Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

wisniamama przestań się tak denerwować! nawet jak będzie w drugiej połowie to przecież po to jesteś w szpitalu teraz by mogli go wyciąć. Ale napewno go nie ma w drugim płacie. uspokuj sie i zbieraj siły, a jak będziesz coś wiedziała co z jutrem to pisz. Bedziemy czekały na informacje od Ciebie ;-) a zresztą ja miałam dwa guzy i Sylwia też, więc luzik :-) madzica mam fotki dla ciebie prac bratowej i niedlugo Ci wyślę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Dzieki eweliza:)Juz nie moge sie doczekac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
JUTRO IDE JAKO DRUGA NA OPERACJE A ZACZYNAJA 8.15 JESTEM GLODNA BO OD 13 NIC NIE JADLAM OJEJKU I JUTRO TESZ NIE BENDE MOGLA JESC HEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
wisniamama Wspolczuje,jeszcze nic jesc nie wolno...:( Dobrze,ze dosyc wczesnie pojdziesz na operacje,nie bedziesz musiala sie dlugo denerwowac.Trzymaj sie jakos!!!Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jak tam po sylwestrze ? wisniamama napewno bedzie wszystko dobrze :) pisalas o tym ze rak moze byc na drugiej polowie no juz chyba ci lekarze z irlandi nie byli az takimi baranami :) i mysle ze sprawdzili druga polowe tarczycy :) ja mialam guzy na lewym i prawym placie i popatrz teraz mam wyniki najlepsze z mozliwych :) koniecznie odezwij sie jak bedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej Sylwia:) Po Sylwestrze suuuper:):)Trojka dzieciakow w domu,ale bylo naprawde milo:) A u Ciebie jak?Balowalas gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Hej kobitki:) jak u was po sylwku mam nadzieję że bawiłyście się dobrze przepraszam za moją nieobecnosc ale mkiałam ostatnio tyle robotki ze niemiałam nawet kiedy do was ajrzec jak samopoczucie u was ja to przez to pogode to jestem taka załamana ze niewiem sama co sie dziejezemno ostatnio bez byle powod jakis kłoce sie z chłopakiem zamiast mnie wspierac to ten jest niee ugięty cyz te chłopy muszo udawac takich twardzieli zawsze,powoem wma ze sie boje tego wyjazdu na ten jod juz nie długo bo w niedzile chciałabym miec juz tpo za sobo mam nadzieje ze ten rok dla nas wszystkich bendzie pom,yuslny i bez stresu tak sie tym przejmuje zeod tygodnia od tych nerwow mnie brzuch boli proboje nie myslec ale to samo z siebie wychodzi jeszcze mam egzaminy wszystko na raz mi sie zwaliło na głowe niewiem jak sobie z tymporadze wszystkim ale nie poddam sie musze byc twarda potrzebuje troche otuchy nawet niemam z tym okim porozmawiac dobrze ze wy jestescie:) chcialabym sie zapytac co mam zesobo wziąc na ten jod bo totalnie niewiem najgorzej powiem wam ze bojesie tej scyntografi co wyjdzie z wyniku boje sie najgorszego a wtedy to juz totalnie sie załamne:(Pozdrawiam was czekam na odpowiedz wisiamama nie martw sie wytno ci te paskuctwo i wszytsko bendzie dobrze mysl pozytywnie staraj sie otym nie myslec bo wtey rozne rzeczy do głowy przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiśniamama odezwij się jak juz będziesz mogla. Czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie! Aśka napisz na jaki Ty teraz jod jedziesz mały czy duzy. daj znać too napisze ci co masz zabrać i tez nie martw się bo to nie takie straszne, wiem bo sama niedawno to przerobiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ciekawe jak wiśniamama od rana trzymam kciuki :) jak tam pierwszy dzień w pracy w nowym roku?:) u mnie znośnie ale rano miałam niesamowity kryzys zeby wstac a na dworze jeszcze tak lało ;/ musiałam budzic mojego zeby mnie zawiózł bo taka szklanka ze ludzie sie przewracali jak pijani dzisiaj sie dowiedziałam ze moze moja siostra rodzona tez bedzie miała usunieta tarczyce ale nie z powodu raka tylko ona ma jakies tam skomplikowane problemy z nia i zaczyna wychodzic na to ze latwiej bedzie ja wyciac niz leczyc bo z jednej choroby przechodzi w druga no ale jestesmy zewymy przykładami na to ze bez tarczycy tez mozna zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastazja może dobrze, że wytna siostrze tarczycę i bedzie wszystko ok. Tak jak sama piiszesz, że ciągle się jej coś czepia, ale musze stwierdzić, że problemy z tzrczycą to u was rodzinne. Masz racje, że jestesmy żywym przykładem, że bez tarczycy mozna żyć, gdyby nie branie codziennie rano hormonu to nawet bym nie wiedzial, że nie mam tarczycy. Jest to troche upierdliwe, ale no cóz trzeba się do tego przyzwyczaić. wisniamama napisz cos, czekamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny :) jak tam wszystko :) ? widzialam ze wisniamama byla facebook (wstawila piosenke) nie wiem czemu tu sie nie odezwala :/ a co do sylwka to powiem wam ze sie troszne zaduzo napilam hihi - no ale wkoncu nowy rok wiec mysle ze mozna :) no ale ogolnie bylo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
ewliza jade na mały jod narazie na 3 dniowke to tak sobie mysle jak jade w niedziele to chyba w wtorek mnie wypuszczą com a za dwa tyg na duży szkoda ze odrazu nie na 5 dni tak jak ty to by było dobrze dziewczyny czy wy jestescie moze na facebook moze wymienimy sie linkami chciaąłbym was zaprosic do znajomycj najwyzej podajcie mi swojego emeil to wam wysle tez w meilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska ja brałam na jod wszystko co było mi nie potrzebne a dokładnie co nie bylo mi przykro wywalić chodź nam mówili, że te ubrania nadaja sie do chodzenia tylko musza odleżec gdzieś około 3 tygodni. Zabierz ze sobą kosmetyki, ale tylko te podstawowe, chusteczki nawilżone, ubrania a najlepiej dres chyba że wolisz w piżamie po szpitalu chodzić. Po małym jodzie nic nie trzeba wywalać chociaż dokładnie nie wiem jak jest w CO. Może jak nastazja sie pojawi to napisze coś bo ona tam jeżdzi. I nie martw sie ten jod to nic strasznego, a stres Ci nie pomaga. Ja też sie denerwowałam bo człowiek jak nie wie co go czeka to się stresuje, ale zobaczysz, że wszystko będzie ok. :-) Sylwia ja na sylwestra niestety nie popiłam bo byłam kierowcą hihi i tak mieliśmy spore kłopoty z powrotem do domu bo byla tak okropna mgła, że nic ale to nic nie było widać. Jeszcze w życiu takiej mgły nie widziałam. Wyobraźcie sobie, że mój mąż wyszedl z samochodu i na piechotę szukał drogi by skręcić do domu hihi :-) Ale jakoś się udało. Samochody jeżdziły w takim tempie, że piesi szybciej chodzą :-) A co jest najlepsze na mieście podobno nawet fajerwerków nie było widać tylko słychać :-) ogólnie zabawa była fajna, tylko krótka bo mała po 1 w nocy chciała juz do domu i musieliśmy wracać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
ewliza to jak ja bewnde wracac wubraniach do domu to potem juz moge mam je wyrzucic kurtka buty itd?chyba bende musiał poszukac najgorszych rzeczy a ostatnio powyrzucałam to teraz je przeproosze ale co to chyba bendziemy siedziec w takich izolatkach i chyba po szpitalu nie mozan chodzic a jakies picei bendzie mozan tam pic powiec mi jak to miejwiecej bendzie wyglądac moze nastazja sie pojawi to mi tez napisze jak to moze wyglądac powiem ci ze jeste za mocno zdołowana jak zawsze sie denerwuje i wracam ze szpitala to wtedy sie smije sama siebieze niebyło tak strasznie tylko przez nerwy moge wybuchnoc płaczem w szpitalu bo jestes wrazliwą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
a jeszcze mam pytanie jak wroce ze szpitala to czy ze swojego pokoju mam narazie wiekszosci pousówac ubrania z szafy bizuterie z połki kosmetyki itd czy to nie bendzie na jodowane czy bende mogła po domku normalnie sie poruszac naszczescie u nas niema małych dzieci tylko u brata na gorze są to bende miec zakazane przychodzenie do cioci to po tym małym jodzie tydzien i moge juz normalnie korzystac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Kobitko co ty wymyślasz z tym najodowaniem :) troche sie uśmiałam ;p po 3 dniówce nie musisz nic wyrzucac nosisz normalnie ciuchy a potem je pierzesz dostaniesz tak mała dawke jodu ze nic nie najodujesz spokojnie jedynie musisz zachowac odległosc od ludzi ok 2 metrów przez ok tydzien do dwóch to mały jod zyjesz normalnie tylko musisz zachowac higienę w kontaktach z innymi itd to po tym duzym jodzie 5 dniowym w szpitalu ci zabieraja pizame ale kurtke i buty bierzesz i nie musisz wyrzucac ty jedzieszdo hoteliku wez ze soba jakis dres i tyle bedziesz cały dzien lezała wpokoju nie mozna wychodzic poza oddział tylko na stołówke i na badania na pobyt wez dres nie musisz go potem wyrzucac wez sobie kubek jakies jedzonko napoje gazety lub ksiazki zeby sie nie zanudzic jakies kapcie badz obuwie sportowe recznik, zelpod prysznic szampon szczotkapasta itd :) wszelkie wyniki badan wez i dowódubezpieczenia oni ci tam zrobia test ciazowy morfologię krwi, tsh trg płuc ekg zwarzą itd codziennie chyba o 16:00 mierzą temperature jest sniadanie obiad i kolacja w pokojach nie ma telewizorów tylko jest taka mini swietlica i tam mozna ogladac jak masz jakies konkretne pytania to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:)Co nowego u Was? wisniamama sie nie odzywa,ale mam nadzieje,ze wszystko u Niej ok. U mnie nic ciekawego sie nie dzieje,jakis straszliwy len mnie ogarnal z Nowym Rokiem:):) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia najlepiej zapytaj endo bo to są wyniki chyba z tarczyca? bo my tu mamy wyciete i takich wyników nie mamy bynajmniej ja pierwszy raz widze taki opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) eweliza z mgla to nie zabawa szczegolnie jak ludzie wracaja z sylwka !! dobrze ze udalo sie wrucic do domku :) Wisniamama co tam u Ciebie widzialam Cie na facebook napisz chociaz jak sie czujesz Docia88 ja niestety ale tez nie pomoge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
hej dziewczynki jestem po operacji i wczoraj mialam robiona i wczoraj nawet lepiej sie czulam niz dzis rano tak mnie wszystko bolalo ze szok a wiec tak .... wycieli mi lewy plat tarczycy czyli ten pozastaly i wezel chlonyyy z prawego plata ,troche sie zaniepokoilam gdy sie dowiedzialam ale dok. powiedziala ze zawsze tak robia gdy jest rak w kturyms placie to wycinaja tesz ezel z tej samej strony zapobiegawczo... no i jestem cala posinaczona na szyi i obojczykach tesz mnie to troche z szokowalo ale dok powiedzial ze dali mi soz na rozrzaDZENIE KRWI i czasami tak sie zdaza , tesz dostaje wapn i pszeciwbulowe jakies cos na sen ... teraz pod wieczor jest mi jusz lepiej o wiele lepiej ale rano masakra milam usuwany dren tesz z rana i te klamryyy ale to boli w irl mnie tak nie bolalao bo to bylo na klej a tu krurcze wszystko inaczej ..... noi toche jusz zjadlam moze dostane sil bo bylam wykonczona . po wyjsciu z szpitala zzrobia mi termin w zgiezu na ta scyntografie i ogropnie sie boje jak to wyjdzie .... a w lewym placie tesz mialam 2 guzki boje sie wyniku starsznie sie boje .... bo jak ten rak byl weloogniskowyyyy boze ratunku dziewczynyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
nastazja85 widzisz jaka zemnie jest panikara hi:) po tu mi eweliza tez pisałą co mam wziac ale ty jezdzisz do CO to juz bardziej wiesz jak tam jest bo ja mam pierw sie zgłosic na oddział diognostyczno-obserwacyjny nawet niemam zadnego skierowania tylko pani doktór mi dał taki swisteczek na ktoro mam sie wstawic itd. a mysłałam ze w pokoju każym jest telewizorek no jakos sie wynudze czas sie bendzie dłuzył te 3 dni to oki ale gorzej 5 dnióeka to w pokoju leży sie po dwie osoby tak to po oddziale bende mogła normalnie chodzic tak?najbardziej sie boje tego przezutu na wezły niewiecie dziewuchy jak mi jest ciężko jeszcze mam w szkole egzaminy wszystko mi sie na głowe zwaliło jeszcze nadodatek sie kłoce ciągle z chłopakiem zrobiłam sie taka nerwowa obyle powod sie do niego czepiam moze ciut przesadzam ale panikara to jestem dobra ale jak czytam te wasze słowa otuchy to nabiram powoli dobrego optymizmu a najwazniejsze to zeby jechadz tam nastawiona ze wszystko bendzie dobrze a le ja jestem przygnębiona juz nieiwem jak sobie mam przemówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
wisniamama niemart się cieszę się ze juz wrociłas donas najwazniejsze jest ze te paskuctwo ci usuneli teraz jodwanie i wszystko wroci do normy ja w niedziele wybieram sie do wawy na mały jod i tez potem bende miała scyntygrafie ale powiem ci ze wszystkie tu dziewczyny musiały przez to p[rzejs więc damy rade musimy byc dobrej mysli wiem ze jest ci ciężko bo ja tez nie pokoj czuje tak samo jak ty i strach co moze byc dalej ale damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniamama nie moge uwierzyc w to co napisalas !!! mialas tez guzy na lewym placie !! wiesz co ci lekarze w irlandi to naprawde jacys idioci ze ich nie zobaczyli i je tam zostawili !!! SZOK NORMALNIE !! boisz sie ze masz jeszcze gdzies te guzy bo mialas je tez na lewym placie. powiem Ci ze ja mialam swoje guzy 8 lat jeden byl na prawym drugi na lewym placie. chodzilam z tym tyle lat i nigdzie sie nie przeniosl !! to ze mialas je na tarczycy nie oznacza ze sa jeszcze gdzies bedzie dobrze najwazniejsze ze pozbyli sie wszystkiego. a co do bolu i siniakow to naprawde jest normalne :) a co do lekarzy z irlandi ja bym tak tego nie zostawila !! jak mogli to wszystko olac przeciez jak Ci usowali prawy plat powinni widziec guzy na lewym !!! mnie jak operowali ogladali jeszcze wszystko na okolo czy nic nie ma a oni nie mogli zobaczyc lewego plata ? jakies to niemozliwe jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska:( to ze panikujesz jest normalne :) nawet nie wiesz co sie zemna dzialo jak dowiedzialam sie o chorobie :/ przez rok nie moglam sie pozbierac. ale jak bedziesz juz po leczniu powoli ten strach bedzie mniejszy :) dla mnie lekarz ciagle tulumaczy ze wszystko bedzie dobrze i ze mam przed soba normalne dlugie zycie :) ten rak jest inny niz wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska spokojnie ja tez przez to przeszłam a tez jestem niezła panikara ja tez dostałam taka karteczke od stachlewskiej pojdziesz do hoteliku to ci powiedza o i jak wytłumacza wiec spokojnie pokoje sa 1 i 2 osobowe z łazienkami po oddziale mozna chodzic po szpitalu tez ale nie za dlugo zeby cie nie szukali jak ja bylam ostatnio to był zakaz odwiedzin z powodu swinskej grypy bo wtedy te epidemia była to sie załamałam bo mój facet pojechałze mna zeby ze mna siedziec a tu zakaz odwiedzin mam rodzine w wawie to siedział u nich i przyjezdzałdo mnie na godzinkę dwie to się chowalismy na innymoddziale z dala od ludzi i takie panie na oddziale naszym mnie kryły ze poszłam po gazete do kiosku na dole ;p a my jak takie szczeniaki sie chowalismy zeby troche razem pobyc ale tez siedzielismy z dala nawet go pocałowac nie mogłam tzn nie chciałam bo nie chciałam mu zaszkodzic on oczywiscie denerwował sie tym bo on uwałze nicmu nie grozi :) dasz rade, ja ze swoim tez sie kłóciłam mocno jak miałam odstawione hormony, chciałam zrywac zareczny itd :) przetrwasz to i zobaczysz ze bedzie dobrze głowado góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
dziewczyny Dziękuje wam za słowa otuchy naprwde dużo mi pomagacie:) a czy po ty małym jodzie bende normalnie mogła sie spotkac z moim chłopakiem czy tylko przez chwile ale to mały jod bendzie narazie to chyba nie co jak myslicie kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia ja po malym jodzie nie moglam zblizac sie do nikogo przez tydzien. wiem ze niektorzy ludzie nie moga nawet przez dwa. lekarz napewno wszystko Ci wytlumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do klotni to mialam tak jak Wy :) klocilam sie z chlopakiem codziennie. on mnie pocieszal a ja bez powodu wydzieralam sie na niego. potem on nie wytrzymywal i wybuchala klotnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska co do chlopaka to przez tydzien staraj sie za bardzo do niego nie zblizac tzn mozesz z nimprzebywac itd tylko nie mozecie siedziec dlugo prytuleni a tak to normalnie mi lekarz nawet powiedzial ze mozna sex uprawiac ale nie dluzej niz godzine :) i nie powiem nie odmowilam sobie po powrocie do domku ;p wiec spokojnie, on jest dorosły po prostu unikaj malych dzieci i kobiet w ciazy bo im bardziej mozesz zaszkodzic ale jemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×