Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalamala

on nie dochodzi

Polecane posty

Gość kalamala

nie wiem co jest nie tak z moim facetem!!! Podobno to kobiecie gorzej o orgazm a u nas ani ja go nie mam ani on. Glupio mi jak on nie moze dojsc a ja juz nie mam sily na dalsze zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamala
chyba zmienię faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec jak
mam znienic faceta? bezsensu taki mlody chlopak a juz dojsc nie moze co bedzie za kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wizyta u seksuologa? moze duzo pomoc......czemu mialabys zmieniac z takiego powodu od razu chlopaka:O skoro go chyba kochasz nie? czy to tylko dla zabawy go masz:o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamala
ja nie chcem zmieniac chlopaka taka sytuacja nie wchodzi nawet w gre boje sie ze on mnie rzuci moze ja go dostatecznie nie pociagam? nie wiem co mam robic potrafimy kochac sie przez 1,5 h a on nic jest blisko i dupa :// martwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueeh
to nie lez jak kloda, tylko wez sie w garsc i przejmij na troche inicjatywe. baby wy tylko chcecie zeby kolo was skakac, a juz o chlopa to sie nie martwicie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eudajmonia
Tylko uwazaj, zeby w zlosci Ci nie powiedzial tyle zlych rzeczy, co ja uslyszalam. Przeczytajk moj watek....Uwazaj na siebie...I powiem Ci szczerze, ze lepiej sie rozstac, skoro jestes mloda, nie masz z nim dzieci, nie jest to zwiazek formalny, to lepiej dac sobie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudajmonia..piszesz troche nie na temat, moze on ma zwyczajnie klopoty z dochodzeniem? po prostu? wbrew pozorom wielu facetow w mlodym wieku ma, a to trzeba leczyc...dlatego poradzilam seksuologa.....moze wyjasnic przyczyny tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloze sie, ze to nie tylko Twoj problem, ale jego tez.....mzoe sie za bardzo stresuje? moze ma jakies klopoty w rodzinie?moga byc setki przyczyn, radze porozmawiac, a jak to nie pomoze to tylko do seksuologa...albo odsylam do ksiazki: \"za drzwiami mojego gabinetu\" Zbigniewa Lwa Starowicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×