Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Eweliza dzięki ja to wszystko niby wiem ale czasami nie mam wpływu na moje czarne myśli, na szczęście świeci słońce jest prawie wiosenny dzień i dziś jest z moim nastrojem ok.Gratulacje wyników a piwko mogłas wypić wczesniej z Kurczakiem i tak byś wysikała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinas24
Kurczak, akloj -koledze juz wycieli wezly, mial juz przerzuty i tam, po jodzie i scyntygrafii zrobili mu tomografie i czekaja, maja sie konsultowac z innymi lekarzami bo nie wiedza co robic. U mnie przerzutow nie bylo, nawet pol tarczycy czysciutkie takze duzo szczescia mialam i tak. Badania wyszly mi ok, markery mam nieoznaczalne, tylko to tsh troche za niskie 0,018, dano mi dawke 200. Teraz czuje sie dobrze, ale w sumie nic madrego mi nie mowia, nie mowia ani czy jest dobrze,ani czy zle, dopiero w lipcu mam na oddzial trafic i ocenia skutecznosc jodu. Czy wtedy znow bedzie trzeba odstawic leki? bardzo zle to znosze wlasnie, jak przez miesiac nie bralam lekow przed jodem bylam nie do zycia. Najlepiej byloby gdyby juz nie bylo to konieczne. Czeste kontrole sa przez ten pierwszy rok czy tak ciagle co 3miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinas24
A i wyslano mnie na jakies badania genetyczne jeszcze. Mam probki na onkologie dostarczyc wycinkow tarczycy. Nie wiem czy ja chce jeszcze cos wiedziec wiecej o tym raku, nie jestem ciekawa.Wazne zeby nie wracal, byl to byl. Tylko chyba to nie jest wymogiem koniecznym, jak wyraze zgode to dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza Bardzo sie ciesze z tego potasu i wtakim razie wogole nie masz sie co martwic. Jedz sobie ile chcesz i pewnie okresowo bedzie sie zmieniac i tyle :D :D :D Lokusek Tak jak napisala Eweliza idz prywatnie do dobrego pathomorfologa, zeby pobierajac material, sam zajmowal sie badaniem. Ja tez mam bezgraniczne zaufanie do dr. Kubickiego w Warszawie. Eweliza wlasnie o nim pisala. Jak robilam dwa lata temu to placilam u niego 300 zl. Wynik moze byc juz na drugi dzien i jest 100% pewny. Natomiast nieraz dziewczyny chodza, placa mniej, ale robia kilka razy, bo zle pobieraja material i nic nie mozna ocenic. pozdrawiam :D akloj Nie martw sie. Ty masz zle przeczucie, a ja Ci powiem, ze musialabys miec cholernego pecha, zeby to byl wezel w srodpiersiu. Ogromna wiekszosc swiecenia w srodpiersiu to albo resztki grasicy albo malenski guzik, ktory jednym jodem sie leczy: D :D :D Bede kciukasy trzymac za Ciebie i powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek_
kurczaku cip cip hura cip cip hura cip cip hura hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza juz problem masz z glowy to i ja dzis napije sie ale wodeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mi lekarz mowil jak u mnie pojawia sie przerzuty na srodpiersiu to zrobia mi naswietlania i to tez bardzo dobrze sie leczy jezusicku tylko nie to jakis lekarz mi mowil ze wezlow w srodpiersiu sie nie wycina niewiem czy to prawda czy teoria tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokusek
Kochani a znacie jakiegoś patomorfologa w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o pomoc, jak jeździcie do Gliwic z Torunia, mam wizytę w lutym, może szukać na bla bla car

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika36
Kochane Dziewczyny, dziś dzwonili do mnie z mojej przychodni z wynikami biopsji: zmiana łagodna, do obserwacji. Dokładnego opisu jeszcze nie mam, muszę odebrać wyniki, ale piszę, żeby uspokoić dziewczyny, które może denerwują się tak samo, jak ja się denerwowałam. Nie każda zmiana ze zwapnieniami oznacza raka! Oczywiście trzeba wszystko kontrolować, ale zwapnienie w zmianie niekoniecznie musi oznaczać coś złego. Mam nadzieję, że się moja zmiana nie powiększy i, że nic nie będzie się z nią działo! Pozdrawiam Was wszystkie! I dziękuję za wszystkie rady i dobre słowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak bardzo się cieszę z Twoich dobrych wyników , to świetne wieści Anika36 to dobre wieści gość z wczoraj Gdybyś znalazła na tamtej stronie byłoby super, a ja jechałam z Torunia Polskim Busem do Katowic a z stamtąd , niedaleko przystanku Polskiego Busa po drugiej stronie są przystanki podmiejskiej komunikacji , którą można dojechać do Gliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak baaaardzo się cieszę :)))) teraz możesz odetchnąć pełną piersią :) no i napić się fest! Anika gratuluję wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika gratuluje wyniku :D pewnie Ci ulżyło i odetchnęłaś :D bo strasznie się martwiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika36
Dziewczyny, jesteście takie miłe, dziękuję! Mam nadzieję, że ta moja zmiana nie będzie się zmieniać. Kontrolę mam za 3 miesiące. Dziękuję, że mogłam z wami pogadać. Życzę Wam wytrwałości i siły. Jestem pewna, że dacie radę pokonać dziada. Właściwie już to zrobiłyście! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc maly
Anika36 widzisz nie warto sie tak denerwować od razu , powodzenia i zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika -super że tak dobrze ci sie ułożyło,ja własnie wróciłam z Gliwic za mną ponad 700km. 10godz jazdy, w Instytucie poszło szybko badanie krwi i CT po1,5godz.byłam wolna.Teraz 2 bardzo trudne tygodnie ale mam już praktyke tyle razy juz czekałam na ważne wyniki ,myślę że i tym razem dam radę .Mam pytanie czy my ze stwierdzonym rakiem mamy sobie wyrobic zieloną kartę ?Czy ktos się orientuje w tej sprawie, moja rodzinna twierdzi że nie ale ona jest nie bardzo wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek_
akloj dasz rade z tym czekaniem pewnie bedzie dobrze mozna wiedziec z jakiego jestes wojewodztwa ja tez jade 700 km pomorskie inastepne 10 godz wracasz koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutek dzięki ja jestem z lubelskiego te 700km to ja mam w dwie strony ty to masz jazdę przez cała Polskę,chyba niedługo wyruszasz na kontrol pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akloj, nie wyobrażam sobie, zeby moglo byc zle. Jest dobrze, tylko jeszcze o tym nie wiesz, ale juz niedlugo sie dowiesz. Wszystko jest w porzadku! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny wasze słowa dużo dla mnie znaczą.Przy okazji wszystkim BABCIOM dużo dużo zdrówka !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Byłam dziś na kontroli i jestem super szczęśliwa. Wszystko dobrze, wyniki super, USG super, wszystko super. Moja endo jest zadowolona ze mnie i z wyników. Następna kontrola dopiero w październiku. HURRA!!! Gdyby szczęście umiało latać fruwałabym jak ten balon :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dobrych wyników. Tak sie ciesze że zdrowiejecie. Ja ciągłe problemy z wapniem. Przytarczyce dalej nie podjeły pracy i jeszcze problemy z żołądkiem. Dziś byłam na endoskopii i okaząło się że helico bacter + wrzody na dwunastnicy. Paskudnie się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulka Bardzi sie ciesze, super, moje gratulacje :D :D :D Asiunia Przytarczyczki czasem robia takiego psikusa. Nawet do dwoch lat czasami. Ale zobaczysz bedzie dobrze :D Wiesz co, ja dosyc dlugo tez mialam ten problem i chyba po poltora roku moja dr. ktora mnie operowala ( znakomita endo!!!) poradzila mi zebym calkowicie odstawila wapno na jakis czas, bo przytarczyczki potrafia sie rozleniawic i wtedy moze sie zmusza do pracy. Wyobraz sobie, ze po jakims miesiacu odstawienia ruszyly!!! Ja teraz biore sama po 1000 calperosu dziennie, ale pilnuj***adaniami nerek, bo mam problem z koscmi, wiec powinna brac. Moze przedyskutuj to ze swoja endo. Ja tez mam problemy z zoladkiem i dwa razy do roku jade na Ranigascie na recepte. Nawet nie robilam badan , ale to mi pomaga. Po tym jodzie podanym u mnie juz kilka razy ( nawet po malym) moj zoladek niestety zle pracuje. Zgaga i gorzki smak w ustach. Glupia, boje sie kolonoskopii a wiem, ze ten Ranigast leczy nawet wrzody, wiec biore i juz:D :D :D Moze sie tez powinnam za to wziac w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak próbowałam odstawiać wapń ale niestety zaraz spada mi drastycznie jego poziom i dostaje objawów tężyczki. Tak jak teraz, ale popróbuje twoich metod za jakiś czas. Moja endo taka sobie. Dobrze że poszłam na endoskopię, bo przynajmniej wyleczą mi to bakterię a ona jest przyczyną wrzodów. Tylko że antybiotyk osłabi mnie jeszcze bardziej a już ledwo chodzę. A zawzięłam się że będę pracować. I przestrzegam przed testami z apteki. Wyszedł mi ujemny dopiero wycinek z żołądka jest miarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Cześć Kurczak, Asiunia Ja pod koniec listopada wyladowalam w szpitalu z ostrym bolem w 2 miejscach: na srodku pod mostkiem i pod lewym zebrem. Rodzinny podejrzewal trzustke. W szpitalu 4 dni glodowki pod kroplowkami p.bolowo-rozkurczowymi. Upierali sie, ze piasek mi z nerek schodzi i tak promieniuje. W koncu zrobili gastroskopie, po ktorej dali anbiotyk zapobiegawczo. Bol ustapil. Diagnoza: zapalenie sluzowki zoladka. Prawdopodobnie hellicobacter pylori. Na drugi dzien kolonoskopia. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzabba
Teraz biore IPP. Ale wczesniej laryngolog przepisal mi Proprazol i wszelkie dolegliwosci typu zgaga, odbijanie, niesmak w ustach ustapily. Polecam ten lek. Zobojetnia kwas w zoladku. A ja mam na dodatek przepukline :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×