Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmmm

co myslicie o tym wozku?

Polecane posty

Gość W zyciu
W zyciu nie wydalabym takiej kasy na wozek - o polowe tansze charakteryzuja sie podobnymi standardami... Nie lepiej wydac to chocby na ubranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się podoba! :) chociaż mojego ulubionego bym na taki nie zamieniła... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem
brzydki, drogi i chyba bardzo wywrotny. Ogolnie rzec ujmując - PASKUDA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Niby kosztuje ponad 2000 tys. a wygląda jak zwykły zużyty wózek odkupiony od znajomych. Nie chcę włazić na Twój gust i jeśli coś Ci się podoba to się nie wahaj, ale skoro pytasz o zdanie to jeden z najgorszych wózków jakie w życiu widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie taki sobie, strasznie drogi. Gruby misiu a jaki jest twój ulubiony :) Może mi sie spodoba. Jestem właśnie na etapie oglądania (ale zdecydowanie nie kupowania jeszcze) wózków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadnie udziwniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się kompletnie nie podoba i jest cholernie drogi.Lepiej wydać tę kase na coś innego bo dziecko to skarbonka bez dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana mama
Mój ideał to coś w tym stylu: http://www.polskaanglia.pl/allegro/kacper/trendylux/600/1.jpg Jeśli przeznaczasz tyle pieniędzy na wózek to gwarantuję Ci, że za te pieniądze znajdziesz coś lepszego. Poza tym ja chciałabym coś w miare lekkiego, ale tak, żeby można go było potem przerobić na spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
mnie mutsy sie podobaja ale nie tan kolor i nie ztymi kolkami, a jak masz na to pieniadze to kup czymu nie, ja polecilam teutonie to napisali mi tez ze by tyle kasy nie wydali, a ze mnie stac i wozek jest naprawde rewelacja czemu nie.aha jak ktos ma tyle kasy na wozek to na ubranka tez bo ktos wczesniej napisal ze na ubranka lepiej, nam sie szafa nie zamyka i w polowie ciuszków jescze nie chodzila nasz corka, wiec ja wlasnie na ubranka bym nie wydawala bo dzieci szybko rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___jaaaaa
To było do hmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
chyba go kupie caly zestaw gondola, spacerowka, torba, parasolka,fotelik i inne bajery.Jesli ktos decyduje sie na dziecko to powinno go stac na wszystko.Ja nie mam zamiaru oszczedzac stac mnie na to.Nie mam zamiaru na niczym oszczedzac nawet mieszkanie dla dziecka chcemy juz kupic.Wiem ze to na wyrost ale maz sie upiera.Dziekuje za wasze opinie pozdrawiam i milego wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniutki wozek bardzo mi sie podoba.Ludzie nie zazdroscie piszecie ze za 800zl mozna kupic fajny wozek a powiedzcie tym co maja mercedesy ze maluch tez fajny samochod:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edilla
Ja na wózekpzeznaczałam 2 tys. ale widziałam taki koszmary, że w końcu trafiłam na super wózek za 800 zł i to właśnie go kupiłam. Po co miałam szukać dalej, kupować wózek za 2 tys skoro znalazłam ideał za 800?? Wózek podesłany na linku jest bardzo brzydki, ale cóż to nie ja go będę pchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszple w was
najbardziej mi zal matek ktore kupuja te deltimy , tako, graco bo nie maja kasy a konford jazdy dla mamy i dziecka jest straszny.Najlepszy wozkiem wedlug miesiecznika Dziecko jest Mutsy i Quinny Buzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to na tyle
A i kobiety nie kupują Tako dlatego, że na nic innego nie mają kasy, ale dlatego, że mają coś czego Ty nie posiadasz czyli GUST!! Tako nawet ważący 25 kg jest lepszy od Mutsy i tego z pierwszego linka, jeśli chcesz wyjść z czymś takim na ulicę to ok, ale nikogo do tego nie nakłaniaj. Poza tym przyjrzyj się dobrze Tako ma wyścieloną budę, dzieckou jest tam super wygodnie a to Mutsy to tylko jakieś pręty z pasem bezpieczeństwa. Jeśli Ty lubisz katowac dziecko twardym, niewygodnym wózkiem to ok, ale ja wolę go posadzić do wygodnego deltima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie ja uzytkuje mutsy taki jak na pierwszym zdjeciu i jestem bardzo zadowolona dla mnie cena nie grala roli ale duzo bylo pozytywnych opini na jego temat i bardzo mi sie spodobal.Nie oszukujmy sie musi byc jakas roznicy miedzy wozkiem za 3000zl a wozkiem za 800zl.Wiem ze zazdrosc ludzka gora ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
a te osoby co maja malucha a nie merca rez maja gust czy moze kasy im brak.Tok myslenia zalezy od punktu siedzenia taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutsy frutsi
Ok to zamienię mojego Trawel Luxa na Mutsy mimo, że ten drugi jest brzydki tylko dlatego, żeby nie wyjść na ubogą krewną ze wsi. Mój mąż jeździ do Niemiec, mogłabym za połowę ceny mieć piękny wózek także ten "piękny" Mutsy, ale zdecydowałam się na Trawel Luxa, przeglądałam katalogi, wpadł mi w oko i dlatego go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
moje drogie, każdy na swój gust i niewiem po co tam dyskusja, ja więcej niż 2 tyś nie wydałabym na wózek a nam sie b.dobrze powodzi dlatego jeżdzę teutonią bo lubie proste ale b.dobre jakościowo wózki( przynajmniej cieszą sie taka opinia tu gdzie mieszkam czyli w Niemczech).a co do wózków tako i tych innych to serio bym nie kupiła i nie chodzi o cene ale mnie się nie podobają, nie maja masywnych, grubych co ma teutonia i mutsy wiec komfort jazdy jest 100% wygodniejszy kół i te odcienie tych kolorów takie pstrokate fujj, ale to jest moje zdanie, i nikt mi nie powie ze nie kieruje sie portfelem przy zakupie, bo jak tak to czemu nie z chicco albo niewiem haucka np, wózki te w polsce ciesza się b.dobra opinią, ale to jest moje zdanie.i powiem szczerze ze wolałabym kupic uyzwany z dobrej firmy niż nowy za 600 zł.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
do mutsy fruti. a jaki to travel lux wozek, graco??bo graco te sa b.dobrymi wozkami daltego kosytuja tez wiecej niz tako czyz nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
z bidy skad Ty jestes? takie slownictwo zawsze mnie bylo na wszystko stac.Jesli ktos chce kupic wozek za 3000zl to ma w glowie poprzewracane?chyba nie wiesz co piszesz.Widzialam wozki nawet za 6000zl ale ja akurat chce Mutsy. Tako i te inne wynalazki sa brzydkie wiem jak sie jest bezrobotnym i zaliczy wpadke to nie stac na wozek za 3000zl.I sie zazdrosci na codzien to przerabiam ale zawsze tak przywykla do tej ludzkiej zazdrosci zawsze miala wszystko najlepsze.Jedni maja wszystko inni nic takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm
fajny wozek podobny do Mutsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyluzujcie baby ;) Dla mnie jest to dyskusja teoretyczna. Ale ten MUTSY UrbanRider też jest piękny... hmm. Podoba mi sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee :D wózek MUSI mieć duże koła, najlepiej pompowane, to podstawa! No i musi być 3 w 1: gondola, spacerówka i jeszcze żeby miał fotelik samochodowy w zestawie. I za taki mogę zapłacić sporo i pewnie zapłacę. Narazie się rozglądam i zbieram informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
sprzedajac pozniej ten wozek malo tracisz bo na allegro sie o te wozki bija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___jaaaaa
Mysle, że z takim podejciem do zycia to daleko nie zajdziesz.Wspólczuję Ci.A tak dla Twojej informacji własnie tydzień temu dostałam na urodziny od męża nowiutka Toyotę , która czekała na mnie w salonie. Dla mnie jestes mało dojrzała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociażby. Zresztą, może dostanę coś ładnego \"w spadku\" ;) w mojej rodzinie tylko ja zostałam niedzieciata. Z drugiej strony wózek po trzech latach eksploatacji może średnio nadawać się do użytku.. to wszystko zależy. Wiadomo, że dla własnego bobo chcemy jak najlepiej, najlepsze rzeczy, wózki itd. I dopóki jest na to kasa to extra. A jak nie ma to zaczyna się stres. Pozdrawaim, muszę spadać ! Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×