Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

Witam !! no jasne ze od Was nie ucieknę...i mam nadzieję ze nasz topik przetrwa do moich dwóch kreseczek:):) A wiecie wczoraj był u mnie mój tata i tak na mnie patrzy, patrzy i w końcu mówi:,,Wiesz córka tobie to by sie juz dziecko przydało..\" A dodam ze nic nikomu nie mówilismy ze mamy zaczac starac sie o dzidziusia.A tu o..mój tatus sam na to wpadł! No a wogóle to mi sie smutno zrobiło ...bo decyzje z dzidziusiem odłożyliśmy...No ale chociaz wiem ze tata chce byc dziadkiem:) Dobrze ze moj mąż juz dzis wraca..bo jeszcze jeden dzien bez niego i chyba bym zwariowała..do reszty:) Buziaki dla Was i słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z tymi rodzicami, ze chca zostac dziadkami :) u mnie juz nie pytają bo wiedza o moich problemach i nie chca mi sprawiac przykrosci, cierpliwie czekają. ja przetrwałam dzisiejszy dzień w pracy, zaczal mi sie weekend, ale jutro mam ostatni egzamin w tej sesji wiec zaraz musze spadac do nauki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki! Ja już z powrotem!!!! może coś się zacznie dziać...WRESZCIE!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik26! Wierzę w to że wytrwamy!!! I Ty razem z nami o to zadbasz :) :) :) Wica! Trzymam kcuki za egzamin i całłą resztę!!! Pwodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia o
Witajcie!! Na wstepie chcialabym Wam zyczyc duzo cierpliwosci i powodzenia z calego serca.Jestem mlodom mama,mam dwu letniego synka i musze przyznac ze macierzynstwo wcale nie jest latwe i tak kolorowe jak opisuja to w czasopismach,ale na dzien dzisiejszy wiem,ze dzieci to wielkie szczescie i warto dla tych malych istotek zrobic wszystko co sie da.Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.Przepraszam za bledy,ale niestety zawsze je robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie ktoś pisze! Witajcie kobietki! 🌻 prawda dziecko to odpowiedzialność, ale jaka słodka :) a taka maleńka istotka potrafi dać tyle szczęścia i radości..... Szkoda ze nie każdemu jest to dane! ale WIERZĘ, że już wkrótce każdej z nas która tego pragnie z całego ❤️ spełni sie marzenie o byciu mamą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia o
Napewno Wam sie uda zostac mamami wierze w to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwodzenia o -> wielkie dzięki za wsparcie! miło usłyszeć ( a właściwie przeczytać) :) słowa otuchy Buziaki dla synka i Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia o
Cierpliwosc jest gorzka,ale jej owoce sa slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta prawda! :) zatem czas poczekać na owoce... :) :) :) :) BARDZO słodkie owoce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia o
o tak sa bardzo slodkie i kochane nawet jak broja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia o
DorotkaM Tobie napewno sie uda z Twoich wypowiedzi az tryska energia:)WAM WSZYSTKIM SIE UDA jestem otym przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się... być optymistycznie nastawiona, ale... muszę przyznać że często jest mi naprawdę ciężko. :( ale WIARA podobno czyni cuda, a \"pozytywne nastawienie to połowa sukcesu\"... :) :) :) Tak więc wierzę, że wszystko będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Znów pochmurny dzień i iziąb... niestety :( :( :( (przynajmniej u mnie taka paskudna pogoda) a na dodatek mam doła... do kitu :( 3majcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja juz po ostatnim egzaminie, mam nadzieje ze chociaz z tym jestem do przodu :) U mnie slonce i dosyc cieplo. Dorotka bez dola mi tu prosze, bo pogoda sie u ciebie nie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wica! na pewno ędzie egzamin ok... :) nie matrw się! ten dół to nie przez pogodę... :( choć myślę że ona się też przyczynia troszkę... :( generalnie jest do bani...chyba mam już wszystkiego dość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się, wszystko będzie dobrze. Wiem, ze czasami człowiek ma wszystkiego dość, ale to mija i znowu ma siłe i ochote stawić wszystkiemu i wszystkim czoło. U ciebie tez z pewnością tak będzie. buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niestety w tym momencie to chyba nie wierze :( :( :( :( nie lubie siebie takiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona konieczynka
Witajcie dziewczyny, kobiety, matki Jestem tu nowa, jak do taj pory walczylam sama z powodu braku potomstwa,czytajac Wasze wypowiedzi ogarnela mnie otucha-dzieki Wam nie czuje sie taka samotna SERDECZNE DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona koniczynka! Witam! Zapraszamy częsciej! naprawdę dobrze jest jak możesz poradzić się kogoś w podobnej sytuacji... wiem już z doświadczenia że to potrafi pomóc... Pozdrawiam gorąco! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zielona koniczynko :) dorotka pewnie ze nie lubisz, nikt nie lubi byc w takim stanie. Moze nalej sobie czerwonego winka wlacz komedie na dvd??? Uśmiechu zycze wreszcie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam serdecznie, czytajac Wasze wypowiedzi az mi lzy pociekly,ja z moin partnerem trzymamy to w tajemnicy od 5 lat. Dlaczego w tajemnicy-nichcialam litosci, i oczöw patrzacych na ciebie ktöre chcialy powiedziec (OJ TY BIEDACTWO). A tu u Was nieczuje sie jak ktos komu trzeby wspolczuc,wszystkie znajdujemy sie na tej samej lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona koniczynko! ->Zawsze możesz zaglądać i liczyć na nasze wsparcie!!!! jesteśmy tu po to by sobie pomagać! Wica! -> no może się uśmiechnę... na siłę co prawda, ale zawsze :) 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim najwiekszym problemem jest to ze powoli trace nadzieje na to ze zostane mama,jak pozwolicie zaczne od poczatku......... W 2000-cznym roku postanowilismy zalozyc rodzine, po kilku miesiacach zaczelam sie niepokoic (wmawialam sobie ze to pewnie na bazie stresu)i tak milol pierwszy rok,drugi.W 2003-cim postanowilismy pojsc na badania co sie okazalo maz ma problem z iloscia produkcji spermien,do tego nie sa za szybke -wiec moja szansa na zajscie w ciaze jest BARDZO MALA.ale sie niepoddawalismy.Postanowilisym wzac urlop i wyjechac, odpoczac, zrelaksowac sie.Po powrocie z wakacji bylam najszczesliwsza kobieta pod sloncem, co sie okazalo zaszlam w ciaze.Niestety po 2 miesiacach okazalo sie ze cos jest nie tak,biegalam po roznych ginekologach majac nadzieje ze ktörys z nich uratuje nasze dziecko-Bez skutku-STRACILAM.Do tej pory niemoge sie z tym pogodzic. I tak minelo juz prawie 2 lata bez zadnego skutku.Wierzcie mi probowalismy prawie wszystkiego.... W tym roku zamierzamy wyjechac na urlop byc moze to nasza jedyna szansa. Przepraszan ze wam zawracam gitare, ale w koncu wyrzucilam to siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów tak Zielona Koniczynko! nie zawracasz nam głowy...pisz często... nie wiem czy Cie to choć odrobinkę pocieszy, ale mam znajomych którzy mieli bardzo podobną sytuację... była ciąża-późno lekarz zauważył ze obumarła-ryzyko duże że kolejnej nie będzie!!! A teraz mają już prawie rocznego maluszka!!! trzeba wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowa otuchy -tego mi bylo trzeba.Mialam dosyc placzu w poduszke i tylko wtedy kiedy meza niebylo w domu, i tak stanowczo za duzo robil sobie wyrzuty ze to wszystko z jego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś na temat płaczu w poduchę!!! sama bym chętnie popłakała, ale nie mogę bo zaraz afera \"co się dzieje\"??? Nie mam siły tłumaczyć CO!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam optymizmu...nie dziś!!! Ale łatwiej komuś dobrze radzić niż pomóc samemu sobie!!! ale generalnie łatwiej jest jak człowiek stara się myśleć optymistycznie (tak myślę) :) ale sama mam doła dziś :( :( :( Wierzmy że będzie dobrze!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×