Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama od tygodnia

jakie imie dla chlopczyka?podpowiadajcie

Polecane posty

Nam poza nadanym naszemu synkowi podobało się również Mateusz. Dziewczynka mogłaby być Justyna, Weronika lub Emilia (po mojej babci - choć ostatnio bardzo popularne) :) Jak piszą dziewczny jednak imię to bardzo indywidualna sprawa - jednym podoba się to co innym wydaje się okropne. Jedynie co to staraliśmy się aby nasze dziecko nie było 10-tym z kolei Maksymilianem w okolicy (a bardzo zależało nam na nim, bo od dawna było wybrane) - na szczęście w naszym otoczeniu nie jest to popularne imię. Wiem też, że wielu osobom się ono nie podoba, ale cóż, takie jest życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba takie nietypowe stare imię które na pewno wzbudzało by zdziwienie i nie tylko:p Lucjan z typowych ;) Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał - zwykłe, ale jak zawołam to pięciu nie przyleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli uda nam sie nastepnym razem ustrzelic chlopca to bedzie Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek bedzie miał na imię Patryk. Bazyl - to jest mój kotek. Natomiast Kubuś odpada ponieważ: wszystkie psy, koty, chomiki, króliki, papugi czy świnki morskie noszą to imię a po drugie co drugi chłopeic w Poznaniu to właśnie Kubuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi23
witam!!! a ja wam powiem że mam Kacperka i cieszę sie z tego. To bardzo ładne imię. Nie jest ich wcale tak duzo a jezeli kiedyś w jednej klasie podstawówki znają się 2 lub 3 kacperki to i tak twój kacperek będzie jedyny- inny od wszystkich.A tak wogóle to często z mężem zamiast używać imienia mówimy PIERDZIOSZU, ŚMIERDZIOSZKU,PARÓWKO,PIeLUCHU.Czy to nie słodkie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi23
witam!!! a ja wam powiem że mam Kacperka i cieszę sie z tego. To bardzo ładne imię. Nie jest ich wcale tak duzo a jezeli kiedyś w jednej klasie podstawówki znają się 2 lub 3 kacperki to i tak twój kacperek będzie jedyny- inny od wszystkich.A tak wogóle to często z mężem zamiast używać imienia mówimy PIERDZIOSZU, ŚMIERDZIOSZKU,PARÓWKO,PIeLUCHU.Czy to nie słodkie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×