Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość madzica30
Hej:) Fajowa wiadomosc:):)Szkoda,ze u nas cisza na ten temat.Chyba,ze jeszcze cos wskoczy na onecie lub jutro cos laskawie o tym wspomna. Oby jak najszybciej ten lek wprowadzili! Trzymajcie sie kobitki,dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam eweliza Tak nowy nick tak mam na imię co tam popierniczyłam i musiałam zmienić u mnie nic nowego siedzę sobie w domku na chorobowym wymyslam sobie coś do pracy żeby sie nie nudzić ogólnie wszystko w porządku ale własnie przed chwilą ukruszył mi sie ząb i się wkurzyłam ja to jestem taki nerwus że szkoda gadać nawet pani doktor zapisała mi tabletki żebym tak sie nie denerwowała :) Sylwia To co napisałaś o tym leku to była by super sprawa , wielka nadzieja dla ludzi którzy chorują :) było by wspaniale szkoda że nie możemy obejrzeć tego programu i posłuchać szkoda może kiedyś będzie po polsku :) ciesze się razem z Tobą że wszystko wyjaśniłaś , a co do tej lekarki to na prawdę jakaś idiotka jak mogła postawic taka diagnozę ile nerwów cię to kosztowała teraz zadość uczynienie powinna ci wypłacić , za szargane nerwy :) pozdrawiam was milusio dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim co tu taka cisza dzisiaj na forum Sylwia wiesz co ja dzisiaj jeszcze nigdzie nie widziałam u nas wiadomości o tym nowym leku. Ciekawe za ile dni u nas wspomną,że ktoś coś znalazł. W necie u nas cisza albo ja tak patrzę hihi ;-) a coreszta porabia???? ja wróciłam dzisiaj z sanek z córką i muszę się przyznać żeostro walnełyśmy z małą aż mam dziure w spodniach i podrapanypółdupek hihi ale było ekstra :-) mam nadzieję ze nastazja lepiej jeździ w górach niż ja hihi kiedy wraca Aska???? ktoś wie dokładnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwiza Tak to juz jest ze czasami ludzie ktorzy nie powinni bawia sie w lekarzy :/ nic juz na to nie poradze mam nadzieje ze szybko mnie gdzies wysla eweliza no wlasnie dziwie sie ze odrazu u Was nic nie mowili o tej dziewczynie/kobiecie. fajnie ze sie tak wybawilas z coreczka ja to tez jestem takie duze-male dziecko hihi i czasami sobie powariowac :) madzia pisalas ze chodzilas kiedys do nastawiaczki. czy pokazala Ci jakies cwiczenia na kregoslup ? ja chce jak najszybciej pozbyc sie bolu bo nawet domu nie dam rady posprzatac :/ dasz moze rade wytlumaczyc jakie to sa cwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej dziewczyny:) U mnie wszystko po staremu:) eweliza to gdzie tak walnelas,zjezdzalas z jakiejs gorki,hi,hi.Dobrze,ze tylko poldupek podrapalas:) sylwia Przykro mi,ze dalej Cie boli:(Nic nie zelzalo? Zaraz wysle Ci maila i postaram sie wytlumaczyc jakie cwiczenia robie. Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) eweliza Fajnie masz że możesz z córcią po szaleć na śniegu ;) chętnie po śmigała sobie z górki sankami , niestety u nas śniegu nie mam trochę spadło i zaraz z stopniał :) sylwia jak tam się dziś czujesz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira z kregoslupem tak samo :/ dostalam wczoraj instrukcje na rozciaganie kregoslupa od madzi i od wczoraj cwicze :) mam nadzieje ze pomoze :) tak sie zastanawiam co to moze byc ze tak dlugo trzyma :/ a co tam u Ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie nakrecaj się i na siłę nie szukaj problemu.Bóle kręgosłupa to nie bół brzucha, że weźmiesz tabletkę i przejdzie bół. Mnie też jak zaczyna boleć kręgosłup to długo a nawet bardzo długo.Podejdź do tego spokojnie i może poćwicz to od Madzi ;-) Wiem ,że jeszcze napewno Cię dręczo te słowa od tej walniętej dr ale spokojnie. A tak wogóle skierowali Cię gdzieś dalej na badania albo rehabilitację?????? dziewczyny muszę wam powiedzieć że ludzka głupota nie zna granic a zwłaszcza moja.Pisałam wam jak wczoraj zdarłam sobie tyłek !!! noto wczoraj poszłam dalej walczyć z porządkami na strychu i zeszło mi się do 23 :-) Rano wstałam i miałam takie zakwasy, wszystko mnie bolało - ręce, nogi no i tyłek:-) Ale dzisiaj znowu dałam się namówić na sanki na górce no i wróciłam podrapana :-) dzisiaj u nas spory mrozek był no i na górce zrobiło się trochę bryłek lodu no i oczywiście musiałam trafić na jedną jak zjeżdzałam na worku hihi. Tak rąbnełam że mam pościerane ręce do łokci :-) Jeszcze raz tam pojadę to wrócę chyba w gipsie hihi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza :) wiesz co juz sie tak nie nakrecam z tym krgoslupem tylko tak sie zastanawiam co to moze byc. co do rehabilitacji to jeszcze nie odzwonili do mnie to pieprznieta lekarz miala mnie gdzies wyslac i chyba se to olala ! jutro zadzwonie tam i dowiem sie co i jak. najbardziej wkurza mnie to ze nic nie dam rady robic :/ w domu przydaloby sie posprzatac ale jak mysle ze bedzie mnie ten cholerny kregoslup bolal to....nawet z lozka nie chce mi sie wstawac bo wiem ze i tak nic nie bede mogla zrobic tylko siedziec :/ musze siedziec jak klocek na kanapie :/ no ale dosyc narzekania hihi mam nadzieje ze mi szybko to przejdzie :) a co do sanek i jerzdzenia na worku to naprawde uwarzaj :) moja siostra kiedys zjerzdzala z gorki na worku i wbila sobie taki ogromny plaski patyk w posladek !!!! wstala i patrzy a tam tyle krwi ze szok -patyk siedzial jej pod skora posladka (i to spory kawalek) a najgorsze bylo to ze on caly tam siedzial nawet nie bylo go za co zlapac i wyjac bo caly byl pod skora przez pare dni chodzic nie dala rady nie mowiac o siedzeniu hihi wlasnie gdzie jest Asia chyba juz powinna wrucic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Co slychac? sylwia Tak od razu ciwczenia nic nie pomoga,ale za pare dni powinnas poczuc poprawe.Kurcze,z kregoslupem to czasem tak jest,ze boli i boli i nie chce przejsc.Mam nadzieje,ze za niedlugo napiszesz,ze juz lepiej. eweliza No to niezle na tych sankach szalejesz:) A moj synek tez mial dzis przygode na sankach.Jechal sam chwile,to nawet gorka nie byla tylko ciut droga schodzila na dol,po czym zatrzymal sie przy wiekszym spadzie.Bylam tuz za nim a on sie odepchnal nogami i zjechal.Ale jak zjechal,tzn,jak sie zatrzymal?Droga sie skonczyla i maly,mimo,ze sanki prawie stanely zjechal ze schodow na taras sasiadow.Wywrocil sie,uderzyl w balustrade(dobrze,ze drewniana),a sanki wyladowaly na dole obok tarasu.Na szczescie nic sie nie stalo,nawet guza nie ma.Caly dzien chodzi i wszystkim o tym gada,ze zjechal na taras do sasiada:) Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia Super ! wychodzi na to,że Mateusz ma cos ze mnie (po Cioci - talent) hihi Ja też mimolicznych obrazeń i różnych bóli ciągle mam ochotę na szaleństwo hihi ;-) Sylwia Ja jak wychodziłam z jodu to lekarz powiedział,że powinnamzminimalizować stres do zerai właczyć sobie pozytywne myślenie po to2/3 drogi do sukcesu ( wygrania z rakiem ). Ze teraz nasza głowa jest najważniejsza. No i właśnie znalazłaś tego potwierdzenie! Z tym patykiemto nieżle. Najpierw się uśmiałama potem pomyślałam że musiało boleć hihi:-) jutro zdejmę na kompa fotki i filmik to wam puszcze. Zobaczycie naszą szalona górkę hihi :-) a gdzie są wszyscy- dawno tu niektórych nie widziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a może spróbowałabyś posmarować kręgosłup maścią :-) może by coś pomogło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia :) wiem ze odrazu nie pomoze :) bede cwiczyla az do skutku :) nie mam innego wyboru eweliza :) smarowalam masciami-naklejalam plastry rozgrzewajace i nic :/ mysle ze potrzeba czasu na to wszystko i musze sie uzbroic w cierpliwosc :) a co do patyka w posladku mojej siostry to ja sama sie z niej smialam wygladalo to strasznie ale z drugiej strony bylo smieszne :D ona tez sie smiala ale i zarazem plakala z bolu hihi do dzisiaj sie z tego smiejemy chociaz bylo to z jakies 10 lat temu :) wiecie co kiedys koleka mojej mamy wbil sobie taki metalik w posladek- takie cos jak milimetrowa igielka i umarl !!! nie znalam go tylko mama mi to opowiadala ta igielka razem z krwia poplynela do serca ! i nic juz sie nie dalo zrobic. wlasnie gdzie sa wszyscy pieszemy sobie tak we trojke hihi tak sie zaczynam zastanawiac co tam u asi wisniamama to juz calkiem o nas zapomniala madzia68 tez obiecywala poprawe i nie pokazala sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sylwia współczuje ci że ciągle cię boli , a codo ćwiczeń to na pewno ci nie zaszkodzą i powiem ci że moja teściowa też mam zmiany w kręgosłupie i też mam ćwiczenia i trochę jej pomagają i co pół roku dostaje skierowanie na rehabilitacje i do tego wykupuje sobie masaż i mówi że pomaga i idzie żyć :) U mnie można powiedzieć że wszystko w porządku ale mam teraz problem zębem w zeszłym tygodniu byłam u dentysty i za plombował mi ząb i wtorek u chrupnął mi się właśnie ten ząb co mi robił i wyobraź sobie zadzwoniłam do niego i termin dopiero na 8 lutego i co musiałam szybko szukać innego dentysty i wczoraj pojechał i dobrze bo co się okazało ten ząb miał zapalenie miazgi i nerwów musiał i go otworzyć ból niesamowity jak przestało działać znieczulenie to myślałam że będę chodzić po ścianach , ma teraz zatruty dziś mnie też boli ale jak na razie idzie wytrzymać powiedział że jak ból będzie nie do wytrzymania to mam natychmiast przyjechać i wtedy będzie musiał wyciągnąć lekarstwo mam nadzieje że nic się nie będzie działo , cholera zawsze co się przy pląta nie życzę nikomu takiego bólu zęba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej Wam:) Widac nie moze byc za kolorowo,Sylwie boli kregoslup,Elwire zab:( A mnie dzis chwycil"postrzal"w karku,nie wiem czy u Was sie to tak nazywa tez?Nie moge sie odwrocic,musze skrecac caly tulow zeby na bok zerknac:) Elwira Tez mam ten sam problem z zebem co Ty.Na razie w Polsce gosc mi dal lekarstwo,ktore moze siedziec w srodku nawet pol roku,jak nie wypadnie to pol biedy,no i jak nie zacznie bolec bo wtedy tu musze do dentysty isc.Ale to sie wszystko przezyje:) eweliza Wybierasz sie dzis na sanki?:):) Pozdrawiam i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniamama
witam moje dziewczynki u mnie spoko narazie czekam na wizyte do zgierza ... sylwia fajnie ze juz wiez ze to nie guz a taka wogule jak tam u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim madzica30 dzisiaj nigdzie nie była :-) Od rana jak wstałam to boli mnie tyłek hihi Chybami się strupek zrobił i ciągle boli ;-) Teraz czekamy na jazdę na łyżwach. Ostatnio u nas mrozi i tocoraz bardziej, więc czekamy aż lód będzie mocny byśmy mogły pośmigać sobie :-)A co u ciebie? wisniamama super, że się wreszcie odezwałaś elwira Wiesz co mój mąż ma ciągle problemy z bólem zębów. Strasznie szybko mu się psują i często jeżdzi z bolącym zębem do dentysty. Wspólczuję Ci ale myślę że wszystko będzie dobrz A w życiu tak jest jak nie urok to sraczka hihi - zawsze tak moja babcia mówila :-) AniaC gdzie się podziewasz i co się dzieje że się nie odzywasz ???? Aśka gdzie jestes???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wisze ze wszystkie jestesmy jakies obolale hahaha :) jak nie urok to sraczka hihihihi elwira wspolczuje- zbol zeba jest strasznyyyyy chyba jednym z najgorszych boli jakie mozna miec :/ oby szybko przeszlo. madzia wiem o co Ci chodzi :) mialam cos takiego pare razy :/ i tez niestety potrafi sie to utrzymac nawet z 2 tygodnie albo wiecej :/ chce Wam napisac ze te forum znalazlam dzieki stronce ''policzmy sie'' tam raczej nikt nic nie pisze wiec przenioslam sie tutaj :) i powiem ze jest to najlepsze forum :) dzisiaj zajrzalam na tamte forum i pisala tam dziewczyna (pierwszy raz) i musze powiedziec ze bardzo podniosla mnie na duchu :) przeczytajcie sobie :) : monka 3 godz. temu Witajcie! Mam 36lat i jestem 17lat po operacji. Pierwsza we Wrocławiu częśćiowe wycięcie płata, okazało sie sa komórki rakowe, nic mi nie mówiąc z płytkami wysłali mnie do Gliwic na badania. Po trzech dniach dowiaduję się od cudownego dr Z. Pucha że muszę szybko się operować najlepiej u nich od razu. I tak się stało, przenieśli mnie na chirurgię onko. i za 8dni bo wczesniej nie udało się mnie wcisnąc druga operacja (w ciągu trzech miesięcy). Potem kontrole co miesiac, trzy, pół roku a teraz juz od dawna co rok. Był to rak pęcherzykowaty. Ta doskonale mi wycięli że obyło się bez jodu. Wyniki super (wczoraj wróciłam z Gliwic) nadal Euthyrox. W między czasie wyszłam za mąż, mam czteroletniego syna i 2 dwuletnią córcię. Ciżę przebiegły prawidłowo, dzieci zdrowe no i ja też :) Ale fakt przed każdą wizytą występuje lekki stresik. Jak dla mnie to tylko Gliwice dr Zbigniew Puch i jego zespół. No i od lat te same Panie pielęgniarki w lab. w rejestracji ... jak w domu! Dla wszystkich nowych - pozytywne nastawienie, to naprawdę pomaga! Jeżeli macie jakieś pytania chętnie pomogę. Pozdrawiam pomyslalam ze Wam to skopiuje :))) bo mnie bardzo to ucieszylo :)) popatrzcie ze tyle lat temu czasami nie podawali jodu teraz zawsze podaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica30 to współczuje ci jak masz taki sam problem też mam teraz lekarstwo ale cały czas czuje jak nie boli jest to taki głuchy bój idzie wytrzymać , tak jak napisalaś to wszystko się przeżyje jak to się mówi człowiek dużo zniesie :) eweliza Wiesz biedny jest twój mąż przez to że musi często odwiedzać dentyste dla mnie to najgorszy lekarz jaki może być :) i twoja babcia mam racje jak nie urok to sraczka hihihi:) sylwia tak zgadzam się się z tobą ból zęba jest straszny ,jeden z najgorszych , ale co tam jakość DAM RADE :) co do tej wypowiedzi to rzeczywiście podnosi na duchu i my też powinniśmy takie być i cieszyć się życiem naszymi rodzinami czyż nie? :)A tu na forum możemy się wyżalić i popisać co nas boli , męczy itp. przynajmiej ja tak myślę , jedna drugiej może doradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Eweliza To gdzie chcecie na tych lyzwach jezdzic?Mam nadzieje,ze na lodowisku:) A u mnie nic specjalnego,wkurza mnie ten kark bo nawet jak leze to nie moge sie przewrocic na bok:( Sylwia Jak kregoslup?Boli chociaz mniej? Nie strasz mnie,ze ten "postrzal"moze trzymac ze dwa tygodnie.Mialam juz kiedys pare razy,ale trzymalo gora 3 dni!! Elwira Mnie zab nie boli tylko czasem czuje taki cmiacy bol,chociaz teraz jest juz spoko.Najgorszy byl poranek po czyszczeniu kanalowym bo spuchlam straszliwie i balam sie,ze cos jest nie tak.Ale skoro tyle igiel mi tam wbijal i wszystko naruszyl to moglo sie cos takiego wydarzyc.Miejmy nadzieje,ze nie bede miala z tym zebem problemow tutaj bo dentysta to droga impreza.Obym wytrwala do wyjazdu-kiedys tam-do PL. A skad jestes jak mozna zapytac?chyba,ze pisalas wczesniej i nie zauwazylam. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Sylwia Widzisz,kiedys nie podawali jodu i ludzie i tak sa zdrowi,wiec po jodzie to juz w ogole:)Nie macie sie co martwic,macie to juz za soba,jedynie nerwy przed kontrola beda,ale to normalne.Jestescie zdrowe:) Pocieszajace sa takie wlasnie posty,prawdziwe historie a nie brednie w internecie.Bylam glupia,ze w ogole czytalam i sie nakrecalam,stracilam duzo nerwow. Jeszcze jestem na poczatku tego wszystkiego,ale odlozylam to na bok.A dzieki Wam juz sie tym w ogole nie stresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Cześć kobitki:) dzis niedawnoo dopierku wrociłam ztego jodu dużego;) sylwia25 ciesze się ze wszystko jest oki sama sie przekonałąs ze lekarze sie potrafia mylic tak zemno był jak ta pinda doktor co mi kazał utrzymac to diete zeby wogole nie uzywac tych tłuszczow itd a dzis jak sie zapytałam drugej pani doktor oczywiscie symoatycznej to sie zaczeła smiac to taka wscieka byłam tyle sie meczyłam ale lekarze tez sie mylą owszem były 3 osoby które dostały te zastrzyki ale top juz takie które maja przezuty do płuc:( wiec zaczne pokolei pisac najpierw napisze wam zalecenie bo nie bardzo kumam \ale 23lipca mam kolejne jodowanie bo resztki tarczyce zostały ale niema zadnych ognisk dzieki Bogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia kregoslup dalej mnie napierdziela wlasnie skonczylam sprzatac i jak skonczylam odkurzac to myslalam ze sie juz nigdy nie wyprostuje :/ a do tylu to juz wogole wygiac sie nie moglam. no ale nie bede narzekala czekam z niecierpliwoscia az mi to wkoncu przejdzie :) wogole to myslalam ze sie dzisiaj nie stocze z lozka- calutki dzien leje deszcz i spac sie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
dostałam takie zalecenie jezeli ktoras z was bendzie mogła mi razniej to wytłumaczyc to bende wdzięczna: 1Stosowanie preparatu Euthyrox N w dawce 50mcg przez tydzien,nastempnie co tydzien proszę zwiększac dawkę dobową leku o 50mcg,aż do osiagnięcia ostatecznej dawki supresyjnej 100/125mcg dziennie na przemian w kolejnych dniach.Leczenie pod kontrola TSH.Wskazane utrzymanie poziomu Tsh do 0,1. Dawka zależna od tolerancji leku PODANA MI DAWKĘ lecznicza 131-I o aktywnosci 2,22GBku no i ze w obrebie szyi bez ogniskpatologicznego wychwytu. powiem wam tak kobitki troszjkie sobie pogadałam z ludzi ktorzy juz tam byli co nie którzy 9 raz na jodzie i sie dowiedziąłm ze na duzy jod mozna tylko 10 razy byc apotem juz inne leczenie było dwoch starzszych panów i kobieta 75letnia ktora miął po 4 latach przezut na płuca:( a jedna kobitka po50 ma przezut na kosci i jeedna kobita powiedział ze jak do 5 lat nie bendzie zadnyc przezutów do płuc itd.to jest małe prawdopodobiemstwo z erak wroci ale mowi ze rzadko to sie zdarza ze duzo jest procent ze majo przezuty i troszkie sie przeraziłam ja jestem jeszcze młoda ale nieiwem czy wiek tu ma cokolwiek do powiedzenia,pani doktor powiedział ze jeszcze jedne jodowanie i bende miła całkowicie usunieto tarczyce i wyleczona ale niewiem co moze byc do tego lipca jestem tylko tak wkurw.... ze w olsztynie mi tak spieprzyli a jak tam u was kobitki???/ ale sie ciesze ze u Sylwi wszystko sie wyjasniło super eweliza dzis miałm szczescioe ze tej pani doktor nie sympatycznej nie było ale wszyscy na nio narzekajo ze ma za wysokie progi i dziwne ma podejscie do leczenia hi tak samo jak z to dieto było;) dobra uciekam kobitki spac bo juz pozno padam z nog tam wogole sie nie wysypiałm musze dzis odreagpwac buziaki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wiesz co, jak czytam co piszesz to mi się wydaje, że ty masz chore korzonki albo dysk ci wyskakuje.Takie są moje odczucia. Dwa lata temu jak strasznie bolały mnie korzonki to nic nie pomagało aż wylądowałam u lekarza i dostałam jakieś silne leki że po dwóch dniach byłam nowonarodzona!!! I podobnie to u mnie wyglądało ( nie mogłam się wyprostować) Miło poczytać takie posty, aż uśmiech na twarzy się pokazuje ;-) madzica30 mamy swój staw koło domu więc mamy gdzie jeździć tylko narazie lód jest słaby. Staw jest spory więc można poszaleć. Chodź osobiście wolę jeździć na zamarzniętej kałuży bo wtedy się nie boję ze lód pęknie hihi :-) Na lodowisko najbliższe mamu około 40 km i tam jest okropnie. Taka chołota, że nikt nie zważa na małe dzieci. Jak ktoś się tam przewróci to stratują hihi :-) Aska pisz co u Ciebie, czemu tak długo Cię nie było i jak wyniki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
eweliza napisałm wczesniej u gory tylko musisz sie doczytac zostało jeszcze resztki tarczyce dopierku połowe mi jod zniszczył a teraz mam w maju na kontrole i w lipcu na kolejny duzy jod tylko niewiem jak te zalecenia bo mam brac juz hormony przez tydzien50 a potem to juz sie pogubiłam ale jak wziełam ten jod to ciągle mnie brzuch bolałm i na wymioty zbierało mao ogolnie tam jadłam jeszcze miąłm tako lokatorke ze mnie szlak trafia do tej pory głowa mnie boli hi wynudziałm sie ale dobrze ze to zima to jeszcze w miare nbiewiem jak ja wlipcu wytrzymam hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska w pierwsze 7 dni bierzesz dawkę Euthyroxu 50 mcg, w drugim tygodniu zwiększasz dawkę na 100mcg. po kolejnym tygodniu bierzesz jednego dnia 100mcg a drugiego 125mcg i tak na zmianę raz 100 a na drugi dzień 125. Tssh musisz kontrolować by osiągnąć 0,1. Pierwsze tsh zrób po dwóch miesiącach bo wcześniej nie ma sensu. Euthyrox bierz godzinę przed jedzeniemi piciem i popijaj szklanką wody. Jeśli chodzi o to że jezszcze raz musisz dostać jod to lepiej bo odrazu wszystko będzie wypalone i będziesz miała z głowy. Pierwszy raz słyszę ,ze nasz rak często wraca. Ale cóż wyluzuj i pamietaj, ze każdy jest inny i my nie musimy tego przechodzic tak samo jak inni. Jak bedzie z namito czaspokaże i niemartwmy sie na zapas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Asia Dobrze,ze juz wrocilas:) Pewnie przerazilas tu niejedna osobe tematem przerzutow:(Ale powiem tak,(wiem,ze nie siedze w temacie za bardzo)ale ludzi naprawde nie ma co sluchac!W tym przypadku lekarz zna sie na rzeczy i to on wie jak sie sprawy maja,skoro pracuje kilkanascie lub kilkadziesiat lat w zawodzie. a jesli chodzi o wiek,to mysle,ze to normalne,ze mlody organizm poradzi sobie lepiej z kazda choroba niz starszy czlowiek.Wiec nie ma co sie martwic i gdybac.Zycze dobrej nocki i pozytywnego myslenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×