Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby torebeczki ---zobacz zdjęcia nowe wzory !!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej ja bym chciała czarną kukułkę :) jest dostępna?? i jak jest z wysyłką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta wisenka ładna jejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzdzinka
Czy WISIENKA jest zapinana na zamek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodzdzinka== zapinana jest na zatrzask jak na zamek to plus 6 zł. Pozdrawiam i zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika z radomia
Witam Cie :D Mam dla Ciebie link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet (motoryzacja, komsetyki, odzież ) mozna za punkty zdobyć rózne nagrody ( doladowania 20, 30 50, bony, sprzet AGD ) . Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYKURWAANKIETERKA
Niektóre są naprawdę ładne ale sporo jest "tandetnych". Na Twoim miejscu szyłabym tylko te lepsze, zainwestuj w jakis sklep internetowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta15629a
Śliczna torebka :) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te twoje torebki,jestem ciekawa jak wyglądają w środku,ja lubie mieć dużo kieszeni,kieszonek na tel.,dokumenty etc. dlaczego nie wystawiasz na alegro,muszę doczytać jak to z przesyłkami wygląda. Interesuje mnie bajaderka i paryżanka,tylko chciałabym zobaczyć,środek torebek,a może napisze ktoś kto kupił? nie mniej są cudne,gratuluje talentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam o tych kieszonkach,możesz mi podać adres i podsumować ile zapłacę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ercytuinop
Ta to pewnie jakaś ściema,wyślecie kase i nie będzie ani kasy ani torebki,albo inne wsiurskie,a nie jak na obrazkach :-P Nie dajcie się nabierać nie ma kontaktu,konkretnego-to oszustwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooooooooooooo
sprzedaje kwiatek,czy nie?bo nierozumiem? Nie czytałam całości forum,czy ktoś był oszukany,czy to woda na młyn,odzywajcie się... Kupiłabym torebkę,ale boje się stracić kasę,jestem biedna studentką,która woli inwestować w sprawdzone rzeczy-chyba poczytam,ale sporo tych stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka BDG
ja zamowilam dwie torebki, obie zostały dosc szybko uszyte, wyslane, przy jednej chcialam wiecej kieszonek i Kwiatek je doszyla, kontakt byl mejlowy, na ktory nie moglam narzekac. Ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7yuinoo
ćzy kwiatek jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowałam i jestem zadowolona
to solidna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mogę się doczekać ... Torebki spod twoich rączek wychodzą przecudne,zachwycają poprostu,oglądam i podziwiam.Mam kłopoty z wybraniem,chciałoby się wszystkie :-P Kwiatku będę twoją stałą klientką,coś czuje :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyunka
ciekawe,jak ją wypierzesz,czy będzie dalej taka cacy,czy do wyrzucena,bo nie wiem?!To dajcie znać,bo niestać mnie na zakupy jednorazowe,niestety :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vis_ a_vis
Mam 4 torebki od Kwiatka, wrzucam je na pranie delikatne do pralki (30 stopni) i absolutnie nic sie z nimi nie dzieje, wiec moge polecić bez obaw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek nie jest oszustem
zamawiam kiedyś od niego 2 torebki, były ładne, jak ze zdjęcia. Niestety muszę powiedzieć, ze trzeba raczej liczyć,ze to sa torebki na jeden sezon - w jednej zepsuł mi się zamek, a w drugiej materiał z którego była zrobiona cały zmechacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×