Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teriagnieszka

Pytanie Zasadnicze ...

Polecane posty

Gość teriagnieszka

W tej chwili jestem sama , zdarzylo mi sie spotkac na swojej drodze osobe, ktora bardziej porzadala mojego ciala , a nie mojej osoby w calosci. Bardzo sie tym przejelam, ale przekonalam sie o tym po czasie ... gdzie we dwojke bylismy na przyjeciu, po nim doszlo do pieszczot, pettingu, stopniowo zblizalo sie do stosunku , "rzeczywiscie byl we mnie ale wykonal tylko "4 ruchy" , prosze wybaczyc za ten jezyk. 4 ruchy, reszta pieszczot poza mną, finał poza mną. Rozpoczełam instnsywnie czytać fora o testach, ciąży oznakach ... Podobna sytuacje mialam wczesniej, wtedy panikowalam czy jestem w ciazy, kupowalam co 2-3 dni test robilam go -wynik byl negatywny.Wtedy mialam domniemane objawy, wariowalam ..., kazdy kolejny test dawal mi odrobine spokoju. W tej chwili moj organizam zaczol znowu ...obawiac sie co sie moglo stac, przeliczylam wszystko "jest to czas zblizony" , ale natychmiast po tym zrobilam test -neg, do tego czasu zrobilam juz 7 testow- negatywne. Zaznaczam, że wynik sprawdzam i czekam do 30 minut nawet, później nie powinnam odczytywać - ze wzgladu na reakcje zachodzące w teście. Czytajac fora, opisy zaczynam wszystko mieć mi: bola mnie piersi, sutki, sikam, glowa ... mam juz dosc. Od tamtego momentu, zrobiłam ok. 7 testów , w trakcie sprawdzania , dostałam okres - miesiączka normalna długa obfita ok. 5 dni. Prosze mi odpowiedziec, czy taka "paranoja", "obsesja" , bo ja nie mogę normalnie funkcjonować, a straszliwie się boję. Co tutaj jest powipisywane, dzięki Waszym opiniom w tej sprawie - może coś zmienie. Czekam na odp. Co sie ze mna dzieje? czy powinnam przestac sie sprawdzac? BARDZO BARDZO PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań się zadręczać
To niestety, ale nic nie da. Bedzie się tylko pogarszało. A tak przynajmniej idz do lekarza, wyjaśni ci wszystko i po kłopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powinnaś zrobić? Mniej histeryzować a bardziej zabezpieczać się w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nic jestes w ciązy
gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teriagnieszka
ElfiaMamo Czy uważasz , że :( ... ja wiem ,że to brzmi tragicznie , to co tam napsiane, ale strach przed ciążą , stał się ...nie potrafię nwet tego opisać. Proszę tylko o radę ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJA hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś w ciązy jak nic
laeż naprawdę musisz byc w ciązy nie ma innej rady !!! 7 negatywnych testów, miesiączka ... to wszystko wskazuje na ciążę !!!!! Przygotuj się do bycia mamą i pokupuj sliczne ubranka. Jak 7 testów to musi być dziewczynka, gdyby było 6 albo 8 to chłopczyk. Jeszcze raz gratuluje :) Aha, i nastepnym razem uważaj na wiatr, z tego co piszesz istnieje duuuże prawdopodobieństwo, że możesz być w przysżłości wiatropylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×