Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻 Witajcie dziewczyny! Jest Nas narazie niewiele czyli Dorotka, SSS, Leonidi i Ja.(o Nas wiem) Jedynym naszym celem w tym momencie jest dzieciatko!! Tego wlasnie pragniemy najbardziej:):):) Jesli wlasnie tego chcecie to zapraszam na \"kawke \" i pogaduszki🌻 Chetnie dowiemy sie czegos nowego, pocieszymy moze i poradzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsdgsg
Pytanie nie na temat - skad jest Twoj nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsdgsg
Bo kojarzy mi sie z mitologia wegierska i zastanawiam sie czy to przypadek czy znasz wegierski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsdgsg
Przepraszam...tak sobie pytam...bo kojarzy mi sie z mitologia wegierska i zastanawiam sie czy to przypadek czy znasz wegierski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi! Dobrze ci sie kojarzy. Poprostu mam kolerzanke Wegierke o tym imieniu i tak mi sie spodobalo ze wybralam je jaki moj nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsdgsg
Hhehe fajnie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emesze! 🌻 ZNALAZŁAM!!! :) :) :) :) :) :) oby ten topik był szczęsliwy! :) mam nadzieję, że niedługo ruszy mój komp... :( ibędziemy mogły spokojnie pogadać...na razie trzymajcie się!!! pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja staram sie o dzdziusia od jakiegos czasu i nic, mam zdiagnozowane PCO wiec na pewno nie bedzie latwo. wpadam na forum zeby juz nie zanudzac wszystkich wkolo swoja monotematycznoscia, tym bardziej ze nie zabardzo wiedza juz co maja mi mowic /no bo niby dlaczego mieliby wiedziec, niewiele wiedza o tym schorzeniu/. trzymam kciuki za was i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wica! Zaglądaj jak najczęściej!!! NIech ten topik się rozwija! :) Powodzenia w starankach! ❤️ 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka78
witam ja równiez staram się z mężame o dziecko, narazie od niedawna lae bardzo chcemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_anulka
ja mam dopiero 18 lat :) ale w przyszlosci chce miec dwojke maluszkow:) hehe :) zobaczymy jak sie w zyciu ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przed monitoringiem cyklu. mam nadzieje, ze to wszystko co do tej pory robilam zaowocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica - czy możesz powiedzieć jak wygląda monitoring cyklu - mam na myśli ile razy trzeba iść na wizytę. Mój doktor podczas ostatniej wizyty poddał mi taką ewentualność, ale nie namawiał mówiąc ze to jest stresujące. Zatem czy trzeba chodzić codziennie w okresie płodności czy co jaki czas? Biję się z myślami co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze na usg nieregularnie, lekarka widzi w jakim tepie rosnie pecherzyk i jak jest maly to kaze przyjsc np. za dwa dni, a jak juz jest spory to następnego dnia. Wogóle nie jest to stresujące, biegne na usg po 5 minutach wracam do domu, szybko, sprawnie, wiem co sie dzieje. Nie wiem dlaczego miaoby to byc stresujace??? Ja jestem zadowolona, ponadto jetem stymulowana clo i lekarz musi widziec czy te leki na mnie działają. W związku z powyzszym, jesli istnieje taka mozliwosc a ty jestes zaniepokojona to bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie to mój drugi cykl po leczeniu, poprzednio nie udało się. Może teraz???? Bardzo chcę być mamą. Właśnie zbliża się dzień Matki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź. Że stresujące - mam na myśli napięcie psychiczne, oczekiwanie i nadzieje oraz niekoniecznie sukces w danym cyklu. Ostatnio powtarzałam sobie, że absolutnie jak dostanę @ nie zrobi to na mnie wrażenia, ale jednak byłam rozczarowana.... Teraz może odpuszczę monitoring ale od lipca podejmę kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co sie leczyals, jakie proszki bralas i dlaczego lekarz wspomiinal o monitoringu?? ja tez chce, kurcze mogloby sie nam udac :) zycze ci tego bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane. Ja tak jak wy też chciałabym być mamą ale niestety podobnie jak wica jestem pod małym monitoringiem, trwa to juz od 4 m-cy. Mam nadzieję, że to w końcu zaowocuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj spojrze na to inaczej, stresujace juz teraz jest czekanie- jak sama mowisz, a tak wiesz co soe dzieje w twoim organizmie i czego mozesz oczekiwac. ja monitoring traktuje w taki sposob, lepsza dla mnie jest jasna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schanti, i co tam ci wychodzi na monitoringu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam endometriozę 1 st.i leczyłam się decapeptylem w zastrzykach. Lekarz jest zadowolony z efektów kuracji, ale: 1 gdy przyszedł pierwszy cykl mój mąż wyjechał gdy jajeczkowałam bo miał coś super pilnego nie do odwołania. 2 gdy przyszedł 2 cykl bardzo pragnęłam zajść w ciąże - bez sukcesu. 3 teraz liczę na sukces w postaci kochanego dzieciątka 4 jestem już \"w latach\" , więc czas nagli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czółko! Dołączam do starających się :-) mam 30-stkę, jeden cykl próbny za sobą, badania na toxo i cyto negatywne (IgM).Teraz czekam na 2 cykl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sypnęło się wokoło mnie sporo dzieci - może i ja dołączę? Życzę Wam też kwilącego zawiniątka w różowym kocyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obaczymy, ja za brdzo sie nie nastawiam, od czwartku zaczynam monitoring i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Ja tak naprawde staram sie dopiero od 3 miesiecy lacznie z tym, teraz jeszcze nie wiem nic i czekam do 4.06. Jak czytam o Waszych problemach tych tabletkach i monitoringach i badaniach ...to az mam ciarki na skorze!!! A i oczywiscie przytym strasznie sie boje ze mnie tez to czeka! Tak bym chciala by wszystko bylo dobrze. Naprawde wam wspolczuje . My z mezem narazie stawiamy na nature🌻 Dorotko! Ja pracuje ranki do konca tygodnia i niestety nie mam w pracy mozliwosci siedzienia na necie. A jutro tez nie bedzie mnie caly dzien, postaram sie naskrobac cos w czwartek. Trzymaj sie cieplo i oby te wypady do lazienki w pracy okazaly sie ...❤️ Z niecierpliwoscia czekam kiedy uruchomisz kompa! Leonidi a co u ciebie daj znac! Zycze Nam wszystkim by te nasze pecherzyki pekaly jak te paki kwiatow na wiosne i aby, jak te pszczolki trafiaja do nich bez problemu tak ...... no wiecie co do czego Pa:):):):):):):):)🌻:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leondini
Czesc Dziewczyny Pozdrowienia dla Wszystkich. Ja jestem w Stanach wiec zawsze jak po pracy wchodze na kafejke to Was juz nie ma i nie moge sobie porozmawiac. Ja w dalszym ciagu czekam w niepewnosci zeby zrobic test ciazowy Szukalm jakiegos lepszego testu ale wszystkie sa od 4 dni przed okresem a ze miesiaczkuje niezbyt regularnie to jeszcze musze poczekac pare dni. Ale mam do Was pytanie czy po 11 dniach moge czuc sie inaczej jesli tak to jak? Ciesze sie ogromnie ze znalazlam ta strone bo tutaj w Stanach nie mam zbyt wielu przyjaciolek zeby sobie tak szczerze porozmawiac a jak sie zwierze komu nie trzeba to zaraz pojda plotki, wiecie jak to jest Ok nie zanudzam. Do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×