Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

styna

czy kupujecie ciuchy dla dzieci na allegro

Polecane posty

mam pare ciuchow z ktorych wyrusl synek i zastanawiam sie czy jest sens wystawiac je na allegro . nie wiem czy ktos kupuje przez allegro uzywane ciuchy.prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o odpowiedz ,zalezy mi na tym ,bo jak nikt nie kupuje toszkoda wydawac kase na aukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest oferta tylko pytanie dodam ze to ciuszki dla dziecka do 18 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooooomranczka
ja nie kupuję. Po prostu jak mam czekac i placic za przesyłke to wole iśc do sklepu i kupić. A w dzisiejszych czasach naprawde wszystkiego jest pod dostatkiem i nie trzeba szukać. I to się tyczy tez ciucholandów.Ale znam osoby co kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawiam dlatego ze jest u nas pelno ciucholandow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze mozna wystawic ubranka, sama wystawiam. I samej mi sie przytrafilo kupic uzywaną odziez, i to z ciuchbudy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinkaka
Ja kupuję przez internet, ale w tzw. sklepach internetowych. W Allegro nie chce mi się bawić, tam, żeby zamówić trzeba wygrać licytację, ja nie mam o tym pojęcia i musiałabym się uczyć wszystkiego od podstaw. W sklepach internetowych przesyłka dojdzie, a z Allegro róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadinkaka
A i pamiętaj, że na Allegro siedzą miliony ludzi, ktoś w końcu i tak kupi. Na pewno nikt nie wychodzi z pustymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,chyba wystawie,duzo chyba sie nie placi za wystawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję na Allegro używane ubranka, ale markowe. Trzeba tylko czytać dobrze opisy danego przedmiotu, chodzi mi o jego stan. Z przesyłą też nie ma problemu, dochodzą. Allegro polecam!!!! Oszczędność czasu, nie każy ma czas latać po sklepach i lumpeksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami rwnież kupuję. Ubranka jest bardzo trudno sprzedać, chyba że są markowe. Najlepszym rozwiązaniem jest sprzedawać w większej ilości, bo wtedy kupujący oszczędza na przesylce. Spróbuj coś wystawić, bo opłaty są symboliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×