Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssssssssssssssoka

Czemu w maju nie bierze sie ślubów?bo nie wiem?

Polecane posty

Gość sssssssssssssssoka

no czemu? w maju nie bierze nikt ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja tam wiem....
pewnie dlatego, ze nie ma literki R :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo maj nie ma literki r ... :P ja brałam w maju, moi rodzice także ... nie wierze w przesądy, maj to ładny miesiac na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssoka
a dlaczego nie bierze sie ślubów w miesiacach w których nie ma literki R? bo naparwde nie moge tego pojac a CO TA LITERA JAKAś WAZNA JEST CZY CO HEHE ze musi byc facet tez musi miec w imieniu R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
bo istnieje przesąd ,ze małzeństwa zawarte w maju są nieszczęśliwe ale mój brat obalił tem mit:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie ma literki R
hehe , a jak wiadomo , ze jak nie ma literki R to nie ma r...ania. no i malzenstwa jak sie nie r....ja to nie sa szczesliwe. ot co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem i powiem
Dlatego, że maj jest poświęcony Matce Boskiej, dziewictwu, czyli nie wypada po pierwsze żeby ktoś inny był oblubienicą, no i tracił dziewictwo-bo kiedyś ślub i defloracja szły w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bierze sie bo nie ma literki \"R\" w zadnym z tlumaczen np:lacinskim :P aha i jeszcze dlatego ze maj jest poswiecony Matce Boskiej i podobno jest jej miesiacem. Ale nie masz co sie martwic:)dwa malzenstwa zawarte w maju ktore znam sa szczesliwe i zyja razem, a dwa z sierpnia sie rozwiodly:P miesiac ozenku nijak sie ma do rzeczywistosci...takie tam ludowe-nalecialosci:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssoka
tylko ze nie znam zadnego ksiedza co by odradzał śluby w maju!!!! Moja bratowa miała ślub w maju i juz jest 17 la szczesliwa parą Zaden ksiadz nie mowił mi a nie nie słyszałam zeby ślub zabronił slubów w maju!!! To ludzie samite brednie wymyślili a Maryja na pewno nie jest samolubna i nie ma nic przeciwko, zeby zakochani sie w jej miesiacu zenili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w maju ślub
to szybki grób:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
w trochę innej wersji: "ślub majowy, grób gotowy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to się nie bierze??? a ja to co???? wczoraj miałam 2 rocznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się ten miesiąc najbardziej podoba ze wszystkich w roku :D I mam zamiar brać ślub w maju i mam gdzieś wszstkie zabobony :P Pomyślcie sobie tylko jakie piękne zdjęcia można zrobić w maju w ogrodzie botanicznym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka27
Ja brałam ślub w maju na przekór wszystkim przesądąm, była cudowna pogoda, wszędzie świeźo i zielono i pięknie, a na dodatek nie było wieekszych problemów z załatwieniem wszelkich spraw w tym terminie, bo rzadko kto bierze ślub w maju. To było rok temu, a równo rok później bylismy na weselu naszej "świadkowej". I każdemu polecam maj. Było ekstra i nie wyobrazam sobie lepszego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×