Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teriagnieszka

Topik ale zupełnie INNY -PROSZĘ O POMOC

Polecane posty

Gość teriagnieszka

Znam swoj organizm , przynajmniej tak mi sie wydaje ... Kiedys zylam w stalym zwiazku i wszystko bylo, dobrze , wspolzylismy , nie mielismy problemow. W tej chwili jestem sama , zdarzylo mi sie spotkac na swojej drodze osobe, ktora bardziej porzadala mojego ciala , a nie mojej osoby w calosci. Bardzo sie tym przejelam, ale przekonalam sie o tym po czasie ... gdzie we dwojke bylismy na przyjeciu, po nim doszlo do pieszczot, pettingu, stopniowo zblizalo sie do stosunku , "rzeczywiscie byl we mnie ale wykonal tylko "4 ruchy" , prosze wybaczyc za ten jezyk. Wycofalam sie , nie chcialam tego kontynuowac(wiedzialam ,ze to znowu moze tylko pogorszyc sprawe i odłozy moja decyzje o zakonczeniu tego "pesudo zwiazku". Podobna sytuacje mialam wczesniej, wtedy panikowalam czy jestem w ciazy, kupowalam co 2-3 dni test robilam go -wynik byl negatywny.Wtedy mialam domniemane objeawy, wariowalam ..., kazdy kolejny test dawal mi odrobine spokoju. W tej chwili moj organizam zaczol znowu ...obawiac sie co sie moglo stac, przeliczylam wszystko "jest to czas zblizony" , ale natychmiast po tym zrobilam test -neg, do tego czasu zrobilam juz 6 testow- negatywne. Czytajac fora, opisy zaczynam: bola mnie piersi, sutki, sikam, glowa ... mam juz dosc , od jutra znowu kupie test ... Zaznaczam , że robilam testy również przed miesiączką i po niej , miesiączkę miałam normalną - bez plamień pełną długą 5 dni. Prosze mi odpowiedziec. Co sie ze mna dzieje? czy powinnam przestac sie sprawdzac? BARDZO BARDZO PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... moim zdaniem naprawde daj sobie spokoj-nie kupuj testow i na przyszlosc poprostu uwazaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj już spokój
Ty po prostu nie jesteś w ciąży i to tyle w tym temacie. Dziewczyno nie wariuj, nie rób więcej testów, bo naprawdę wpędzisz się w ciąże urojoną i to do tego stopnia, że zacznie Ci rosnąc brzuch i mozesz się wpędzić w ciężką chorobę psychiczną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teriagnieszka
Dziewczyny-Kobiety ... Jak zaczynacie czytac te wszystkie wypowiedzi, to myslicie ,ze jest lepiej :( , wlasnie , ze nie ... Nadal testy - bo przeciez , panie pisaly tutaj o iokresie do 4 miesiaca ( ale nic nie pisaly czy wskazal cokolwiek test), ja naprawde , wyadawalam sie byc silna osoba - ale teraz :( Dopatruje sie juz wszystkich objawow :( ,a czytanie for , jeszcze je poteguje :( nie wiem mam kupic kolejny test , czekac na kolejny okres ... Jeszcze do tego problemy w pracu w domu- wszystko !!! Dziekuje Wam za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to idz dziecko do
ginekologa to bedziesz miec pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy się zabezpieczasz???? jeśli tak to nie wiem czemu się tak dzieje-może to podłoże psychologiczne? póki co Twoja panika przeradza się w obsesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×