Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmmm

co myslicie o tym wozku?

Polecane posty

Hej, a co powiecie o wozku X-LANDER,TYP X1? Ja go mam,mam gondolke w innym kolorze a spacerowke mam za to w kolorze LEMON,do niego moge tez doczepic fotelik. Mnie sie on bardzo podoba i fakt,ze tez nie jest zbyt tani. Podam linka http://www.x-lander.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
fajnie ze masz Toyote ja bym w zyciu nie kupila a jak widze Yarisa do mnie trzesnie okropienstwo widze ze malo do szczescia ci trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
Ej dziewczyny, dziewczyny ... Co to za głupoty na tym forum. Zrozumcie, że komuś się coś podoba a komuś innemu nie i tyle. Jak dla mnie wózek mutsy jest koszmarny z wyglądu i w życiu bym go nie kupiła. Wolę wózki masywniejsze. Ktoś będzie miał mutsy, ktoś inny tako, jeszcze inny chicco ... Najważniejsze chyba w tym wszystkim jest to, żeby kierować się własnymi kryteriami i zmysłem a nie modą czy chęcią poszpanowania. Jedna z dziewczyn podała nazwę Teutonia, mąż zobaczył na necie i teraz mamy dylemat, czy on czy Traxx :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
ja podalam teutonie na necie,super wozek, i mnostwo kolezanek je ma, ale mistrale modele, wozek za 1800 jescze ujdzie ale 3000 bym nie dala chociaz mi sie mutsy podoba nawet, do mluwa fajny ten wozio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
www.teutonia.pl mozna poogladac wszystkie modele ale na allegro nie ma ich duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawigator
x lander xa fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYGLADA JAK JAKIS ROBOT Z GWIEZDNYCH WOJEN-BARDZO BRZYDKI I DROGI( a na taki w ogole nie wyglada) wiem ze nie nalezy oszczedzac na wlasnym dziecku ale ten wózek nie jest przyjemny nawetdla \"oka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
do uuu masz na mysle teutonie czy landera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem z wyborem wózka. Myślę poważnie nad Trawel Luxem mimo, że ktoś powiedział, że kolory są pstrokate, ale ja właśnie takie wózki lubię. Nie lubię klasycznego, prostego stylu, no chyba, że w ubraniach. W doborze wózka kieruję się kolorystyką i ogólnie tym jak mi się go prowadzi. Nie kłóćmy się o wózki, w końcu ważne jest to co w nich wozimy, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×