Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby torebeczki ---zobacz zdjęcia nowe wzory !!!!!!!!!!!

Polecane posty

oj moja torba ,,zebra\'\' sie wszystkim poodba nawet na imprezie w sobote moja kolezanka ! : gdzies qupila taka torbe? a ja na internecie a ona oczy jak 5zlotówki to takie fajne rzeczy tam sa :Da ja polew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeurocza... tylko trochę się boję tego pomarańczu. Jakbyś mogła zrobić taką samą tylko błękitną to ja już bym teraz zaklepała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agawaaa
mam pytanie czy beda w najblizszym czasie jakis torby na zime na ocieplinie ale w innych kolorach niz butelkowa i owieczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa======== prawie wszystkie torby w kategorii jesień są na ocieplince. Cały czas będe szyła więc coś tam na pewno będzie jutro będzie czerwoniutka. Anieliczka======= ty szczęściaro mam błekitny materiał idealny na taką pikówke, tylko owieczke chciałabyś białą czy czarną no i jaki kolor ten kwadrat miałby mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku a mogłabyś skombinować jakiś tweed i uszyć coś podobnego do KOTa bo zakochałam się w tej torebce i nie mogę przeboleć że już jej nie ma.... wiem że nie masz już tego samego materiału ale może dało by się skombinować jakiś inny tweed (coś z brązem , szarością) bardzo cie prosze wymyśl coś dla mnie bo mam jeszcze ochote na jakąs torebeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosko :). Kwadrat i owieczka mogłyby byś dokładnie takie jak na pomarańczowej- czyli biała owieczka na czarnym kwadracie. Myślę że by fajnie pasowało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anieliczka, a możemy się umówić na Piątek , że taką uszyje bo mam troszke zamówień ;-), chyba, że bardzo Ci zależy na czasie? =============== Gdyby ktoś chciał torebeczke w fasonie MINI MORO ale całą czarną z drelichu i w rogu owieczke to prosze napisać, bo mam kawałek materiału na dwie takie torebeczki. Mieściłaby format A5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nie ma sprawy :). Tylko żebym do 23 ją na pewno dostała. Jeśli będzie taka jak pomarańczowa to już Ci teraz doślę kasiorkę i jak ją zrobisz to będziesz mi je mogła sod razu (kiedy będziesz mogła oczywiście) wysłać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózowy samolocik
dzieki sliczne stokrotko za maila :* kwiatku-----> wyslalam ci maila. czekam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) samolociku -> nie ma sprawy przepraszam tylko ze tak pozno ale wtedy wlasnie do domu wrocilam:) rozumiem ze ja maila do kwuatka slesz to ze ci sie podoba:) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózowy samolocik
stokrotko ---> bardzo mi sie podoba :) . Jest nawet ladniejsza niz NAGIETEK w oryginalnej wersji! Mam takie pytanie: czy z drugiej strony - jak ja obrocisz - tez ma takie pionowe szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózowy samolocik
Mam tylko nadzieje, ze Kwiatek bedzie mogla ja dla mnie uszyc... bo tak mi sie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obu stron ma takie przeszycia ale jak mniemam to po to by ta ocieplinka w środku potem w trakcie użytkowania sie nie zwiajała albo podobne temu historie. to moje przypuszczenia ale o tym to cos kwiatek moze wiecej powiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anieliczka torba będzie identyczna, tylko w tych kolorach o których pisałaś więc możesz dosłać pieniążki a Ja na pewno uszyje na Piątek może Czwartek więc spokojnie dojdzie ;-) Nie lubie poniedziałku: oto wymiary piaskaszerokość góry 32cm, szerokość po środku 39cm, głębokość 33cm, ucho 62cm. W środku ma kieszonke na komórke i dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta znowu z tymi swoimi brzydkimi torebkami....dałabys juz sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź sobie, póki nikt brzydko do Ciebie nie powiedział. Boli Cię coś, frustracja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosci ze ktos robi to co lubi, ma z tego kase i innym sie to podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaK-----> jeżeli Ci sie nie podobają to po co wogóle tu wchodzisz???? jak Cie to nie interesuje to zmykaj z tego forum!!!! ten post jest przeznaczony tylko dla zainteresowanych (i jak byś nie zdążyła zauważyć wszystkim tutaj podobaja sie torebki Kwiatka) jak Tobie sie nie podobaja to trudno wiadomo kazdy ma inny gust ale nie rob tutaj zamieszania---> po prostu nie wchodz!!!!!!!!!!! i po problemie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna ta czerwona ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku- tak sobie wlasnie wyobraziłam tą torebkę w błękicie i zastanawiam się czy czarny kwadrat będzie korzystnie w niej wyglądał.. jak jej jeszcze nie zaczełaś robić to chciałam tylko zaznaczyć że jakby wydawało Ci sie ze lepiej wyglądałby inny (np czerwony czy coś ) to śmiało :), rób jak uważasz. Jak będzie czarny to też będzie ok tylko chciałam powiedzieć że to \'idealnie taka sama\' nie musi dotyczyć koloru kwadratu :D. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena======= co do tweedu to musze się porozglądać jak na razie mam kawałek czarnego aksamitu na jedną torbe do zbycia ;-) Anieliczka======== a Ja właśnie owieczke na czarny kwadrat już naszyłam, ewentualnie mogłabym odpruć ale mnie się wydaje , że na czarnym kwadracie jest fajny kontrast a np: na czerwonym to już torebeczka nie będzie pasować do wszystkiego ;-) A w tamtej to jest kwadrat z butelkowej zieleni tylko ja zwykle zielony kolor nie wyszedł. Z czarnym będzie taka orginalna zobaczysz jak z galerii hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, niech zostanie :). Zieleń? :D, to już wiem dlaczego w pshopie mi się gryzło ;). Na pewno z czarnym jest super. Tak jak pomarańczowa owca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to porozgladaj sie za jakims fajnym tweedem:) marzy mi sie torebka z tego materialu (a przydalaby sie jeszcze jedna na format A4:) ) i mam prośbe jak zrobisz torebke dla anieliczka to moglabys umiescic tez zdjecie zeby tylko tak zobaczyc jak wyszla bo jestem ciekawa:) albo wyslij mi na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamawiam czerwoną -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×