór sukienek, także na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie na każdą okazję, jak i na co dzień. POLECAM www.cosmosmoda.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×