Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina_007

ciąża? pomóżcie proszę ...

Polecane posty

Gość taka zwyczajna
Niestety, nie znam takich przypadków, ale nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać i mieć nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
Niestety, nie znam takich przypadków, ale nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać i mieć nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
Niestety, nie znam takich przypadków, ale nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać i mieć nadzieję. Napisz skąd jesteś. Też mam na imię KArolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
Niestety, nie znam takich przypadków, ale nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać i mieć nadzieję. Napisz skąd jesteś. Też mam na imię KArolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
Niestety, nie znam takich przypadków, ale nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać i mieć nadzieję. Napisz skąd jesteś. Też mam na imię KArolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
Niestety, nie znam takich przypadków, ale nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać i mieć nadzieję. Napisz skąd jesteś. Też mam na imię KArolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
same widzicie, wiecie jak ja sie czuje? nawet unikam rodziny, 1 szwagieka urodziła, druga w ciąży, mój mąż z trójki braci zawsze był uważany za "najsłabsze ogniwo" i co? nawet żona mu się nie udała ,,,,,, to wszystko jest bez sensu .... ale ja naprawdę czułam że dzieje sie coś nowego, poniekąd przyjemnego podświadomie ...... i co? żałuje że zrobiłam ten test - mogłam poczekać, może chociaż jeszcze przez kilka dni czułabym się wyjątkowo :( wiem, że chciałyście dobrze, to w mojej psychice właśnie coś wysiadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
dziewczyno, nie załamuj się. Leć czym prędzej do ginka i wtedy bedzie wszystko wiadome. Mie mozna dołować się, bo to pogorszy sprawę. Mimo, że pragnę dziecka staram się nie załamywać. Główka do góry Karolinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJLEPIEJ ZRUB BADANIE KRWI NA BETA HCG ,JA ZROBIŁAM I CZEKAM NA WYNIKI MI TEŻ TESTY WYCHODZIŁY NEGATYWNIE A MIMO TO LEKARZ POWIEDZIAŁ ŻE TO CIĄŻA .A JEŻELI BADANI KRWI TO POTWIERDZI TO BEDZIE GDZIES 6-7 TYDZIEŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJLEPIEJ ZRUB BADANIE KRWI NA BETA HCG ,JA ZROBIŁAM I CZEKAM NA WYNIKI MI TEŻ TESTY WYCHODZIŁY NEGATYWNIE A MIMO TO LEKARZ POWIEDZIAŁ ŻE TO CIĄŻA .A JEŻELI BADANI KRWI TO POTWIERDZI TO BEDZIE GDZIES 6-7 TYDZIEŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
taka zwyczajna - ile czasu próbujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zwyczajna
już parę miesięcy. Zawsze mam objawy ciążowe i co? i nic. Ale podtrzymujemy się na duchu i wtedy jest lżej, bo wiemy, że i na nas przyjdzie jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
madziara** to możliwe? jak to? lekarz ci tak powiedział? co stwierdził na temat negatywnych wyników? sorry za natłok pytań, jakie i ile testów robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
taka zwyczajna - 9 miesięcy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
madziara nie zostawiaj mnie bez odpowiedzi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
madziara** masz może gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustaB
Powinnas od razu zasuwać do ginekologa, niech ci zrobi dopochwowe USG to jak jestes w ciazy to po tym czasie powinnien być już pęcherzyk. Jak poszlam do ginekologa to okres mi sie spoznial już ponad 2 tygodnie i bylam już w szóstym tygodniu ciązy (bo oni liczą od dnia ostaniej miesiączki) a pęcherzyk już miał 34 mm. Zarodka nie bylo widać ale pęcherzyk płodowy już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_007
dziękuję JustaB za poradę, masz rację :) jestem umówiona na czwartek, niestaty tylko ten termin był u mnie wolny najszybciej, może to jakiś znak - dzień dziecka ;) mam nowości - myślałam, że mam zwidy, ale poprosiłam męża żeby zerknął na mój brzuch - i on też zauważył to od razu: ciemniejszy "pasek" ciągnący się od pępka w dół :):):) to chyba dobrze? pozytywnie? mam rację? tak przynajmniej słyszałam .... dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
a okresu ni widu ni słychu - kobiety - trzymać kciuki :):):) już w czartek doktorek, jak myślicie? jutro iść na badania krwi? czy czekać co gin powie? proszę o odp to dosyc pilne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
proszę dajcie znać - to ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_007
nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAugu
Nie martw się mi @ spóźnia się jakieś 15 dni ale testy też wychodzą negatywne. Mam podobny mętlik w głowie jak Ty. Chyba też powinnam wybrać się do lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAugu
Nie martw się mi @ spóźnia się jakieś 15 dni ale testy też wychodzą negatywne. Mam podobny mętlik w głowie jak Ty. Chyba też powinnam wybrać się do lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_007
hej hej - postanowiłam i tak też zrobiłam, byłam dzisiaj na badniu krwi na obecność beta hcg - wyniki w czwartek :) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×