Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona4444

w czasie stosunku moja pochwa jest sucha

Polecane posty

Gość gość
Nie wpuszczaj w gunce bedą otarcia i bół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimaczek00
jesli podczas stosunku pochwa jest zbyt slabo nawilzona, to najlepiej powstrzymac sie od wspolzycia na kilka dni i w tym czasie stosowac nawilzajace dopochwowe globulki Hydrovag, ktore szybko i na dlugo nawilza pochwe, ja pozbylam sie problemu suchosci juz po pierwszej kuracji tymi globulkami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Pytanie jaki jest powód suchości pochwy, czy stosujesz antykoncepcję, bo to najczęstszy problem. Najlepiej było by znaleźć powód suchości i wyeliminowac go: http://kobiecosc.info/suchefakty/baza-wiedzy/ tutaj znajdziesz całą litanie, nie wiem na jakim etapie życia jestes wiec nie polecam ci konkretnego artykułu ale na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antykoncepcja rzeczywiście może być przyczyną suchości pochwy, mi czasem pomaga provag żel do samrowania okolic intymnych jak potrzebuję dodatkowego nawilżenia, najlepiej zrezygnować z tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz w jakim jesteś wieku.Może to już przekwitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak brałam tabletki to też miałam problem z suchością. nie przeszkadzało mi to zbytnio, bo był to jedyny skutek uboczny. Wystarczy korzystać z lubrykantów. Z własnego doświadczenia mogę polecić pjur med. Są droższe niż durexy ale moim zdanie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problem suchości pochwy pojawił się po porodzie, wiedziałam że tak może być jest to związane ze spadkiem poziomu hormonów (estrogenu), położna zaleciła mi aby kupiła w aptece provag żel, który nie tylko nawilża ale również pomaga utrzymać prawidłowe pH pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie suchość pochwy pojawiła się przy zaburzeniach hormonalnych. Po badaniach okazało się że mam bardzo wysoki poziom prolaktyny. Ginekolog przepisał mi bromergon i polecił hydrovag. Globulki są niewielkie, dzięki czemu łatwo się je zakłada, jestem zadowolona z tego jak nawilżają, dzięki nim otarcia podczas stosunku się nie pojawiają. Może spróbujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie chcesz próbować lubrykantów typu durex, to możesz kupić sobie w aptece żel do okolic intymnych provag żel, ma działanie nawilżające i ochronne, i przede wszystkim nie uczula, pomaga przy suchości pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanutaBeeg
Ja miałam ten problem przez bardzo długi czas i nie mogła sobie z tym poradzić. Byłam kilka razy u ginekologa to powiedział ze nie ma żadnych leków na to że to siedzi w głowie. Stwierdził że trzeba prowadzić prawidłowa dietę. Zaczęłam się trochę lepiej odżywiać i znalazłam suplement diety dla kobiet Potentialis znajdziecie to na www.potentiallis.pl działa naprawdę rewelacyjnie moje problemy się skończyły. Nabrałam witalności i świeżości zrobiły mi sie jędrne piersi zaczęłam być mocno mokra. Wszystko z naturalnych składników więc nie ma skutków ubocznych. Jak macie ten problem to polecam ten produkt a skończy się ból w uprawianiu seksu na sucho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są działanie na przyczyne problemu a nie tylko maskowanie skutków, więc wszelkie lubrykanty sa dobre ale doraźnie. jesli chcesz sie pozbyc problemu zastosuj tygodniową kuracje Hydrovagiem, który przywraca intymne nawilżenie. Kupisz go w aptece bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×