Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktośś

Piękne Panie

Polecane posty

Gość gość
daj spokoj! Wiele jest pieknych kobiet, ale na Boga, nie Doda! Zobacz jak wyglada \'naturalnie\':o A ten jej metroselsualny Radzio to lysy starszy Pan udajacy macho.http://img147.imageshack.us/my.php?image=151106jpg9lt.jpgWiecie ci kiedys zrobil brat Radka na imrezie? Wsadzil sobie dlugopis do tylka i lekarz musial interweniowac przy wyjmowaniu! To nie plotka tylko info od znajomego, ktory tam byl:o Banda kretynow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośś
a ja myślałem że to tobie zrobili i przedstawiasz własne doświadczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdro :) jest takie stare przysłowie de gustibus non disputandum est:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi, ale nie mnie ta sprawa dotyczyla. Nie jestem jeszcze w tym stadium debilizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośś
no to super bo już się wystraszyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe tad
doda naturlanie też nie wygląda źle, a tutaj foto jest nie na miejscu, bo po wyjsciu ze szpitala:O, to nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o gusta maalutka, tylko o klamstwa pokazywane przez media, klamstwa pokazujace pewne osoby w zbyt korzystnym dla nich swietle, na ktore nie zasluguja, bo ani uroda ani intelektem nie prezentuja soba nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łe tad--> to zdjecie bylo robione 2 dni potym, jak ojciec mojego faceta jechal z Doda pociagiem relacji IEE Warszawa-KRakow. Od niego wiem, ze wygladala normlanie..umalowana, uczesana, nie jak na tej focie, ktora miala litosc wzbudzac chyba, bo nie wiem co innego...Nie chce byc okrutna, po prostu drazni mnie kreacja Dody (nie ona , ale postac, kotra wykreowala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telewizja kłamie od dawna wiadomo, niewiele mnie to obchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam to w d..., ale...no dobra, frazesow pare napisze: Duzo kobiet sie wpedza w kompelsy, bo nie wyglada jak Doda czy inna Margaryna, podcza gdy wiekszosc tych zakompleksionych kobiet jest od tych medialnych wytworow o wiele ladniejsza. Latwo jest wkleic czyjes zdjecie z CKMu czy Playboya i wzychac: ach, co za piekna kobieta. Trudniej wkleic fote tej samej kobiety jak kupuje bulki w spozywczym, bo wtedy sie okazuje najczesciej, ze juz nie ma do czego wzdychac. Piekno wymaga oprawy, owszem ale nie maski, a to co wklejacie czesto na forum to kobiety w maskach i nie bede tak owych nazywala pieknymi i to nie moja gusta...to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe tad
ale nie tylko doda wyglada inaczej jak jest zrobiona, KAZDA KAZDA DOSLOWNIE KAZDA, powiedz czy Ty nie widzisz roznicy po sobie, przed i po malowaniu:O taka prawda; a nie kazda nawet zrobiona, fachowo, wyglad super, a ona-trzeba przyznac ze tak, bo i bez makijazu wcalnie nie jest taka zla:O pozdro pozdro i reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda wyglada inaczej, owszem, ale kobieta naprawde piekna nie traci 100% na swoim wygladzie, gdy nie nalozy tapety. Moim zdaniem Doda traci. Bez maski nikt by nie powiedzial o niej per seks bomba.Kobieta moim zdaniem piekna bez wzgledu na make up? Jessica ALbaCharlize TheronNatalie PortmanUroda jest w nich samych, a nie w rekach stylistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
hahaha a gdy nie są anonimowi, ludki z tego tematu pewnie twierdzą, że nie interesują się plotkami i nie interesują ich doniesienia o życiu prywatnym osób popularnych beka ;D i żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
zgadzam sie Jessica ALba jest sliczna zawsze i wszedzie w kazdej fryzurze w kazdym kolorze wlosow , bez makijarzu z bardzo ostrym makijarzem , po wyjsciu z wody, po cwiczeniach fizycznych......... ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palua....Nie wiem czy widzialas(es) Inro The Blue. Tam Jessica wyglada tak slicznie i naturalnie ze zal mi tylek sciska. Przede wszystkim rysy twarzy maja byc ladne, regularne, najlepiej klasyczne, wtedy bez upiekszania twarzy, szpilek i mini kazdy facet sie za taka babka na ulicy obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
pozdro600 - nie widzialam niestety. zgadzam sie z Toba ze to rysy twarzy odgrywaja decydujaca role. Zauwazyla ze pomiesznie rysow twarzy roznych ras jest najkorzystniejsze tzn nosek murzynski troche splaszczony i duze usta , duze oczy jak u eropejczykow i ostrzejsze rysy twarzy tak jak maja Zydowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
no nie wiem Doda jest ładna i bez makijarzu nie jest piekna ale ok jest jednak wiele ladniejszych kobiet ktore maja to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×