Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana

hej przyszle mamy ,w jakim wieku jestescie

Polecane posty

Ja mam 22 lata (rocznikowo) i okazuje się, że jestem w 7 tygodniu ciąży, termin na styczeń. Nie obyło się bez łeż, bo maleństwo jest nieplanowane. Ale teraz miewam się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 lata (kończę studia). Moja ciąża też nie była planowana i też nie obyło się bez łez, ale tylko na początku. Teraz jesetm w 9 tygodniu ciąży i jestem bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka42 --> tylko, ze potem Twoje dzieci będą tłumaczyć w szkole swoim znajomym, że to mama a nie babcia!!!!!!!!!!!!!!!!! Moi teściowie są w Twoim wieku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaahaaaaaaaahaaaaaaaa
ty się nie martw o tę 42 bo może się tak złożyć, że szkoła jeszcze przyjdzie do niej. życie bowiem jest przewrotne i - a na pewno nie w Polsce - nie należy go dzielić na semestry. ps. raczej na świniobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza wyczekana ciąża
ja za 3 tygodnie skończę 29 lat, ciąża 5 tygodni, planowana i wyczekana 10 miesięcy (leczenie 8 miesiecy - cieszę się, ze tak szybko "spanikowąłam" bo inaczej dalej bym się "bujała" w niewiedzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziutek, masz racje, spotkałam się na wywiadówce u córki z komentarzem nauczycielki : pani jest babcią, -nie - matką.... A mój brat urodził się jak rodzice mieli po 40 lat i kiedyś w sklepie marudził, że chce lizaka, ojciec nie chciał kupić a jakiś facet do niego,- no dziadek, kup dziecku jak prosi... Takie komentarze nie są przyjemne... ale prawdziwe Może mnie też to czeka, po 2 dziecko urodziłam jak miałam 35 lat...Mogłam wcześniej się zdecydować, widzę, jak mama nie ma z bratem wspólnego języka... Ja jestem dla niego jak matka, wymagam ale i rozumiem...A jakby był pierwszym dzieckiem? Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 21
i niedawno urodziłam pierszego synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonyaa
pierwsze urodziłam mając 20 lat a ostatnie mając 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 81
Mam 25 lat - dziecko urodze w miesiąc po moich 26-tych urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka _21
21 lat - 4 miesiąc ciąży... pierwsze dzieciątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WCALE NIE BRAKUJE TYCH \"POŚREDNICH\" ja mam 25 lat i we wrześniu urodze moje pierwsze wymarzone dzidzi :-) nie wyglądam na swoje lata i jak czasem idę ulicą to ludzie czasem dziwnie przyglądają się, aż mam czasem ochote powiedziec ludzie ja mam 25 lat, skończone studia, jestem mężatką, staż pracy 5,5 lat... ale co mi tam najważniejsze że ja i mąż się cieszymy i że dzidzi jest zdrowe!!! Pozdrawiam wszystkie \"ciężarówki\" jak mówi moja koleżanka z pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek matki a relacje
Wydaje mi sie, ze wiek matki nie ma az takiego znaczenia jesli chodzi o wspolne tematy z dzieckiem.... Moja kuzynka urodzila dzieci w wieku 19 i 23 lat... Ma wspanialego 20-letniego syna i 16-letnia rewelacyjną córke... I nie ma totalnie o czym z nimi rozmawiac....... Bo jest beznadziejna jako matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×