Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zooobaczcie

reklama -- McDonalds

Polecane posty

Gość zooobaczcie

http://www.mcdonalds.pl/ mamusie te 2w1 i 1+1 obejrzyjcie sobie reklame McDonald's --- Dzień Matki bardzo wzruszająca ......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz, McD chodzi tutaj o wywolanie w ludziach pozytywnych skojarzen z ich marka... Dla mnie ta reklama, to zerowanie na ludzkich emocjach. Tym bardziej, ze ciaza powinna miec jak najmniej wspolnego z tym okropnie niezdrowym zarciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz, McD chodzi tutaj o wywolanie w ludziach pozytywnych skojarzen z ich marka... Dla mnie ta reklama, to zerowanie na ludzkich emocjach. Tym bardziej, ze ciaza powinna miec jak najmniej wspolnego z tym okropnie niezdrowym zarciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustaB
Masz rację Asienka., ale kazdy robi jak chce. Mi się ta reklama bardzo podoba, ale i tak nie sprawi że nagle zacznę chodzić do McDonalda. Odstraszaja mnie przede wsyzstkim te tony kalorii jakie są tam serwowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za każdym razem jak leci ta reklama płaczę. Tak bardzo czekam na mojego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta w ciązy i żarcie z McDonalds :O Wszystkiego najzdrowszego małym dzieciom ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Ewelinki
Ja lubię jedzenie serwowane w McDonalds, aczkolwiek pozwalam sobie na nie bardzo sporadycznie. Reklama raczej mi się nie spodobała, żeby nie powiedzieć wywołała u mnie odruch wymiotny. Wolę reklamy pieluszek i chusteczek Pampers, w których paradują słodkie bobasy od reklamy, która notabene z ciążą nie ma nic wspólnego. Jak ktoś nie ma i nie chce mieć dzieci ta reklama może wywołać efekt odwrotny od zamierzonego i stać się po prostu niesmaczną. Mnie za serce nie chwyciła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie mc donalda i nie kojarze jej z mc donaldsem ale z rykiem :) same przyznajcie, ktos miał łeb zeby az taka reklamówke zrobic która tak wzrusza a to ze Mc Donald jest w tle, pffffff i co, mnie to nie rusza chociasz sheiki sa spoko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×