Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

rafcio trzymam kciuki oby było wszystko dobrze, ale skoda tak jak napisała nastazja, że gdyby była biopsja to wiadomo by było co to za guz. Ale jesteś pod opieką endo więc będzie dobrze nastazja chyba dzisiaj jest jakiś dziwny dzień, ja naprawdę nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam, aż tak wkurwiona. Wszystko co możliwe gra mi na nerwach hi hi, ale zaraz śmigam po małą do szkoły i może mi przejdzie, przynajmniej mam taką nadzieję. Masz rację, że pewnie wynik scyntygrafii po tej izolatce będzie mi wisiał hi hi, chęć powrotu do domu jest wielka.( mi już się chce do domu ), ale jakoś to przeżyję :-) madzica jak dzisiaj zdrówko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
eweliza mam pytanko a ty dostałas skierowanie na ibizie przyjec od swojego lekarza?bo ja w centrum jakbyłam na wizycie moja doktor nie dała mi rzadnego skierowania tylko mi powiedzialaze mam do 13 zgłosic sie na oddzial terapi jonizujaąceuj co takiego i dała mi karteczkie co mam wziac ze sobo i nap szczególy ale boje sie takiej sytuacji ze bendzie moze potrzebne skierowaniena izbie przyjec bo jka sie do szpitala idzie to przecoiez pierwm sie i9dzie nba izbe przyjec a pani doktor mówila mi zebym zgłosiła si na oddział jakis blok budynku E i teraz sie zastanawiam czy ja czaem czego nie dosłuchałam nastazja moze podpopwiesz mi szcxzegołow ciom bo ty tam juz byłas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia068
CZesc. Odebralam dzis w koncu wynik. Chirurg, mlody, ktory strasznie mnie nie pzrekonal, keidy bylam w szpitalu powiedzial mi tylko tyle, ze wszytsko jest dobrze. Skonsultowalamn sie ze swoja lekarz rodzinna i powiedziala mi, ze ona nie za dobrze sie zna na tym, ze jest tu napsiane, ze ogolem nowotwor i zebym poszla z tym do poradni nkologicznej upewnic sie. Dzis juz mnie nie przyjeli, ale mam pojsc jutro. Poprosilam znajoma w spzitalu, zeby pokazala szybciutko moj wynik jakiemus lekarzowi i ten lekarz powiedzial, ze to nie jest nic zlosliwego, ale ze musze to kontrolowac, tak mi przekazala i szczerze mowiac nie bardzo wiem, jak to rozumiec. Napisze wam wynik histopatologiczny i moze powiecie mi cos :) WYNIK BADANIA: MAKROSKOPOWO: Lewy plat: 5*2,6*3,1 na przekroju brunatno- kremowy guz srednicy 2,7 cm dochodzacy do torebki z ogniskami krwotocznymni oraz torbielkami wypelnionymi galaretowata trscia Prawy plat: 3,9*2,7*1,6 cm zrazikowy MIKROSKOPOWO: plat tarczycy lewy: Adenoma microfolliculare partim cum degeneratione cysticae et cum haemorrhagis atque cum hyalinisatione focale. Azan (+) TTF 1 (+++) Tyreoglobulina (+++) CD34(-) CK19 (-) Galectin (-,+) MIB 1 (+) w pojedynczych komórkach, Kalcytonina (-), CEA (-). Płat prawy tarczycy: Struma colloides

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia Adenoma microfolliculare to gruczolak małopęcherzykowy To nie jest żaden z rodzajów raka złośliwego, to raczej łagodna zmiana wiec na twoim miejscu właśnie skakałabym z radości, jeśli miałabyś raka to na 100% miałabyś w histopat. napisane słowo carcinoma, a u ciebie nie ma go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia068
Nastazja tak tez wyczytalami, ze to gruczolak, ale ta roznica zdan wsrod lekarzy i ,,trzeba obserwowac, cyz kontrolowac" troche mnie zbila z tropu, dlatego czuje jeszcze lekki niepokoj. A co oznaczaja te plusy i minusy przy wynikach? o niczym nie swiadcza? Nie wiem, czy mam jeszcze isc z tym do onkologa, czy juz sobie darowac i nie panikowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia jeszcze sprawdziłąm w encyklopedii czy na pewno i tak gruczolak to zmiana łagodna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zajebiscie babeczko! zdrowa jestes jak byk :p a ta struma colloides topo prostu wole koloidowe które te nie mają nic wspólnego rakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia lekarze to .... sami nie wiedzą to się motają ja na twoim miejscu poszłabym dla swietego spokoju sie pokazac onkologowi i on powie co i jak, a kontrolować wiadomo ze trzeba czy nie odrasta coś itd, te plusy to nie wiem co oznaczaja i wole sie nie zatanawiac i ty tez w to nie wnikaj, zostawmy to lekarzom kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia068
Dziekuje za odpwiiedz Kochana. W usmie racja przejde sie dla swietego spokoju do tego onkologa, zeby miec juz calkowita pewnosc :D BOZEEE bede musiala to opic!!!! :) Dzieki za wsyztsko Dziewczynki, bez Was nie dalabym sobie w tym wsyztskim rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) wlasnie bede pisala do lekarz o wyniki mam nadzieje ze odpisze (cala sie trzese z nerwow) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia068 Wlasnie zobaczylam co napisalas :) SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAWET NIE WIESZ JAK SIE CIESZE !!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ODPISALA wlasnie bede otwierala wynik !! (musze go otwierac w specjalny sposob bo jest wysylany ''zablokowany'' zebym tylko ja mogla do otworzyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Madzia:)Gratuluje i ogromnie sie ciesze,ze wszystko ok,suuuupeeer!!! Sylwia Otworzylas juz te wyniki?Padne na zawal za chwile. U mnie kiepsko-antybiotyk:(Ale sie wyluruje:) eweliza Kiedy jedziesz do szpitala dokladnie?Trzymam kciuki i wiem,ze wszystko bedzie ok.Szkoda,ze nie bedzie Cie kilka dni na forum:( Trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Madziu gratulaaaaaaaaaaaaacje:)czułam to ze bendzie wszytsko dobrze ciesze sie bardzo:) sylwia napisz jakioe wyniki ci wyszły ale napewno wszytsko jest w najlepszym porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaraz wszystko napiszę tylko niech Sylwia już odpisze bo cała się trzęę przez nią Madzia GRATULACJE , SUPER nie mogło być inaczej Swietne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Sylwia Napisz cos w koncu!!!Blagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia juz tyle czasu otwierasz może do cholery byś napisała my wszystkie tu czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia068
Dzieuje Dziewuchy! Obiecuje wypic wasze zdrowko :D conajmniej kielicha za kazda. Sylwia ja tez czekam niecierpliwie na Twoje wyniki. Pisz nam tu szybko co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz przeczytalam co i jak !!! (musialam poczekac az wysla mi drugi e-mail zebym mogla odblokowac ten pierwszy z wynikami) :) Jestem ZDROWA JAK RYBA !!!!!! :) :) :) Markery ZEROWE !!!!!!! reszta tez idealna!!!!!! (hormony i takie tam) Lekarz przeprosila i powiedziala ze miala jakis wypadek w rodzinie i nie bylo jej w tamtym tyg. glupio mi sie pytac ale mozecie mi powiedziec co znaczy wyraz OPTYMALNA tu chodzi tylko o witamine D nic zlego :) ale napisala tak ''Witamina D optymalna'' hihi i nie wiem zabardzo co to znaczy. wiem juz tez co z moimi zastrzykami :) pierwszy zastrzyk dostaje 12 grudnia drugi 13 grudnia i 16 ide na badanie :) nie musze odstawiac hormonu :) :) nawet nie wiecie jak sie ciesze ze czekacie na to wszystko razem zemna ze martwicie sie tak jak ja i wspieracie mnie :) naprawde bardzo sie ciesze ze spotkalam Was na tym forum :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ywia nareszcie Super, że wszystko ok ochłone i zaraz wszystko i wszystkim napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
ufffff.... Super wiadomosc sylwia:)Gratuluje i ciesze sie bardzo:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jeszcze sie trzense z tego wszystkiego !! nienawidze takiego czekania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dalam rady otworzyc e-mailu tak mi sie rece trzesly !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymalna - wszystko dobrze, nie wiem jak Ci wytłumaczyć ale jest to dobry wynik. Aska ja skierowanie na jod do szpitala dostałam od swojej dr onkolog która mnie operowała. To ona mi załatwiała wszystko. Dzisiaj zadzwoniłam pod nr na skierowaniu i dowiedziałam się ze najpierw muszę isc na izbę przyjąć założyć kartę choroby i stawić się na oddział. madzica smutno mi, że wylądowałaś na antybiotyku, ale napewno sobie poradzisz. No i trochę mnie nie będzie. od czwartku do poniedziałku szpital no i pewnie do mamy odrazu pojadę do mamy a mama nie ma kompa wiec długo mnie nie będzie :-( Może wpadnę do domu jak mała będzie w szkole ale to na chwilkę to zajrzę do was. Ale jeszcze do czwartku kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Cieszysz się ze czekamy z Tobą - ładnie napisane Kurde dziewczyno my prawie zawału dostałyśmy. Prawie godzinę kazałaś nam czekać na wynik cholero. Wariacji można dostać i odrazu człowiek panikuje co się dzieje, że nie piszesz. A wiesz mi to była bardzo długa godzina czekania hi hi Ale jak najbardziej warto było, dla takiej wiadomości czekać tyle czas. Madzia 068 Ty też nas dzisiaj uszczęśliwiłaś ogólnie dobrze zaczynamy tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny za wsparcie bez Was chyba bym nie wytrzymala tego czekania szczegolnie jak takie cos nigdy wczesniej sie nie zdarzylo i odrazu glupie mysli przychodzily mi do glowy ze moze nie pisze bo zly wynik i ze chce osobiscie sie spotkac :) ale dzieki Bogu wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastazja dzisiaj poszperałam na stronce co podałaś z przepisami i tak aby się nie napracować zrobiłam szyszki z ryżu. całkiem niezłe. Ogólnie muszę powiedzieć, że fajna stronka. A co lepsze mąż z małą na zakupach już napakowali pieczarek, mam tylko przed wyjazdem im zrobić :-) hi hi Madzia i Sylwia a wy gdzie, pewnie już świętujecie dobre wiadomości hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza Ja leze pol dnia- głowa mi peka jak nie wiem co :/ tydzien czasu bolal mnie brzuch (jakas grypa zoladkowa czy co :/ jeszcze dzisiaj mnie ten brzuch pobolewa troche ) babcia kazala mi sie napic czystej wodki z pieprzem i juz prawie jest ok :) no a teraz glowa mi peka :/ no ale pewnie jutro bedzie ok :) to pewnie od nadmiaru stresu zawsze tak mam a co tam u Was :) podajcie mi ta strone z przepisami :) ja to nie gotuje za duzo no ale czasami lubie cos tam upichcic :) eweliza jak tam samopoczocie przed jodem ? jestes zestresowana czy nie ? :) ja to na jod i skanowanie szlam jakas taka obojetna hihi jakos sie na to wszystko tak nastawilam ze mialam to wszystko gdzies :) chcialam miec to jak najszybciej za soba nic innego mnie nie obchodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
sylwia widzisz kobitko nie potrzebnie było sie tak na zapas martwic ale zawsze jakies głupie mysli przychodza ale sie ciesze ze dobre masz wyniki trzeba byc pozytywnej mysli:) nastazja mam do ciebie pytanko a powiec mi jak ty sie zgłaszałas do tego hotelu na oknkologie bo ja nie dostałam zadnego od pani doktór skierowania tylko mi dała jakąs karteczkie i powedziala ze mam iscm na oddzial prosto ale dlamnie jest to troche dziwne ze nie dała mi skierowania tylko wykonala3 telef nba oddzial i gdzies tam jeszcze i teraz sie zamartwiam bo niechce miec takiej sytuacji ze ppjde na oddzial a tam mi powiedzo ze musze miec skierowanmie i isc na izbe przyjec tak myslałąmze moze wziąc od lekarza rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
i jeszcze jednomam pytanko dziewczyny czy wy tez macie takie uczucie ze czujecie sie na buzi opuchniete bo ja tak mmam od jakiegos czasu schociaz jak mi podwyzszyła te hormony ale niewyobrazam sobioe co to bendzie jak je odstawie w grudniu przed tym jodowaniem hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×