Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ale wtopa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ALE WTOPA /

Polecane posty

Gość Ale wtopa

zaliczyłam wtope stuleci. Byłam wczoraj na imprezie. poznalam zajebistego faceta. Od slowka do slowka, od tanca do tanca, piwko jedno za drugim....impreza sie toczyla a my wcisnelismy sie w lożę. Miałam krótką spudniczkę. Poniewaz loża była w zagłębieniu, specjalnie niewidoczna a alkohol uderzył nam do głowy zaczeliśmy się kochać. Usiadłam na nim.....i w trakcie chwi\ycił mnie ktos za ramie. Wyprowadziła nas ochrona.porażka, wiecej w zyciu do tej knajpy nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wtopa
niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wtopa
nie, to stalo sie tak szybko, a my bylismy nawaleni jak działa. chodziłam do tego klubu od roku a teraz musze znalezc cos innego bo wstyd za piatke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie zdziw sie
jak sie okaze ze ktos wam pstryknal fotke i zdjecia zamiesci w necie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wtopa
nawet nie mow o fotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w cipke czy w odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
hehe to faktycznie daliście.. a kolo jak zareahgował?? dobrze że sie nie zakleszczyliscie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmnie skończyliście
się kochavc?Czy wam przerwano bzykanko i dokończyliście potem?Czy kazde z was po wyrzuceniu z knajpy poszo w swoja strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wtopa
koleś s[puscil glowe, wyniesli go za bety, mnie z reszta tez. to bylo takie zenujące....porażka, jakby nie mogli nas normalnie wyprosic. wrecz nas wytargali jak jacys jaskiniowcy, nie wiem czy Marek w ogole zdarzyl zapiac spodnie:/tragedia a co do zachowania tego goscia w stosunku do mnie to nawet nie wymienilismy sie telefonami:(pewnie nigdy wiecej go nie spotkam, buuuuua takie ciacho bylo no:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednym słowem
dałaś ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
hmmm to ktoś chyba tym gorylom doniósł o tym, bo jak mówisz że ta loża jakas taka niewidoczna była .. a co do gościa to faktycznie skoro nawet nr nie wziął . eh pewnie teraz moralniak męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssst
Taaaak ciacho z HIV :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajak zareagowali ludzie
w klubie jak ochrona was wyrzucała?Byli tam jacys znajomi?A z tym kolesiem nic starconego,może jeszcze sie spotkacie i będziecie sie smieli z tej wtopy:-DJemu pewnie jest teraz tak samo głupio jak Tobie(a moze nawet bardziej bo pewnie nie zdąży zapiąc spodni i wylecial z klubu z ptaszkiem na wierzchu:-P)Nie ąm sie,przynaljmnie bedzie fajne wspomnienie na starosc;)Teraz lepiej sie matrw czy nie zaciazylas albo sie czyms nie zarazilas od tego typa:-o Mam ndzieje ze wszystko bedzie oki:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wtopa
dzieki, fajnie ze sa tu jeszcze normalni wyrozumiali ludzie. Zaciazyc bankowo nie zaciazylam bo nie skonczylismy niestety;) ale strasznie sie zajawilam na tego kolesia. nie moge przestac wracac myslami do wczorajszego wieczoru.....co do choroby mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok, bo rzeczywicie przegielismy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delaila
nie przesadzajmy z tymi wulgaryzmami, ktos, kto tak pisze, stawia sie na poziomie owej nieszczesnej istoty, wiesz? co za sie tyczy sytuacji... za glupote sie placi i nic w tym dziwnego, ze Was ochroniarze wyniesli, choc kto nie popelnil nigdy zadnej gafy po pijaku, niech pierwszy rzuci kamien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wtopa
a co do ludzi w klubie to powiem wam ze nawet nie wiem, to wszystko stalo sie tak szybko. Znajomi i moi i jego zostali w srodku bo przeciez nie wiedzieli co sie dzieje, a my raczej po takiej wtopie nie bardzo mielismy jak ich zawolac, w knajpie zasiegu brak:/dobrze, ze rzeczy zadnych nie mielismy, bo by pewnie w szatni zostaly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fesg
jestes zwykla puszczalska. krutka spodniczka, dupa na wierzchu no to zacheta na ruchanko.o chorobe sie nie martw, co najwyzej Ty mu ja sprzedalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie opiniami jak
powyższa:-PPewnie napisał to jakaś sfrustrowana grubaska z gimnazjum lub liceum która ma tak grube nogi,ze nawet w najwieksze upaly chodzi do klubu w niesmiertelnych dzinscah bo nie mze zalozyc kiecki chocby baaaaaardzo chciala:-PA puszczalska to nie jestes!Mialas ochote n sex to to to zrobilas.Rownie dobrze nazwac mozna by puszczlskaim tego kolesi to tez sie bzykał:-pDo seksu trzeb DWOJGA wiec wyzywanie dziewczyny a nie faceta od dziwek nie ma sensu to przeciez sama z soba sie nie bzykala!On tez mial w seksie swoj udzial:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
hmm ale po co tu prowadzic dyskusje czy to bylo zaszmacenie czy nie.. każdy ma swoj system wartosci i wie co dla niego jest dobre a co złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekiedy pies siłą zmusi sukę
więc nie piedol mi tu,że JAKsuka nie da to pies nie weźmie😡Nawet jak dobrowolnie dała to ma do tego prawo!!!Dlaczego facetowi dajemy przyzwolenie na przygodny seks a kobiecie nie?Hę???Mamy XXI wiek,poza tym jest demokracja i równouprawnienie więc każdy dorosły człowiek,ZARÓWNO KOBIETA JAK I FACET może pozwolić sobie na przygodny seks!!Kobiety też!Kobiety mają swoje potzreby seksualne i maja takie samo prawo jak faceci aby je REALIZOWAĆ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa
mila moja ciesz sie ze tak sie to skonczylo, jak dopiero zaczeliscie, pomysl sobie co by bylo gdybyscie szyczytowali i w ty momencie wkroczylaby ochrona :o albo jak twoje jeki zegnalyby tlumy gapiow w to miejsce hehe!! a ludzie, chuj z ludzmi, pewnie sie patrzyli i mysleli ze twoj kolo jakies burdy parzyl do jakiegos typa bo zazdrosny byl o taka czike :) glowa do gory i milszych zakonczen imprez :* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekiedy pies siłą zmusi sukę
spierdalaj!Miała ochote sie sie bzyknęła:-PNie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekiedy pies siłą zmusi sukę
jak miała ochotę to sie bzyknęła:-PMa do tego pełne prawo!Facet może to kobieta też!!!A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie o gwałtach
???Pisze,ze jak suka nie da to pies nie weźmie...gwałt jest zaprzeczeniem Twoich "teorii":-oW gwałcie mimo iz kobieta nie chce to facet ja zmusza do seksu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego nie wyzywacie
faceta który uczestniczył w tym bzykanku na imprezce tylko wyzywacie autorke topiku od szmat?On miał prawo sie bzykac a Ona nie???Otoz miaął prawo takie jak ten koles!Chciała i zrobi to wiec sie opierdolcie i darujcie sobie gadki moralizatorskie:-oWystarczy ze mamy Rydzyka i Giertycha:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
hehe dokładnie .. tu sprawdza się powiedzenie że każdy sądzi według siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dupa - moja własność
oooole ole ole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten koleś w takim razie
też był MĘSKA KURWĄ!!!!!!Skoro wyzywacie autorke topiku od kurew to w takim razie ten z którym się bzykała był kurwiszonem bo dla niego to też był przyapdkowy seks!A męskie dziwki sa jeszcze gorsze od kobiet dziwek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×