Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja nie brałam, ale miałam brać - lekarz chciał mi przepisać, ale nie zgodziłam się, bo nie jestem zwolenniczką podtrzymywania, zwłaszcza w pierwszym trymestrze, a tak właśnie u mnie było(na szczęście dotąd okazała się niepotrzebna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazał brać 3 dni po jednej tabletce i że w ciągu tygodnia powinnam dostać @ a jak nie dostane to znaczy że ciąża ale robiłam wczoraj test i wyszło że nie jestem nie wiem już sama czy wierzyć testowi czy lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmmm
ja też brałam na wywołanie @, ale inne dawkowanie miałam inż ty. Mi jak na razie pomaga. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmmm
a na co bierzesz? i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres miałam 30 marca potem z opużnieniem 1 maja (cykle mam 28 dniowe a @ 5 dni) i trwał tylko 1 dzień potem 2 dni przerwy i lekkil plamienie jeśli można go tak nazwać bo to była dosłownie kropelka wiec poszłam do gina i powiedział że jesli to ciąza to jeszcze za wczesnie żeby mógł stwierdzić i przepisał mi luteine50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JBEATA
Cześć dziewczyny! Brałam luteine z przepisu lekarza na wywołanie okresu przez 7 dni 2x1.Po tych 7 dniach odczekałam 2 i dostałam normalny okres trwający 6 dni.Czy to znaczy, ze ciąże mozna juz wykluczyć?? dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×