Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda 78

Termin skladania working tax credit w Anglii

Polecane posty

Gość Magda 78

Mam do was wielką probę. Chodzi mi o informacje o terminie skladania wnioskow o working tax credit Mamy z chlopakiem bardzo trudna sytuacje materialna,gdyz jestem w ciazy i nie moge pracowac.Zlozylismy podanie o working tax credit,niestety nikt nas nie poinformowal do kiedy trzeba zlozyc wniosek aby otrzymac pieniadze za rok 2005. Podobno jest to 5 kwiecien a my zanieslismy na poczte 4 kwietnia 2006. Jesli nie dostaniemy tego to nawet nie bedzie na ubranka dla dziecka. CZy ktos wie czy jeszcze sie zalapiemy na 2005? W polsce liczy sie data stempla pocztowego,ale nie wiem jak tutaj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khkfhdjkbfvkdsjfk
Nie sadze zeby to mialo znaczenie, dostaniesz wyrownanie 3 miesiace wstecz od chwili zlozenia wniosku i decyzje do kiedy masz przyznane (chyba na rok przyznaja potem sie ponawia). Moja siostra skladala w pazdzierniku wniosek o working tax credity. Nie zapomnij o child benefit i child tax credit jak juz urodzisz dzidziusia. Nie wiem czy wiesz twoje dziecko nie bedzie moglo miec angielskiego obywatelstwa pomimo ze urodzi sie w anglii, to tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiulka
witam ja skladalam papiery w lutym. jak napisal moj przedmowca- jezeli przyznaja wam working tax to dostaniecie wyrownanie za trzy miesiace wstecz, wiec tak naprawde nie jest wazne kiedy skladacie wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 78
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi. Mnie kolezanka powiedziala,ze zlozyla po 6 kwietnia i nic jej nie dali wstecz. I tak na razie sprawa stoi w miejscu,musza mi wyrobic insurance,tylko nie moga sie okreslic co do terminu. Wiec czekam, a ich nic nie obchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj
Nie chce mi sie wierzyc pisza ze daja 3 miesiace wstecz, no chyba ze od rozu zlozyla jak przyjechala lub urodzila dziecko to tylko zaplaca wstecz do tej daty (urodzenia dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiulka
do jjjjjjjj ja skladalam wniosek dokladnie pod koniec lutego, a dzidziusia urodzilam na poczatku listopada. i przyznali mi trzy miesiace wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiulka
sorki jjjjjjjj zle zrozumialam twoja wypowiedz za pierwszym razem. bystra to ja nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie
Wniosek o working tax credt składałam z partnerem w kwietniu. Do tej pory czekamy na decyzję,ednak w lipcu urodzi sie nam dzidzia. Czy bede musiala ponownie wypelniac ten formularz working,czy wystarczy child tax credit? I czy będzie nam sie liczyło od kwietnia,czy od tewraz jesli wypełnimy uwzględniając dzidzię?. A moze lepiej poczekać na przyznanie workinku,a potem ponownie złożyć uwzgledniając dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja mam problem ze zlozeniem tego wniosku o working tax credit. na stronce irland revenue dziwne kryteria sa. mam 22 lata, nie mam dziecka jestem sama ale dochody niskie. a tam albo trzeba miec dziecko i od 16 lat w gore. albo 25 i mozna byc bez dziecka. kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa102
Moj partner zarabia 13000 tysiecy rocznie,ile nam sie nalezy working tax credit za 9 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borotka
Aby dostac 3 mies wstecz nalezy wypisujac forme wpiasac date 3 mies w wstecz... to nie takie trudne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek111111
ja dostalem ale mi nie przelali bo byl zle nazwisko do przelewu ja dlugo bede czekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek111111
i to zglosilem jak bede czekal na nowom decyzije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
cutedevil jesteś za młody/a na working tax...przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
tax kredyt sie dostaje za pelne 12 miesiecy ,trzeba przepracowac 1 rok cally. Wiec za 9 miesiecy wniosek odrzucony bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
tax work przysluguje kazdemu kto pracuje od 16 lat. child tax to dodatek dla pracujacego rodzica ktory ma dziecko ja dostalam wyrownania razem 2,780.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
Nie trzeba mieć przepracowanego pełnego roku,żeby aplikować o taxy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
a working tax dla osób samotnych,dopiero po ukończeniu 25roku życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×