Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wpisze nicka

czy tak można? czy to ma sens?

Polecane posty

Gość nie wpisze nicka

nie mialem nigdy dziewczyny, na studiach jest klika dziewczyn ktore podobaja mi sie troche i ktore pewnie chcialyby miec chlopaka i ktore moze nawet mnie lubia i daja tego jakies subtelne oznaki, nie ejstem pewien. Ale dla mnie to jakos dziwne sie wydaje zebym ja tak poprostu nie z powodu jakiegos uczucia tylko tak bo sobie zaplanowalem i stwierdzilem, ze dobrze by bylo, zebym tak zaczal cos krecic z dziewczyna, zebym ja zapraszal czy cos. Moze to dlatego, ze nigdy nie mialem dziewczyny to mysle tak, moze jakbym mial juz nie raz to wszystko byloby dla mnie normalne i ne zastanawialbym sie jaki jest poczatek zwiazku a wiedzialbym ze liczy sie to co jest dalej. A druga rzecz, ze wciaz jakos nie wiem co mialbym robic gdybym sie spotkal z taka dziewczyna. Boje sie ze to bylaby jakas nudna dziwna sytuacja, i boje sie ze ta nasza znajomosc by sie skonczyla, moze nawet ja bym ja skonczyl bo nie chcialbym ciagnac czegos takiego. Juz pare razy spotkalem sie tak z jeden raz z dziewczyna poznana przez internet. No zwykle nie podobala mi sie az tak ale tez poprostu na takim spotkaniu bylo tak nudno , sztywno sztucznie, wydawalo mi sie ze ona tez widzi ze to takie na sile. Ale czy zwiazek w ogole moze byc nie na sile? Czy ja sie doczekam? czy ejst sens czekac na to ze bede naprawde gotowy aby miec dziewczyne? ze poczuje cos i bede zadzialam spontnicznie? zwlaszcza jesli nadal nie bede mial za oba zadnego doswiadczenia z dziewczynami. mam 22 lata juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wpisze nicka
a moze ja naprawde przeceniam sprawę posiadania dziewczyny i w ogole przeceniam dziewczyny, to co sobie pomyslą, przeceniam tez moze same zwiazki jako takie? Moze powinienem do tego podchodzic tak jak do kupna paczki herbaty. Jak do czegos strasznie zwyczajnego, malego, niewaznego? Chyba tak, wtedy zachowywalbym sie normalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wpisze nicka
a wy jka zwykle nie odpisujecie kiedy pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhh
wiesz co ja tez sie zastanawiam nad zwiazkiem.....ale chyba to zalzey od dwojga ludzi, jesli psuja do sibie i nie nudza sie w swoim towarzystwie, maja wspolne tematy...chyba od czegos takiego mozna zaczac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
tez tak mysle ehhh a poza tym od razu widac, czy ktos ma tematy cyz nie, jelsi na etapie pisania macie temay bedzie ich wiecej w relau, bo szybciej sie mowi, niz pisze, zatem tematow wiecej, bo mowic bedziecie, nie pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×