Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iniemamocnaa

na biało na wesele?

Polecane posty

Gość iniemamocnaa

W czerwcu wybieram się na wesele. Mam piękną białą sukienk (długość odrobinkę za kolano)w której fajnie sie czuje ( z przodu ma delikatne brązowe kwiatki). Ponieważ jest wydekoltowana:) chcę do kościoła ubrać biały żakiecik. Czy wypada na ślub iść na biało??? W końcu to kolor zarezerwowany dla panny młodej. to daleka rodzina mojego męża i zależy mi na tym, żeby nie popełnic gafy. Co o tym myślicie????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsens
a skad wiesz ze panna młoda bedzie na biało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwarta
jak uważasz, ale biel jest raczej niewskazana spróbuj sie dowiedzieć o kolor sukienki panny młodej a do białej sukienki raczej dodaj żakiet w innym kolorze, będzie na pewno odróżniał byłam na jednym weselu, na którym koleżanka panny młodej miała białą sukienkę, ale wyglądającą jak ślubna, wyglądała ładnie, ale wszyscy się dziwili jak tak można, trudno było je odróżnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocnaa
A jak myslicie dziewczyny, czy później , już w trakcie trwania przyjęcia mogłabym przebrać się w te sukienkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biel jest kolorem tego sezonu ;) możesz np założyć żakiet w kolorze tych kwiatków na sukience i do tego buty w identycznej tonacji albo jeśli założysz jednak ten biały, to warto złamać ten kolor jakimś dodatkiem moja koleżanka założyła kiedyś białą lnianą sukienkę, do tego żakiet w kolorze wina i czerwone szpilki, pomysł był b. trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
podoba mi się pomysł limonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada- zastanów się 2x
a ja kiedyś widziłam welele, pani młoda miał bordo- gorset, a jedna laska ubrała długą białą sukienkę i w dodatku też z gorsetem.... i jeden gość z rodziny młodego się pomylił i zaczą jej składać życzenia.... spóźnił się.... przyjechał prosto do restauracji, ta laska stała akurat na środku sali do tańca a Młoda gdzieś z boku.............a on jakaż to piękna pani młoda- do tej klientki......... strasznie głupio to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha kłamczucha
e tam , jak to sukienka lekko za kolano , dodatkowo jeszcze skromna plus te brązowe kwiatki , to nikt się nie pomyli; na pewno nie będziesz miała też białych butów , tylko może brązowe , jeszcze ten żakiet (choć żakiet polecałabym już nie biały) - nie ma strachu , będzie dobrze wyglądało. Sama to bym nie miała nic przeciwko , żeby na mój slub WSZYSCY ubrali się na biało (albo na czerwono)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocnaa
Racja - biały żakiet odpada.... butki mam jasny beż/brąz - sandałki na obcasiku a rajstop nie mam zamiaru wkładać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniemamocnaa
a ja słyszałam o pogrzebie na którym wszyscy ubrali się na biało - poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. W sierpniu idę na wesele brata i oczywiście mam problem z kreacją :(. Nie będę tam w roli świadkowej, ale chciałabym wyglądać z gustem i smakiem. Proszę o podpowiedź co sądzicie o wybranych przeze mnie pozycjach. Proszę o odpowiedź. http://www.allegro.pl/item637480282_gapafashion_sukienka_jedwab_roz_36_0292.html albo http://www.allegro.pl/item637534900_gapafashion_sukienka_jedwab_roz_38_0289.html lub http://www.allegro.pl/item641816709_gapafashion_sukienka_z_bolerkiem_roz_36_0290.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych 3 to akurat żadna nie jest w moim guście. Jakieś takie mdłe są te kiecki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×