Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

moje dziecko ukradło pieniądze

Polecane posty

może to dobry pomysł, ale zanim zmienisz to porozmawiaj z dyrektorką na jaką pomoc możesz liczyć z ich strony, ciekawe też co syn na to czy mu się spodoba, dzieci nie lubią zmian ale ta moze bedzie dobra, zorientuj się co i jak i podejmij decyzje, ja mojej córce zmieniłam szkołę jest trochę lepiej bo poznała nowych przyjaciół a nauczyciele no cóż na nich nie mamy wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
coccinella i Karolina.. dzięki Wam za słowa otuchy.. tak... napewno brakuje mu rodziców... Dlatego staram mu się poświęcić jak najwięcej uwagi... męża trochę ukierunkowałam już, jak ma z nim rozmawiać i staram sie od czasu do czasu zaprosić takiego przyjaciela rodziny, żeby se razem pogrzebali w kompie itp. Na weekendy często zawożę dzieci do rodziców na wieś, wtedy mój tata go wszedzie z sobą zabiera... robię co mogę... ale to jest mało. Nie mogę się zwolnić z pracy, ponieważ mąż mi podaje nierególarnie pieniadze i nie miałabym z czego żyć... Co do zmiany szkoły syn bardzo chce, ponieważ średnio czuje się w tej klasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zmieniaj jak syn chce to nie ma na co czekać :),koniec roku już niedługo więc nowy rok może zacząć w nowej szkole, a co do czasu spędzanego z dziećmi no cóż takie życie, pamiętaj też że nie ilość czasu a jakość się liczy, starasz się jak możesz i ok zadbaj tylko o siebie w sensie wsparcia, kiedyś będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
to do dzieła.. dla Was.. dzięki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ci wspolczuje
ale wazne jest to,ze chcesz temu zaradzic i widzisz problem. My sie tu nie znamy na ADHD, moze wejdz na forum matek takich dzieci ( wyszukaj w KOmpie) pewnie maja podobne przypadki.Na pewno tez ktos bedze ci umial poradzic przez internet, skoro nie masz na miejscu dobrego psychologa. W geny wierze rowniez - mam dwoje dzieci , wychowuje je identycznie, sa kompletnie rozne, syn poszedl w rodzine ojca, corka we mnie. Nie tylko zewnetrzne cechy ,ale chocby to,ze jedno jest pedantyczne, drugie balaganiarz, jedno zywiolowe, drugie zamkniete w sobie. Nie mozesz lekcewazyc pewnych obciazen moim zdaniem. Niektore sprawy z jednym moim dzieckiem szly jak z platka, z innym jak po grudzie, a przeciez to samo srodowisko. to samo wychowanie, tak samo sie staram, nawet roznica wieku prawie zadna. Musisz jak najlepiej poznac mechanizmy dzialania ADHD . Podoba mi sie, ze nie zwalasz, jak inne mamuski ,winy na kolegow, szkole , cay swiat, tylko starasz sie sama dzialac. Mysle,ze nikt inny tak jak matka nie zna dziecka i najlepiej mu pomoze -. Uwazam,ze jestes godna szacunku i zycze ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to okres buntu,skoro się chwlił wszystkim to może ma problemy tzn chce być cool jak to się mówi :) ,chce być kimś ważnym w otoczeniu,chce zaimponować .Może o to chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×