Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Sylwus spokojnie. Ja wiem, że bardzzo się denerwujesz ale to może nic złego, napewno to nic złego. Uspokuj się i poczekaj na badania. A narazie przestan o tym myslec bo będziesz się nakręcać. Jeśli nawet to guż to napewno nie taki jak myslisz. tak jak napisała AniaC zrobią Ci wnikliwe badania ii wtedy będziesz wiedziała co to. A teraz proszę o uśmiech i obiecaj, że dopuki nie wiesz co to za guz nie bedziesz o tym myślec :-) trzymam kciuki i daj znać jak będziesz coś wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Sylwia jak przeczytałam co napiałas to cały czas o Tobbie myślę. to nie musi być odrazu guz. Mnie też jak bolał kręgoslup to tak jak Ciebie gdy się schylałam. Gdy byłam wyprostowana to było ok. Napisz prosze co dokładnie mówiła ta dr I bądz spokojna bo będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
boze!!! sylwia nie zalamuj sie to nie musi byc odrazu guz ale ... wystraszylas nas troche ... nie moze byc zle dziewczyno mysl pozyywnie !!!!! kiedy masz isc na to badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Sylwia25 Sylwia jestes napewno załamana ale powiem C i tak jestes młoda dziewczyna izapewne wiemze to nic grożnego tak samo jak umnie mam cos pod pacha jakis guz ale ciągle nie znika az pokae gp w poniedziałek co jest nie tak i powiem ci tak ja od 13 roku życia ciągle szwędam sie po szpitakach choruje na chorobe lesniewskiego crohna i jest taka przypuszczalnosc ze u mnie jest rryzyko ze zachoruje na wiecie co.... i ciągle mma ten guz pod pacha ale wam powiem dzoewczyny co ma byc to bendzie cieszę się kazdą chwilą dnia z dnia na dzien i Dziękuje Bogu za to czasami są gorsze dni ale wieżę w to że nadejdą te wspaniałe i Sylwuś nie martw sie to może by c cos nie gorszegoo musza to zbadac i nie daj sie zgupiec ciesz się życiem ja tak sobie przemyslałam dziewczyny że niema co śie smucić powinnimy dziękowc tam z góry za to co mamy jak dotychczasz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia weś napisz do nas co kolwiek. Co chwila zaglądam na form i czekam na Twój wpis. Wiem, że mamy inna strefę czasową ale jak tylko wstaniesz to napisz do nas. Czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
Witam co tam słychać u mnie nudy pogoda do kitu właśnie pada śnieg i weekend w domu:) zycze przyjemności Sylwia czytają to co napisałaś , szczerze to aż mi ciarki przeszły po całym ciele myślę cały czas o Tobie , jestem w szoku że dr. tak ci powiedział ,to nie musi być od razu guz najpierw zrób badania które ci zlecił , czekamy na wiadomość . Ja jestem dobrej myśli że bedzie dobrze trzymaj się i daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzila
Sylwia Czytają to co napisałaś normalnie aż mi ciarki przeszły po calym ciele nie mogę uwierzyć że bez konkretnych badań dr. powiedział ci że to guz nie wcale nie musi to być od razu guz napisz jak juz zrobisz badania czekamy trzymaj się i pamiętaj jak najprędzej odezwi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje Wam za pocieszenie powiem tylko tyle ze zycie jest do dupy !!!! jak czlowiek ma pecha to chyba cale zycie :/ teraz czuje sie tak jakby moja historia sie powtarzala tyle tylko ze teraz chodzi tu o duzo powazniejszego raka :/ taki sam stres i niepewnosc :/ i to czekanie najbardziej dobija :/ bardzo zdziwila mnie ta lekarz (pierwszy raz u niej bylam)myslalam ze powie ze jest pare rzeczy ktore moga mi dolegac (np uraz kregoslupa, uszkodzenie nerwu, naderwany miesien) a ona byla tak pewna ze to guz ze tak sie tam rozryczalam ze nie moglam przez 5 min nic do niej powiedziec. nawet opowiadala mi jak bedzie wygladala biopsja (tak jakby juz w 100% wiedziala ze to rak) !!!! czy lekarz bez postawionej diagnozy moze cos takiego mowic ?? ja chodzilam do szkoly medycznej przez 4 lata i zawsze mi powtarzali ze jesli nie ma sie wynikow badan to do konca mowi sie ze to pewnie nic takiego !!!!!!!!!!!!!! na przeswietleniu i pobraniu krwi tez ryczalam (wszyscy sie na mnie gapili) nie moge uwierzyc ze ktos moze miec takiego pecha. jak okaze sie ze to rak chyba sie zabije !!!! w poniedzialek dowiem sie kiedy ide na badanie MRI jeszcze raz dziekuje Wam dziewczyny ze jestescie bez Was bym sobie nie poradzila. przeraza mnie pewnosc tej lekarz. badanie MRI jest bardzoooooo drogie i zeby nie podejrzewala raka to napewno by mnie na nie nie wyslala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
sylwia25 Kochana tez mnie to dziwi ze bez zadnych badan postawiła ci diagnoze odrazu dlamnie tojest podejrzane nie mysl ootym a moze akurat wszystko bendzie dobrze przeciez nie mozna bez wynków postawic zadnej diagnozy,ale tak jak napisałas życie jest do dupy totalnie wszystko mi sie sypiue jestem taka wkurw.... i zdołowana niedosc ze mam te jodowanie obawiam sie zeby nie było przezutu na watrobe jak w pierwszej scntografi wykazało ale nic co ma byc to bendzie jeszcze dzis wkurwił mnie chłopak nie dosc ze juz sie nie zobaczymy przez 3 tygodnie to ten mi dzis napisał ze nie przyjedzie bo go uraziłam dokładnie napisłm ze jest wredny oczywisce to było wzartach napisal ze to był zart a ten do serca wzioł chyba dzis humoru wogole nie miał ale wiece co zamiast mnie wesprzec bo teraz go naprawwde potrzebuuje bo sama nie dam rady to ten jeszcze mi taki cyrk robi stwierdziłam ze jak dzis domnie jednak nie przyjedzie chyba ze robi sobie zarty zebuy mnie oszukac to jak nie przyjedzie to pomyslałam sobie ze jednak nie zalezy mu namnie i rozstane sie z nim bo to niebendzie dalej sensu jeszce te jodowanie najgorsze tak mnie to wszytsko dołuje ze mam chec sie wyryczec całemu swiatu wszystko jets takie dziwne aTy Kochana myśl pozytywnie bendziemy cie wspierac mozesz na nas liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
sylwia 25 szkoda mi cie bardzo ale cos mi sie wydaje ze to albo jkaas wielka pomylka albo ona widziala na pszeswietleniu jakas plame i dlatego podejzewa guz ale niekazdy guz sylwia musi byc zlosliwy takze nie panikuj i nie mysl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia luzik. Ta dr to jakaś pomyłka hihi. ak można stwierdzić guz kręgosłupa po rozmowie z pacentem, je sie w głowie poprzewracało. Moze dobrze, że Ciię skierowała na to badanie przynajmniej bedzie wiadomo skąd ten ból, ale jestem pewna że nic złego to badanie nie pokaże. Nie będziesz musiała się zabijac bo to nie rak kręgosłupa. Zastanawiam się czy ta dr to jakaś młoda rura czy starocie co powinno na emeryture już iść !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz na spokojnie przeczytałam to co napisałaś i tak sobie myślę, że gdyby faktycznie był jakiś guz to prześwietlenie chyba powinno coscik pokazaać. Założe sie że badania też są spoko. Dla mnie dr u które byłaś wydae się niezbyt poważna. Pisałaś, że w szkole medycznej uczyli was, że przed wynikami nie stawia sie diagnozy a ta dr to zrobiła. Sylwia podejdz do tego spokojnie, chodź wiem że będzie ciężko, ale musiszbo inacze zwariujesz. Będę trzymać kciuki by wszystko było dobrze i wierzę że tak będzie. Mam tylko prośbę byś częściej do nas zaglądała bo martwimy się o Ciebie ! Leć lepić bałwana i zapomnij o kłopotach :-) Aska Też spokonie. Mas teraz wachania nastroju, więc uspokuj się trochę i nie czepiaj się swoego chłopaka. Jestem ewna, że bardzo Cie kkocha i to tylko drobna sprzeczka między wami. Pamiętaj życie jest zbyt kruche by tracic je na kłutnie. Weś głęboki wdech i przemyśl jeszcze raz całą sprawe a napewno wszystko dobrze się ułoży. I nie myśl o przerzutach bo nic nie masz:-) A kiedy jedziesz na duży jod????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeswietlenie nie pokazuje guzow (pytalam o to lekarza w piatek) tylko czy jest jakis uraz kregoslupa- ktorego ja nie mialam. dlatego teraz ide na MRI dziesiaj kregoslup bolal nie jeszcze bardziej :/ nawet jak chodzilam staram sie myslec pozytywnie ale to ze ta lekarz byla tak tego pewna troche mnie dobija a co do jej wieku byla bardzo mloda miala moze z 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
eweliza dzis ruszam do way własnie trzymajcie kciuki:( sylwia25 trzymaj sie kochana napewno wszystko sie wyjasni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Na pewno jest ci teraz ciężko i wiem co czujesz jednak pamietaj ze to tylko gdybanie tej pani doktor jakas dziwna z tego co piszesz po pierwsze jak lekarz moze tak prosto z mostu wyjechac do pacjenta z rakiem jak nie ma diagnozy powiem tak ja ciagle miewam rózne bóle kregosłupa i są to w wiekszosci nerwobóle pamietasz jak jeszcze niedawno bolały cie wszystkie kosci? po wizycie wszystko ustało pewnie gdyby tu ci powiedzieli ze to nic takiego to by nie bolało ta lekarz cie tylko zdołowała a nie ma do tego prawa Sywlia ja jestem przekonana na 10000000000000000000000000000000000% ze ty nie masz zadnego raka kregosłupa!!!!!! ja sie pytałam kiedys doktora czy oni robia tylko markery na nowotwór tarczycy on ze tak ale nawet jesli w ciele jest cos nie tak to te markery rowniez moga byc podwyzszone a ty niedawno miałas robione badania i były w porzadku!!!! na twoim miejscu odwiedziłabym tez innego lekarza :) co dwie glowy to nie jedna :) gdyby ci np zrobili rezonans to na zdjeciach ewentualne zmiany byłyby widoczne a tu mowisz ze na przeswietleniu nic hmmm juz jest sukces ze kregosłup jest w porzadku na prawde mysleze ta pani doktor wystrzeliła jak filip z konopii z tym guzem nie martw sie ja jestem pewna ze to nic zlosliwego jest wiele roznorakich przyczyn boli kregosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosia 43
Witam was wszystkie po dłuższej nieobecności od czasu do czasu zaglądałam do Was bo jak się juz raz tu zajrzało to nie sposób o tym miejscu zapomnieć ja nadal czekam na pierwsza wizytę to też jestem nowicjuszką i nie mam co sie z wami równać jeśli chodzi o wiedzę i doświadczenie, ale czytając Wasze wpisy przeżywam to samo co Wy i ciesze się gdy Was cos dobrego spotyka i martwię się gdy cos złego sie z którą z was dzieje. Sylwia to co pisałaś od jakiegoś czasu mam na myśl ten ból w kręgosłupie to w pierwszej chwili pomyślałam o rwie kulszowej, a teraz ta wiadomość to ze lekarz coś podejrzewa to jeszcze nie znaczy, że to musi być oni też nie są nieomylni dobrze ze cie wysłała na rezonans bo to badanie da najlepszy obraz tego co to może być ja myślę, że Ona wiedząc co juz przeszłaś teraz woli dmuchać na zimne i przebadać cię pod każdym kątem ale po to by wykluczyć i rozwiać Twoje obawy, a jej wątpliwości, równie dobrze może to być przepuklina która uciska na rdzeń, moja koleżanka tak miała i bolało ją tylko w pewnych pozycjach, z tego co wiem sa na to odpowiednie ćwiczenia i zastrzyki znieczulające. Nie wolno dopuszczać Ci złych myśli do siebie sama dobrze wiesz że psychik potrafi działać cuda, wiem że jest to trudne i jak to się mówi " dobrze Ci tak mówić gdy Cie to nie dotyczy" a to że ból się wzmógł to może za sprawą sugestii świadmości tego ze coś jest nie tak , ale dopóki nie będziesz wiedziała co jest do póty trzeba żyć nadzieja że będzie dobrze i ze drugi raz to samo nie może sie zdarzyć. Myślami jestem z Tobą, pozdrawiam Cię i całuski śle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej,ja juz w domu.Przepraszam,ze nie pisalam,ale nie dalam rady. Sylwia Matko jedyna!!!Nie spodziewalam sie,ze przeczytam cos takiego! Nic sie jednak nie martw,jesli bylby to guz to dlaczego na zdjeciach po przeswietleniu go nie ma? Bedzie wszystko w porzadku,zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastazja ja tak samo jak Ty myslalam ze to moze przez stres (jestem bardzo nerwowa osoba-to znaczy nie wkurwiam sie szybko tylko martwie sie nawet najmniejszymi rzeczami) lub cos innego a tu prosze wyskoczyla lekarz z czyms takim :( dosia 43 dzieki :) lekarz jak powiedziala o guzie nie zajrzala jeszcze do komputera wiec nie wiedziala ze mialam juz raka :/ bo do perzepukliny to raczej nie- nie podnosze ciezkich rzeczy pozatym mam siedzaca prace. kiedys juz mialam przepukline na pachwinie wiec wiem jak to wyglada i to raczej nie to wiem ze to moze byc cos innego (to znaczy mam taka nadzieje) ale ciagle chodzi mi po glowie to ze ona byla pewna ze to guz :/ nawet opisala mi jak bedzie wygladala biopsja !!! potem powiedziala ze nie dziwi mi sie ze sie martwie !!!! wogole gadala tak do mnie jakby juz miala wynik badan i wiedziala ze to rak madzia przeswietlenie niestety takich rzeczy nie pokazuje :/ pytalam lekarza to powiedziala mi ze przeswietlenie pokazuje czy jest jakis uraz kregoslupa guzow nie pokaze. jakby ona chociaz powiedziala ze to moze byc rak ale nie musi bo jest jeszcze duzo innych rzeczy ktore moga byc - a ona wyskoczyla ze to guz i tyle ! ja myslalam ze to moze od stresu lub od ciaglego siedzenia przy komputerze a ona ze to napewno nie to i wes tu sie nie martw jak lekarz jest tak pewna siebie teraz mam do Was takie pytanie czy po raku tarczycy mozna miec badanie MRI (te w komorze) wydaje mi sie ze jest tam jakies naswietlenie ciala wiec nie jestem pewna czy to mi nie zaszkodzi ? co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastazja bardzo mnie pocieszylas piszac ze nawet marker tarczycy moze sie podwyrzszyc jak ma sie innego raka czy lekarz powiedzial Ci ze w kazdej sytuacji tak jest ? czy tylko przy konkretnych rakach ? aj nie wiem co mam o tym wszystkim myslec z jednej strony to jest troche dziwne co ta lekarz mi nagadala -a z drugiej strony przeziez ona zna sie troche na tym i chyba powinna wiedziec co mowi przeciez se tego nie wymyslila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia pamietaj ze lekarz to tez tylko człowiek i tez moze sie mylic wiesz z jednej strony dobrze ze potraktowała topowaznie bo przynajmniej zrobia ci kompleksowe badania ale naprawde kochana nie chce mi sie wierzyc zebys miała tam jakiegos guza poza tym naprawde jest duzo roznych chorob mogacych powodowac bole w kregoslupie ja oststnio mam bole kregoslupa bo moje lozko jest beznadziejne i tez bola mnie plecy w połowie ostatnio wzielam materac i bol po kilku dniach odszedł na prawde ja bym az tak powazniej tego nie traktowała co do tej komory to ta pani doktor powinna wiedziec czy ci to nie zaszkodzi bo napewno powiedziałas jej o tarczycy itd wiec gdyby były przeciwwskazania to by cie tam nie wysłała co do markerów ja sie wypytywałam bo myslalam ze mam raka piersi :) no ale nie powiedziałam lekarzowi dlaczego pytam tylko ogółem zapytałam czy te markery są tylko na tarczyce czy ogolem na nowotwory a on ze na tarczyce ale nawet jesli jest co w organizmie to moga byc podwyzdzone poza tym morfologia tez pewnie moze byc zachwiana kurcze no nie wiem jak ci pomoc zebys szybko sie dowiedziała ze jest wszystko ok hmmm moze zasiegnij porady innego lekarza nie mowiac mu o podejrzeniach tej pani doktor poza tym z tego co mowia ludzie "rak nie boli" wiec kregosłup nie powinien cie chyba bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastazja dzieki ze tak sie zainteresowalas tym wszystkim :) dretwieje mi palec u nogi ale lekarz powiedziala ze jak tylko palec to nie ma to nic wspolnego z kregoslupem a co do reszty nie mam rzadnych objawow (objaw- objawow haha nie wiem jak to sie pisze) a co do bolu to przy raku kregoslupa niestety ale bol jest :/ wiecie jest taka polska aktorka ona miala raka kregoslupa i musiala zrezygnowac z Tanca z gwiazdami bo miala taki bok kregoslupa. potem okazalo sie ze miala raka kregoslupa :/ lekarz tez mnie pytala o te objawy co napisalas i sprawdzala dodatkowo czy nie mam popuchnietych nog i rak. pytala czy chce mi sie wymiotowac i czy mam zachwiania rownowagi- nic takiego nie mam a co do pojscia do innego lekarza to z jednej strony chce isc a z drugiej nie bo jesli pojde do innego i on powie zebym nie szla na to badanie MRI to potem bede chodzila i zalowala ze nie poszlam sie przebadac. mysle ze pojde na to badanie dla spokoju jeszcze jedna rzecz mnie martwi ze bol utrzymuje sie juz miesiac :/ teraz jest tak ze raz jak sie zginam jest ok potem jak zginam sie drugi raz to znowu boli hmm... czasami rano wstaje z ogromnym bolem a czasami go nie ma i dopiero pozniej sie pojawia. najgorszy bol mam wtedy jak wyginam sie do tylu np: jak chce zwiazac wlosy i lekko wygne sie do tylu czyje taki uciskajacy bol :/ chyba nigdy nie bede miala spokoju w zyciu :/ jak nie jedno to drugie :/ pewnie na to badanie bede czekala dlugo z tego co sie dowiadywalam z 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia co do badania to idz idz to bez dwoch zdan masz okazje sie przebadac to idz bedziesz miała pewnosc ze wszystko ok powiem ci tak: bo teraz troche poczytałam o tym to rzeczywiscie kregosłup moze bolec ale przy tym ludzie traca władze w nogach itd a ty nie masz takich objawow czytalam tez ze rak zlosliwy kregoslupa wystepuje niezwykle rzadko!!!! czestrze sa lagodne zmiany ktorych sie nie operuje przeczytalam tez co mnie zdziwiło ze bardzo czesto nowotwor kregosłupa to przerzut i były podane najczestrze raki dajace przerzuty do kregosłupa i co wprawilo mnie w szok to to ze niby tarczycy tez moze dawac przerzuty dokregosłupa ale u ciebie jest to niemozliwe!!! bo ostatnia scyntygrafia pokazałaby zmiany na kregosłupie a wyniki miałas dobre łacznie z markerami!!!!! :) nawet jesli masz tam jakis guz to na 99,99% jest to zmiana łagodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Sylwia,podzielam zdanie nastazji. Tak na chlopski rozum...mowilas,ze kregoslup boli Cie w okreslonych pozycjach.Jakby to bylo "to najgorsze" to bolaloby za kazdym razem,nawet jak lezysz. Trafilas na jakas kobitke,przewrazliwiona(pisalas,ze dosc mloda).Mysle,ze poslala cie na to badanie zeby wykluczyc cos zlego bo przeciez mialas "przygode"z rakiem.A ze mloda,to pewnie jeszcze glupia i gada co jej slina na jezyk przyniesie.Zreszta wiem jacy sa mlodzi lekarze,mysla,ze wszystkie rozumy pozjadali... To na pewno nie jest rak,wybij to sobie z glowy!!!A dlaczego lekarz powiedzial,ze przeswietlenie nie pokaze guza?To jakas bzdura.Wlasnie przeswietlenie jest wskazane w przypadku podejrzenia guza kregoslupa najpierw.Potem inne badania. A najwazniejsze!!!Tak jak nastazja pisala,scyntygrafia to co??Nagle sie guz wytworzyl? Masz problem z kregoslupem taki sam jak wiekszosc ludzi. Pisalas,ze boli cie miesiac.Mnie bolalo 8 miesiecy,tez mialam badania na raka bo nastawiaczka stwierdzila,ze cos moze uciskac.I co? Prawie rok spokoju z bolem:) Glowa do gory i precz ze zlymi myslami,wiem,ze okaze sie to czesta przypadloscia:) A co u reszty? Norwegia powitala mnie piekna zima,az mi sie nie chcialo wracac ze spaceru z psem:) Zas sie rozpisalam:)Pozdrawiam wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Sylwia dziewczyny mają raję, to napewno nic złego. Dr małoda więc myślę że chciała przyświrować jaka jest mądra. Co do badania to idź i nawet niemyśl by zrezygnować. Co do prześwietlenia,hmmm mówisz, że lekarz powiedział ze guza nie pokaże a ja Ci napiszę, że brat mojego taty zrobił sobie rtg płuc i pokazało mu guza i był to rak złosliwy płuc. Uważam, że jakbyś coś miała to powinno cościk się pokazać. Szkoda,że tak długo musisz czekać na to badanie.A jesli chodzi o szkodliwosctego badania to nie mam pojecia, ale może faktycznie powinnaś spytać swoją dr czymoże takie badanie wykonać. nastazja hej dawno Cię nie było. Co u Ciebie i jak zdrówko????? Madzica napisz jak udał się pobyt w polsce??? U mnie teżzima na całego i korzystamy do bólu ze śniegu bo martwimy się bynie stopniał:-) dosia43 Co u ciebie,na jakim jesteś teraz etapie??? Masz jakieś terminy już ustalone?? A gdzie podziewa się reszta hihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam dziekuje za wsparcie :) Nastazja ja wlasnie tez czytalam o tym przerzucie na kregoslup- ze niby moze byc po raku tarczycy :/ co do scyntygrafi to ja tego badania nie mialam. tylko zastrzyki zeby poburzic wszystkie komorki a potem bylam na pobraniu krwi- na markery (te badanie bylo dokladniejsze niz zwykle badanie markerow bo mialam pobudzone komorki) moja endo powiedziala ze nie ma potrzeby na scyntygrafie. marker nic nie wykazal - byl zerowy nie mogli nawet zmiezyc markera bo nie mogli nic znalesc na pobraniu krwi bylam 5 tyg temu a kredoslup zaczal mnie bolec 3 tygodnie pozniej (od pobrania krwi) madzia mi sie wlasnie tez tak wydawalo ze to by ciagle bolalo i gorzej. a co do tego ze wyslala mnie na to badanie bo mialam juz raka - ona jak mi powiedziala ze trzeba te badanie zrobic to jeszcze nie wiedziala ze jestem po tej chorobie. dopiero jak sie rozplakalam to jej powiedzialam. mowisz ze przewietlenie pokazuje guzy- ja specjalnie sie jeszcze jej pytalam czy przeswietlenie cos pokaze to powiedziala mi ze nie. ze tylko komora wykarze guza. na jakie badanie wyslala Cie ta nastawiaczka zeby sprawdzic czy masz raka ? eweliza no ja wlasnie tez myslalam ze przeswietlenie pokarze guza bo moja siostra kiedys byla na przeswietleniu pluc bo pali papierosy i chciala zobaczyc czy wszystko jest ok. nie mam pojecia- nie ma co gdybac :) poczekam na badanie- nie mam wyboru. i tak jak piszesz najgorzej ze tyle bede musiala czekac mam nadzieje ze hostoria z rakiem sie nie powtorzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie znalazlam takie cos na necie : zdjęcie RTG kręgosłupa lub bolącej kości (wykrywa dopiero zmiany powyżej 1cm średnicy i 50% ubytku „kości w kości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×