Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puzi

Mój facet rozgląda się za innymi...

Polecane posty

Idąc ulicą zerka ukradkiem, na inne kobiety...a gdy udaje że tego nie widze - potrafi nawet odwrócić głowe. Doprowadza mnie to wówczas do furii.... ale coraz częściej zastanawiam się czy bycie z takim mężczyzną ma sens???? a może jest to po prostu naturalne??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adapterka
hm no to wszystko zależy teraz od ciebie czy mu ufasz czy nie. Dwa lata temu dając mu sznse na powrót po tej zdradzie pokazałaś że mu ufasz i miał u ciebie wielki kredyt zaufania. Może porozmawiaj z nim otwarcie o tym, tzn. nie może tylko na pewno. I nie obwiniaj go od razu w tej rozmowie ale powiedz mu co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno podniosłaś mnie na duchu :) Dziękuje za mądrą porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
ja swojej zonie odpowiadam,ze zdrowy facet musi sobie popatrzec a pózniej já trzepie bo mam nadchnienie i ochoté bo CHORY FACET NIE ZWRACA UWAGI bo mu nie pika w majtkach a mi zawsze pika nawet po przejsciu chodnikiem gdy czujé won kobiety to mi automatycznie pulsnie i mam nieco wilgotno w majtkach,ale za to odbijam sobioe wieczorem.Polecam przechadzké gdzie na deptaku idác przed siebie szczypniesz go w czule miejsce zobaczysz ,ze sié ocknie.Ja to swojá odrazu musialem skierowac do parku na lawké i sié rozkoszowac,dobrze ,ze sié sciemnilo. A na codzieñ i tak wgapujé sié lub wytrzeszczam galy ( porównujé i obserwójé, co ona na to )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj numer
nie moglabym byc z takim facetem:o moj przy mnie sie nie oglada, moze jak idzie sam albo z kolegami dla mnie ogladanie sie za innymi to nie jest normalne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×