Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pan T.

Ehh

Polecane posty

Gość wielbicielka_rolnika
czyje spodnie zdejmujesz? ja wolalabym Ci je rozpiąć..... ..... sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
ja mam 22lata---> nie mialas chlopaka czy nie calowalas się czy nie uprawialas sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie T - bardzo to pienkne jest. Tak sie ino zastanawiom po co ty te pore cyntymetrów tyle casu w garści trzymos?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan T.
Błąd stylistyczny się wcisnął tam ;] Ale myślę ze wiadomo, że chodzi o ta wspaniała kobietę, która leży przede mną ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
lepiej miec spodniczkę i pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
a kurczę...w dwóch się chyba trzyma takie rzeczy :P:P:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
....tak mi się chce faceta, ze az zal...:o a z tamtym juz nic nie będzie :( i co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan T.
Rolnik > Trzymałem, teraz już puściłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
ale po co puściles? jedna reka to za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan T.
Może ja ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan T.
Ciężko się piszę trzymając go w dłoni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
co prawda calą noc się do mnie dobierał...ludzie ja juz zapomnialam jak to jest...szkoda tylko, ze orgazmy to sama sobie zmajstrowalam .... jak nauczyc faceta, zeby to umial robić....czy oni nie rozumieją, że to nie marchew do tarcia tylko tam wszystko delikatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan T by wom pomóg - ale tyla casu trzymoł, aż mu sie wymsknół.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
pan T--->oj tam...na organach czy pianinie najpier gra się jedną ręką, ale na flecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan T.
wielbicielka_rolnika > Ręką chłopak tak tarł? czy czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani T.
Panie T. tak naprawde wyglada to wszystko tak: Człapiesz do niej, obejmujesz jej brak talii jedną włochatą łapą, drugą niezgrabnie dotykasz jej zmarszczonej szyi, naciągniętego dekoltu, zaczynasz całować jej ucho zauważając w nim złogi miodu, szyję, zawadzając wargami o zwały sera w fałdach, pieścisz każdy decymetr jej wielkego pięknego cielska. Ona delikatnie udaje że mruczy... jest taka piękna. Zaczynasz z niej ściągać obcisłe zapocone po paru dniach noszenia ciuchy, nie przestajesz ślinić, teraz pieścisz jej cycki, są takie kobiece, obwisłe, naprawdę imponujące. Schodzisz niżej, mmmm chlapiesz językiem jej fałdy na brzuchu, nie przestajesz pieścić wspaniałych zwisów. Masujesz jej wielką galaterowatą cellulitową dupę, powoli ściągasz zaplamione dresy, całujesz rozległe uda. Ona coraz bardziej się niecierpliwi, już by se poszla obejrzeć Europe da się lubić, im szybciej zaczynasz mamlać jęzorem jej serowatą cipę, ona coraz szybciej rusza się z całym krzesłem które skrzypi i zaczyna coraz głośniej ci wołać żebyś jej przyniósł zimną pizzę, bo kolacji nie jadła. Mów dalej, to co napisales jest mniej wiecej w tej samej odleglosci od rzeczywistosci, co moj realizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
Pani T. - pani to juz nawet chlop w lozku nie pomoze ręką:( moj poprzedni robil to języczkiem a ten ręką przed koronkowe majteczki..zreszta mezczyzna ma z reguly szorstką skórę, więc tak czy siak ręką to nie jest dobry pomysł chyba ze swoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
a ja mam 22lata----> to wez sobie takiego pana T. zeby Cię chociaz nauczyl co nieco..raz się nie liczy;) nie trzeba się zakochiwac zeby poznać abecadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cego ty tu dziewule ucys!!?? Józiek rusany nie bedzie kcioł.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_rolnika
wazne..ze potrafi widziec dobro ooo.... ciii:classic_cool: ja nie powiem, ty nie powiesz, T.nie powie, ona nie powie....a ón się po fakcie dowi :classic_cool: ..niektorych facetów tak rajcują dziewice ;) niech się chlopina cieszy..jak glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan T.
Nie jesteś Panią T. Dla mnie kobieta, z którą jestem w danej chwili, jest dla mnie najpiękniejszą kobietą na świecie i nawet jak ma jakieś wady to ja i tak je kocham a nawet wręcz ich nie zauważam. To Twoje zdania są wręcz surrealistyczne, a mój tekst jest poetycki, pełen namiętności, kapie z niego aż erotyzm i o to w tym chodzi. Po prostu wiem jak ważny jest element gry wstępnej dla kobiety, nawet tej brzydkiej grubej i spoconej jak Ty to nie zgrabnie ujęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×