Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gidol Tak to juz jest :) u mnie to samo jak nie jedno to drugie :/ no ale mam nadzieje ze juz mnie takie niespodzianki nigdy nie spotkaja :) masz juz ustalone jakies lecznie ? operacja -jod ? jak dowiedziales sie o chorobie ? ja przez przypadek jak poszlam z zapaleniem ucha do lekarza :/ no ale naszczescie teraz juz wszystko u mnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gidol
Sylwia 25, dlaczego nie spisz? napisałem do ciebie meila dowiesz sie wszystkiego, dostałas go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego ze jestes tu jedynym chlopakiem hehe to tez na Twoim miejscu czulabym sie dziwnie :) pojawiali sie juz tu kiedys chlopacy ale na krotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gidol
Boże tak szybko odchodzili? to mnie pocieszyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja nie spie bo nie ma mnie w polsce :) u mnie jest inna godzina a Ty czemu nie spisz ? :) e-mail dostalam i odpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do chlopakow to byli tu krotko to dowiedzieli sie czego chcieli i nie pisali wiecej :) przepraszam jak Cie wystraszylam nie chodzilo mi o to ze cos im sie stalo tylko poprostu chyba juz im sie nie chcialo z nami pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Witam dziewczyny prosze was trzymajcie za mnie kciuki własnie ruszam do wawy jestem taka zdołowana ze nawet niechce mi sie jechadz oby do srody buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
nastazja dąbrowy sa przy głównej trasie przed szczytnem a przed dziewrzutami to nie dziękuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bede trzymala kciuki najmocniej jak sie da :) chociaz i tak jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze :) odezwij sie koniecznie jak wrucisz. Powodzenia :) oby ta wizyta byla jak najmniej stresujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidol
poszukuje kontaktu z osobami które były operowane w Gliwicach proszę o kontakt pod e-mail: gidol@interia.pl pozdrawiam Grzesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
co tam u moich dziewczyn slychac ???? u mnie caly czas czekanie i myslenie ..... tak okropnie sie boje tego co tam wyjdzie im blizej tego wyniku tym gozej hyba ja nie pojde po ten wynik wysle mame .... wiecie co tak troche sie boje tej scyntografii zeby cos na ciele nie wykrylo ojejku jusz ruzne mysli mi chodza po glowie .... a czy ktos mi moze jeszcze pzyblizyc jak to bedzie w zgierzu ? na ile dni tam pojde i czy po wyjsciu po malym jodzie mozna kontaktowac sie z dziecmi bo naprawde nie wiem dzie ja sie podzieje bo jestem z curcia.... aaa i jeszcze cos jak jusz na scyntografii np wyjdzie ze cos tam jest to ciekawe na ile dni biora na duzy jod i co ile nie mam pojecia ..... tak sie boje wyniku ze odchodze od zmyslow .... caly czas wychodze z domu zeby nie myslec i czyms sie zajac chodze po kolezankach no ale ile mozna i juz mnie zaczyna lapac tesknota za dzieciakami i mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej :) wisniamama Staraj sie myslec pozytywnie,wiem,ze jest Ci ciezko i ze glupie mysli przychodza do glowy,ale uwazam,ze najgorsze masz juz za soba!!! Sama sie boje,bo przeciez nie zdecydowalam sie na operacje,kiedys mnie to czeka.I potem czekanie na wynik... Wiem przez co przechodzisz,ale z Nowym Rokiem wszystko bedzie dobrze,zobaczysz.Juz niedlugo wrocisz do domu,do meza i dzieci:) Trzymaj sie tam i nie zalamuj!!! A co u reszty?Jakos cichutko dzisiaj? U mnie ok,przy glupocie studiuje drzewo genealogiczne i sie usmialam,hi,hi.To odlegle czasy,ale jednak,same niespodzianki:):) Trzymajcie sie cieplutko i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej Gidol:) Podaje Ci linka na to drugie forum,ktore sie rozdzielilo,moze tam ktos sie leczyl w Gliwicach? Jak czytalam na poczatku to troche osob bylo operowanych i leczonych tam wlasnie,ale nie mam pojecia czy teraz akurat sa takie osoby bo to juz jakas 208 strona.Niestety ,doszlam na razie do jakiejs 50-tej(czytam tamto forum od czasu do czasu). Sprobuj i nic sie nie martw,z tego co wiem to najlepszy osrodek:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
O matko jedyna!Wychodzi na to,ze znow gdzies uciekli,ale na tej stronie jest podany adres. Mam nadzieje,ze nasze forum dalej bedzie dzialac bez zarzutu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
Witam wszystkich serdecznie eweliza Nie zapomniałam o Was miałam ostatnio kiepskie dni tak to w życiu bywa wyskoczyły mi kręgi szyjne byłam u nastawieniu wszystkie siedem miałam wystawione , dziś z kolei byłam na wizycie u endo wynik histopatologiczny mam dobry pobrali mi krew żeby z badać TSH i jutro muszę jechać po odbiór ale wiesz co lekarka mnie tak wkurzyła że adrenalinę mam tak podniesioną że szkoda sów powiedziała że jak TSH będzie dobre to mogę iść do pracy nie wyobrażam sobie jak ja będę pracować mam ciężką pracę jak już pisałam przez 8 godz muszę dźwigać pracuję w stolarni robimy meble ogrodowe i place zabaw dla dzieci na prawdę ciężka praca a on mówi że mogę wrócić nie wyobrażam sobie tego to nie żebym nie chciała wrócić już do pracy ogólnie to rana ładnie sie goi ale jak mi dziś zrobiła USG to powiedziała że w środku to jeszcze wszystko jest świeże a tak po zatym czuję się słaba w oczach wyglądam nie najlepiej powiedziało mi to już parę osób nawet ksiądz po kolędzie jak był więc nie wiem co mam zrobić dziś kończy mi się chorobowe mam straszne nerwy doradźcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita18co to moze byc
Witajcie! Mam bardzo istotne pytanie. Z natury jestem hipochondryczką i ostatnio- przy 'macaniu' szyi- wyczułam pod skórą jakieś zgrubienie.. Niczym kość, twarde, nieruchome. Myślałam, że to jakiś 'guzek' tarczycy, jednak jest on umiejscowiony na boku szyi, od punktu początku żuchwy w dół jakoś 10 cm-- tam właśnie się znajduje, bliżej mięśnia szyjnego bocznego. ( mam nadzieje, ze jasno sie wyraziłam) . 'Guzek' jest symetryczny, dokładnie w tym samym miejscu mam go po drugiej stronie, jednak jest mniejszy. Może to po prostu jakaś kostka? Nie mam pojęcia co to jest.. Naczytałam się o nowotworze i przepłakałam kilka ostatnich dni. Mam 19 lat, w rodzinie żadnych przypadków raka. Czuje sie swietnie. Jestem załamana :( Prosze o odpowiedź...co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzila fajnie, że do nas zaglądasz. Z tego co napisałaś wynika, że twój endo jest jakis dziwny. Zdecydowanie uważam, iż nie powinnas jeszcze wracać do pracy. Tym bardziej, że piszesz o problemach z kręgosłupem. Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza rodzinnego i poprosiła o zwolnienie. daj znać jaką podejmiesz decyzję i co zrobisz :-) lolita ciężko powiedzieć co to może być. Uważam, że wizyta u lekarza jest konieczna. Płakanie nic nie pomoże, powinnaś iść do lekarza i zrobić jakies usg. Może to tylko węzły a może coś innego. Nie panikuj tylko spokojnie idź do lekarza i nie zakładaj, że to coś złego. odezwij się jak już będziesz wiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita18co to moze byc
Tak,wiem, że użalanie się nad sobą nic nie da, jednak.. mimo wszystko- boje się tego, co usłyszę od lekarza. Przede mną sesja na uczelni, a ja nie mogę się skupić , cały czas myślę o tych guzkach. :( Najlepiej iść od ranu na usg czy najpierw do lekarza ogólnego? ?Sama nie wiem. Tak czy siak wybieram się prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila3
eweliza Mogę ci napisać że jutro pojadę odebrać wynik TSH i zobaczę co moja mądra pani doktor powie jak powie że wynik jest dobry i mogę iśc do pracy to prosto pojadę do lekarz rodzinnego i poproszę o zwolnienie i powiem jak sprawa stoi . Co do mojego endo ta kobieta jest bardzo dziwna i powiem ci że na pewno ją zmienię jutrzejsza wizyta będzie moją ostatnią moja mama ją zna i mówi że w poradni jest bardzo nie miła , a jak pójdziesz prywatnie jest zupełnie nie ta osobą tz . jest bardzo przemiła jutro napiszę co załatwiłam bardzo dziękuję za odpisanie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolita moim zdaniem to wezeł chłonny bo ja mam w tym samym miejscu kuleczkę jak się dobrze pomaca ale jak chcesz idz do rodzinnego lekarza ale nie przejmowałabym się tym za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
Lolita jestem takiego samego zdania eweliza wizyta u lekarza jest konieczna ,i nie załamuj się tylko spokój lekarz zobaczy porobi odpowiednie badania i podejmie odpowiednie kroki trzymaj się i daj znać jak będziesz coś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaC
dzila Jeśli mogę się wtrącić - rób wszystko, aby jeszcze nie iść do pracy, zwłaszcza tak ciężkiej. Proś o zwolnienie choćby innego lekarza. Pamiętaj, że musisz dbać o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita18co to moze byc
WYbieram się jutro, jednak lepiej iść od razu na usg czy najpierw do lekarza ogólnego?? Mam dylemat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaC
Lolita Z badaniem USG lekarz będzie miał więcej "danych", a prawdopodobnie takie badanie zaleci i będzie kazał przyjść jeszcze raz. Moim zdaniem (tak my robiliśmy) najpierw USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Lolita18co to moze byc wydaje mi sie ze to nic powaznego :) ja tez mam takie cos :) ale idz do lekarza i upewnij sie na 100% ze to nic takiego. tak jak mowi AniaC lepiej isc odrazu na usg bo pewnie lekarz ogolny i tak Cie tam wysle :) Co tam u Was dziewczyny slychac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
Witaj AniaC Zamierzam tak zrobić pójdę do rodzinnego i zobaczymy co mi powie dzięki za rade jestem dziś taka na buzowana ja kbomba atomowa endo tak mnie wkurzyła że szkoda gadać jutro napisze co i jak dziękuję raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita18co to moze byc
Tak jak poradziłyście, zapisałam się na USG. Dziękuję. Kurcze, tak sobie myśle, co zrobie, jak wyniki będą złe.. :( Chyba popłaczę się na miejscu, przy lekarzu. :( Ehh.. z natury jestem panikarą, tak bardzo chciałabym, żeby było dobrze.. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita18co to moze byc
Aha- i usg już jutro. Dam znać jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×