Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOOLIITTA

Lesbijskie zapędy. Wejdżcie pogadać panie i panowie.

Polecane posty

Gość LOOLIITTA

Mam kochanego faceta:) i chce z nim być do końca życia:) Ale chciałabym sprubować z kobietą.. Może tylko się pocałować, podotykać..A może coś wiecej... Ale mam faceta..którego kocham, i nie chce go skrzywdzić. Ja nie uważam,że jakbym się popieściła z kobietą to byłaby zdrada, ale on tak uważa... A ja jestem taka ciekawa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprÓbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOLIITTA
* ja uważam że nie bylaby to zdrada, a on uważa że zdrada 100% ( słowo nie zjadłam;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada to zdrada
nawet z kobietą!A jak TY bys sie czula gdyby on bzyknął się z facetem?Też nie byłaby to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOLIITTA
Byłaby, jeszcze gorsza niż z kobietą. Wiem... Ale faceci inaczej patrzą na seks dwóch kobiet. Większość facetów nie miałoby aż tak za złe, żeby ich kobieta z kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOLIITTA
No napiszczcie coś?? Czy są kobiety które tez tak mają? Albo co o tym mysla faceci, gdyby to ich kobieta chciala ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariaci!!!!! Zero kultury, tylko ..(...). Nawet takie ochydy jak wypisujecie by mi do głowy nie przyszły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze cos w tym jest
heh moze sprobuj go namowic na seks we 3 jesli Ci to odpowiada, wtedy nie powinien miec tego z zle a Ty bedziesz mogla sprobowac z kobieta. Ale powiem Ci, ze to nic nadzwyczajnego, mezczyzni sa duzo lepsi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) To nie takie proste... Już bylam gotowa nawet właśnie może przy nim... Ale on nie widzi róznicy, czy zdrada z facetem czy z baba, i też na to nie pójdzie. Mowi,że jestem walnieta, bo jeszcze bym go chciala zdradzić na jego oczach;). Uważa,że patrzenie na dwie kobiety razem.. albo branie w tym udziału jest fajne, ale nie kiedy się ma swoja jedna kobietą. I że nie zniósł by patrzeć, jak mnie np pieści inna kobieta I jestem już w pełnej kropce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloman1
Moja żona ma na to ochotę i nie widzę nic przeciwko temu tylko nie jest łatwo poznać kogos odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznać może i nie łatwo, ale może się zdarzy. A mi nawet jak sie zdarzy poznać, to przez moje sumienie względem poglądów faceta nic nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitto ja tez tak mam.
Tez bym chetnie sprobowala jak to jestz dziewczyna. moj facet w przeciwienstwie do twojego nie ma nic przeciwko temu. Jemu najbardziej zalezy zeby mi bylo dobrze.Dlatego ze mnie bardzo kocha. Ciekawe czy daleko mamy do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle,że mój facet nie jest tak wyrozumiały;) A skąd jesteś;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
szczerze mówiąc tez się na tym łapię żeby spróbować z laską kiedyś.. niestety nasze społeczeństwo jest jeszcze w tej kwestii troche zacofane, no cóż może kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie baba z babom parzy to taka nowoczesność je?? Tfuuu - sodoma i gumora :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
nie to że nowoczesnośc nie o to mi chodziło.. ale własnie o to że do tej pory budzi to takie obrzydzenie u większej części naszego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mo budzić?? A widziała ty kiedy zeby krowa na krowe właziła?? Albo zeby pies ze psym tańcowoł..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
no wiesz jesli ty porównujesz ludzi do zwierzat to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo w tem aspekcie to byle krowa mondrzejsza łod poniektórych.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
ale nie rozumię o co ci chodzi.. kazdy ma prawo swoje zdanie wyrazic tutaj i nie po to by byc porownywanym do krowy.. czego nie rozumiesz tego ze jedni maja takie fantazje czy potrzeby a inni i siakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumieM!! Potrzeby? Przed chwilą pisałas, ze jesteś ciekawa? Oj dziewczyno, poza tym Twoje wypowiedzi świadczą o tym, ze raczej bardzo młodziutka jestes, zyby nie powiedzieć gorzej, w koncu nie chce nikogo obrażac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totyż łoni wyrażajom... jo wyrażom. A jo ich chentnie widzem - na ksinżycu.. najlepi jeszczze z drugi strony, bo dzieciska czasym teleskopy majom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
no juz taka młodziutka nie jestem a gówniarą jak to chciałać ująć tym bardziej. W momencie kiedy mówiłam o potrzebach nie miałam na mysli siebie tylko ogół osób,które mają je. Owszem jestem ciekawa jak to jest i kiedys chciałabym spróbować, ale nie że mam taka potrzebę. Czytaj troche uwazniej a później się wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiom, że jak włozyć renke w krowie łajno to tam ciepło je.. Nie ciekawi cie to casym? Nie kcałabyś spróbować?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
wiesz tu jest własnie ta różnica, że jedych może ciekawić czy w krowim łajnie jest ciepło, a innych.. No i własnie to jest to że ciebie 2 kobiety razem obrzydzają, a grzebanie w krowiej kupie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo tam taki eksperymentator nie jezdym. Ale ty lubis eksperymenta - to moze cie i to zaciekawi.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
raczej nie. sex kojarzy mi się z przyjemnościa (więc może i w innym wydaniu byłby miły),a kupa raczej niebardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnikowa.
Rolnik podniecasz mnie:P cho no na sianko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu by moja dziewczyna pieściła się z inną. Ale jak ze wszystkim, to rzecz gustu i nie wszystkim może odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×