Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Córka- Pana Kleksa

rzeczywiście to paranoja

Polecane posty

Gość Córka- Pana Kleksa

jest 2006 rok, chce zarezerwowac sobie na 2007 i juz widze ze nie ma miejsc bo jakś laseczka zarezerwował juz ta datę w 200 roku. paranoja. Przeciez tak nie wolno ludzie. Opamietajcie się, jak nie bedzie daty na 3 lipca,to 10 lipca bedzie, ale nie rubcie takich szopek ,że na 2 lata robicie rezerwację , orkiestra, i pewnie juz sukienki kupione i buty. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujka
zgadzam się, wielki szum sie robi , a jak tylko zaklepią salę dochodzi do rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapas
zgadzam w zyciu nigdy nic nie wiadomo i trzeba byc najzwyklej głupim albo naiwnym jak sie rezerwuje sale na 6 lat przed slubem moj znajomy gdyby tak zarezrował, to niestety musiałby odmawiac bo jego dziewczyna zgineła:(w wypadku i co po co rezerwowac inni zas moi znajomi sie rozstali dzien przed slubem, bo ona miała innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaseecdde
żenada głupie polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak miałam:( styczen-jedziemy zapytac(tylko zapytac!!!!) o czerwiec 2007-a ona na to ze 1 wolny termin to zaraz po swiecie zmarłych 2007!!!wiec pytam to moze w tym roku?-a ona \"absolutnie nie ma terminu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka- Pana Kleksa
serio? o rany - co się z tym dzieje. Widzisz i powinno się płacić zaleczke od razu i juz a nie zaklepywac terminy. A mzoe wiecie ile się płaci zaliczke i kiedy? czy na kilka miesięcy przed ślubem i w jakiej kwocie 100 z czy raczej 1000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu
doklejam sie z prośbą.... wczoraj dzwoniłam spytać jak wyglada spraw wynajęcia sali ,,,,, ...." :) niestety nie ma wolnego terminu, wie pani takie kobiety są że zamawiają na 1,5, -2 lat wczesniej.." no tak może niech będzie tak ,zaczynamy się ze sobą spotykać od razu zamówmy sale orkiestre i kuchary,no nic nie szkodzi,że nie jestą twoja narzeczoną....a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka- Pana Kleksa
poznaliscie się - zamawiacie sale i orkiestre,i date u ksiedza..chodzicie, chodzicie rozstajecie się, poznajesz następnego i po kryjomu potem tez niby z nim ustalasz dtae(ale ta wczesniej zostaje oczywiscie), chodzicie chodzicie i tez się rozstajecie, poznajesz trzeciego faceta, chodzicie i ustalacie date tzn ty niby ustalasz ale ona jak wiesz jest od dawna ustalona juz jak chodziłas z pierwszym facetem.......no i bierzecie slub który miałas wziąć z pierwszym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mu na poczatku czerwca idziemy zaliczkowac restauracje na czerwiec 2007-i bedzie bolec 1500zł orkiestra zaliczkowana juz-500zł(ogólny koszt jej to 1800. ale wiecie co?ciesze sie ze juz to mam za sobą,teraz bede sobie siedzia zzałozonymi rekami i zaglądała na \"przygotowania(...) -bo ślub w 2007\" niio:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka- Pana Kleksa
juz na rok przed ślubem idziesz zaliczke dac? popatrz a jak się bedziecie chcieli rozstac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjscia bez:( to ostania sala w okolicy która pomiesci moja liczbe osób:( i jedzonko wysmienite....a co do rozstania-rozstac sie mozna zawsze i na m-c przed slubem. ja takiej obcjii nie przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasaseecdde
a ja miałam małe przyjecie i rezerwowałam na 2 miesiace przed slubem w maju we Wrocławiu w takiej fajn restauracjii bylo pełno wolnych miejsc w maju, bo głupi i przesadne baby nie zenai sie w maju bo w maju nie ma literki R W MIESIACU i to pobno przynosi pecha hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka- Pana Kleksa
wiesz jakby i mi sprzątneli sprzed nosa miesiące z R to tez bym wzieła maj czy kwiecień czy lipiec. ładne ciepłe dni sie bierze a jak mozna to i z literką R. jednak jak ju znie ma miejsc bo babki zarezerwowały na 5 lat do przodu to co nam zostaje? miesiące bez r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_24
My się zaręczyliśmy w czerwcu 2005 i poszliśmy zaraz rezerwować salę, bo wiedzieliśmy, że są strasznie porezerwowane. Chcieliśmy mieć ślub w wakacje 2006 i ponad rok wcześniej został tylko jeden termin w niedzielę w sierpniu i jedna sobota w lipcu się zwolniła bo ktoś zrezygnował. Njwcześniej był 23 września 2006 (a pytałam w czerwcu 2005). No ale maj cały wolny oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie my tez areczylismy sie poczatkiem czerwca 2005 roku no i jak wszyscy poszlismy rozgladac sie za sala - ROGLADAC ale jak sie okazalo juz nie bylo prawie wogole miejsc a my chcielismy wrzesien nie dlatego ze r tylko po prostu lubimy ten miesiac. no ale we wrzesniu to szna najmniejszych nie bylo oczywiscie zostal jeden termin w lipcu wiec go zarezerwowalismy i poczatkiem lipca wplacilismy zaliczke 1500 zl po prostu to jest straszne i do tego babka powiedziala nam ze na 2007 rok juz tez maja sporo rezerwacji zastanawiam sie czy moze mojemu dziecku krotego nie mam rezerwowac na wszelki wypadek sale bo nic nie wiadomo faktycznie PARANOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomózcie mi
musisz dziecku rezerwowac sale bo jak zechcesz robić chrzciny to sali nie bedzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×