Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamafilipka

suchy kaszel u 4 miesiecznego bobasa,co podac??

Polecane posty

Gość mamafilipka

czy moge podac syrop prawoslazowy???nie chcialabym zeby kaszel sie nasilil,a narazie nie ma potrzeby,zeby odwiedzac lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stodal
stodal-syrop homeopatyczny możesz podać, ale ja bym na wszelki wypadek odwiedziła lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Filipka ... ja spedzilam 2 tygodnie w szpitalu i na 2 antybiotykach i 2 tygodnie w domu na jednym bo mielismy zapalenie pluc ... zareagowalismy natychmiast po malym kaszelku a dokladnie Nati zakaszlal 10 razy i dzieki temu odbylo sie bez powiklan ... byly tam inne dzieci ktorych rodzice zwlekali chocby jeden dzien ... i mieli duuuzo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamafilipka
ja tez spedzilam z malym caly miesiac w szpitalu,mial atopowe zapalenie i wystepowal wlasnie tylko suchy,mocny kaszel,lekarz powiedzial,ze to szybko nie minie po takiej chorobie i moze pokaslywac nawet pol roku!osanio zauwazylam,ze pokasluje ze 2,3 razy w ciagu dnia i dlateo mnie to zmartwilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek jak miał ok 5 miesięcy to lekarka powiedziała że tak małemu dziecku nie wolno podawac syropu a tym bardziej na noc bo wtedy bardziej podrażnia gardło.Ja na Twoim miejscu bym poszła do lekarza,u tak małego dziecka szybko infekcja się nasilaDziś tylko kaszel a jutro pójdzie na oskrzela i dziecko będzie się męczyć i Ty. 2 tygodnie temu mój synek też miał tylko kaszel,przez 2 dni leczyłam lekami które kied6yś lekarka przepisała jak był przeziębiony ale to nie dawało żadnego efektu.W sumie kaszlał jak gróźlik więc poszłam do lekarza.Lekarka stwierdziła silne przeziębienie.Na drugi dzień dostał gorączki- 39,6 !!!!! ile ja wtedy się strachu najadłam i okazało się że ma zapalenie oskrzeli.Dostawał antybiotyk,gorączka nie spadała przez 4 dni a dzięi temu że pobiegłam dośc szybko do lekarza uchronbiłam dizecko przed zapaleniem płuc.Nawet zwkły kaszel może być później wielkim problemem a tym bardziej u tak małego dziecka,lepiej niech to lekarz zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka
Zrób mu naturalne inhalacje, miska z wrzątkie-UWAGA!!!! do tego jakieś olejki i pobaw się we wdychanie, niezła zabawa powinno przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×