Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliska111

czułyscie jak dziecko obracało sie głowka do dołu?

Polecane posty

Gość eliska111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga02
coś ty, nic nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi smieszne pytanie.. przeciez czuje sie ruchy.. to i obracanie czuc.. a to najpierw malenstwo kobie u gory potem po boku potem dol... i wtedy wiadomo ze sie przekreca.. Ale chyba sama nie lajac wprawy nie bedziesz wiedziec czy jest glowka u dolu czy u gory... Moj maluszek jest glowa w dol a ja bardziej czuje szturchanie na dole i po boku... Jakby mi lekarz nie powiedzial ze glowka jest w dole pomyslalabym ze to nozkami tak dokucza.. A tu sie okazuje ze z glowka i raczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
rusałka-moze sie skapne-bo to 31 tydz poki co lezy na pupce i czekam az sie przekreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
W pierwszej ciąży dokładnie czułam moment kiedy mała się obróciła. Leżałam i nagle w moim brzuchu poczułam wielką rewolucję :) no a potem zmieniło się miejsce kopniaków - dlatego wiedziałam że jest inaczej odwrócona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było to nawet bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA72
Jestem drugi raz w ciąży i ani za pierwszym, ani za drugom razem nie czułam momentu obracania się dzidziusia. Zauważyłam natomiast, że dzidzia kopie inaczej i w innych miejscach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorodna córa
Mnie obudziło coś w nocy, myslałam, ze to solidny kopniak małej, a potem się okazało, ze sie odwracała główką do dołu, ale było to dość wcześnie, jeszcze przed 30 tygodniem ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czulam samego momentu przekrecania,ale wiedzialam,ze dzidzia sie obrocila,bo cisnela mnie w dole i krecila glowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnnnooossimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiółka
E tam..... ani kiedyś, ani teraz nic nie czułam.... A Mały jest główką na dół już... od 4 miesiąca (teraz koniec 7-ego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×