Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to niekoniec świata

gratuluję wszystkim matkom i przyszłym matkom....ja nie mogę mieć dzieci....

Polecane posty

Gość ciekawaaaa jestemmmm
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
smutno mi:( nikt nie pisał nic o zawodówce złego chybaO_O Ja pisałam tylko, że w każdej szkole uczą szacunku;) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa wiadomo
Ja nie moge,ze tez tacy ludzie sie rodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka ma magistra i pracuje jako nauczycielka za 800 zł urzerajac sie z bachorami a jej siostra ma srednie i jest dyrektorem wysyłek zarabia 2.000zł wiesz gdzie se wsadz tego magistra bueheheh a juz wogóle sama pokazałas kim jestes, jesli byłabym az taka madra i wogóle to bym sie tym nie chwaliła wszem i w obec :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem..po co robisz takie zadymy?....przepraszam z góry za moje insynuacje ale czytając ten topik pomyslalam że załozycielka i ciekawa jestem to ta sama osoba..hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee ciekawska
ale ty musisz byc zdesperowana... pełna agresji, plujesz jadem na dziewczyne co pisze ze nie moze miec dzieci:O jestes załosna!!! żal mi ciebie!!!!!!! pewnie twoje zycie to jedna wielka porażka dlatego swoje zale i desperacje musisz leczyc ubliżając innym. Nie kopie sie leżącego!! żal mi ciebie, bez poważań:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa wiadomo
to bylo to glupiej "ciekawa jestem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa wiadomo
"Smutno mi" nikt nic nie ma do zawodówki, chwali ci sie ze sie starasz. Każdy uczy sie i pracuje jak sam chce. Mnie tylko denerwuja osoby typu "ciekawa jestem" które są głupie jak but a uważają się za wybitnie inteligentne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta fajnie ze ci mnie zal ciesze sie jak dziecko jestem załosna, a pewnie jak wy wszystki beznadziejna, jak wy wszystkie, wogóle do niczego JAK WY WSZYSTKIE wielkie ideały buhehehehehehehh niech wam nie bedzie mnie zal tylko samych siebie bo ja se w zyciu poradze niestety wy juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
nie??:( nie poradzę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa wiadomo
ciekawa jestem biedna z ciebie istota bo ty nie bedziesz mogla zdobyć magistra i zal ci dupe sciska:D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa - proszę o kontakt na komunikatorze. Adres moderx@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
idzie sie wieszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
Jak można było skasować mój post w którym wyznaje, że jestem J.LO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
Jak można było skasować mój post w którym wyznaje, że jestem J.LO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacze są mile widziani na innych topikach :P BTW - co to jest J L.O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
Jenifer Lopez:( A ja nie jestem podszywacz buhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla towarzystwa dal sie Żyd powiesic a co mi tam.... to ja tez.... a z ludzmi ponizej pewnego poziomu sie nie dyskutuje jak nikt nie odpowie to sie znudzi i pojdzie do innej piaskownicy rozwalac zabawki a ja mojej łopatki nie dam i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre, dobre....Nie wiem, czy chcialabym mieć taki wielki....tył:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
a pfffff to mój atut;) moja chluba. Jestem dumna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa do autorki topicu: wiem ze nie jest latwo. umnie tez nie za ciekawie - ale jest szansa. sprawdz czy ten problem ktory masz nie jest leczony za granica bo czesc rzeczy u nas nie jest i nie bedzie dostepna jeszcze dłuuuuuuuuuuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po chwili zastanowienia dochodzę do wniosku, że masz rację...zresztą i tak wszyscy wiedzą, że moderatorki to kaszaloty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieastety tak Chochla, masz absolutną rację. W dodatku życie przegrywam na forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha nawet moderatorzy sa za mna bo maich postów nie usuwaja :D:D:D czyli mam cos racji !!!!!!!! bo czemu wam magistra madrym i wogóle majacym racje usuneli posty ??? buhehehehehheeeheeheheh !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ModerX - czy ja dobrze myślę, że Ciekawa jestem, Samotna mama i kilka innych \"osobowości\" to jedna i ta sama osoba, która najwyraźniej się nudzi czekając na rozwiązanie? ;) Nie oczekuję oczywiście odpowiedzi, tak sobie gdybam ;) Pozdrowienia z wrocławskiego klubu Waleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - słusznie przypuszczasz, że nie mogę odpowiedzieć ;) Ciekawa - prosiłam o kontakt - a Twoich wpisów nie usunęłam tylko dlatego, że widziałam żywe zainteresowanie Pań. Ale w zasadzie powinnam to zrobić - i to po IP, wtedy trochę by poleciało....Nie dość, że rzucasz niesłuszne oskarżenia, rozwalasz komuś topik, piszesz nie na temat, to jeszcze jesteś wulgarna - to podpada pod kilka punktów regulaminu - więc spokojnie mogłabym Cię zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak też myślałam, że to pytanie powinno pozostać w sferze pytań retorycznych ;) A takie IP to przydatna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×