Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna potrzebujaca pomocy

zabiegi na twarz

Polecane posty

Gość taka jedna potrzebujaca pomocy

czy moglby mi ktos pomoc i powiedziec jakie zabiegi na twarz wykonuje sie w gabinetach kosmetycznych dla cery suchej i wrazliwej potrzebuje to do pracy pisemnej a niestety nie mam zielonego pojecia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do jakiegos
gabinetu kosmetycznego i sie zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabrys
Najpierw do salonu z pytanie o to, jakie zabiegi w waszym przypadku rzeczywiście mają sens - to się dopasowuje pod cerę. Nie na zasadzie samej przyjemności, a bardziej chodzi o na prawdę ciekawy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bardzo suchą skórą trzeba udać się do profesjonalnych gabinetów kosmetycznych na dokładne, głębokie nawilżanie. Nie ma co polegać na drogeryjnych kosmetykach, bo one nie wnikają odpowiednio głęboko w skórę. Ja mogę polecić dr Szczepańską, która przyjmuje w Mielcu oraz w Warszawie. Po jej zabiegach moja cera zawsze jest bardzo odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Wszystko zależy od stanu skóry. Zabiegiem dotleniającym wskazanym dla cery suchej jest geneo. Skóra po zabiegu jest odzywiona i rozjasniona. Zabieg ten sprawdza sie takze w okresach letnich, kiedy to większość zabiegów jest niewskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam na zabiegu redukcji zmarszczek na twarzy. Zabieg przeszłam w gabinecie medycyny estetycznej www.estheticzone.pl w Warszawie i polecam wam to miejsce. Mają ciekawą ofertę zabiegów na twarz, które wykonują bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×