Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milka 21

Mój facet chce zebym zrobiła mu loda z połykiem a ja sie waham

Polecane posty

No i chwała wam za to, że się dogadujecie w tym czy też innym temacie. Tak powinno byc międzi 2 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaa20
HEJ JA TEZ PLANUJE W KONCU ZROBIC CHŁOPAKOWI TE PRZYJEMNOSC, CHOC BARDZO SIE STRESUJE. POWIEDZCIE MI, CZY MUSZE DO KONCA? CZY MOGE GO NP "ROZPALI" KRTOKIM LODZIKIEM I POTEM NORMLANIE SEKS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona nie znosi prezerwatyw więc zawsze kończę w pupie (ja tak lubie) lub w buzi (ona lubi tak kończyć) i zawsze połyka tak aby było czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi żona robi kiedy chcę totalny dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam obciągać i zawsze połykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym widziec jak moja kochana zonka obciaga innemu facetowi a pozniej mnie caluje... Co ja zrobie, ze to mnie podnieca? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dziewczyna umie dobrze o******** to jest nawet lepsze od bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi moje eks robily,z polykiem i bez.aktualna partnerka tez robi,raz polknie raz nie.zeby nie bylo rutyny nieraz przed samym finalem puszcza go z ust i leje na jej cyce-a jest naprawde na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja też często robi z połykiem chyba, że mamy ochotę na co innego np. skropienie jej piersi. Ona ma wyczucie i gdy mój penis zaczyna drgać podczas wytrysku mocno zaciska na nim wargi tak, że czuję bardzo silny orgazm a sperma płynie prosto do buzi. Połyka i oblizuje się. Ostatnio też czasami wkłada przed orgazmem mi nawilżony palec w pupę i masuje prostatę w czasie, gdy penis jest w jej ustach. Orgazm jest wtedy dłuższy i silniejszy, więcej też tryska spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirus31
A ja. Lubię jak mi kobieta obciaga k***ska my se lizemy nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie czego bać, jak zawsze ten pierwszy raz jest najtrudniejszy. Najważniejsze, żeby facet nie najadł się wcześniej cebuli lub czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavemax84
Witam Atrakcyjny niewolnik 32 lata 180 cm 90 kg Ciemna karnacjia Niewolnik do kompletnego zdominowania dla pani.. Dziewczyn par bądź paczki znajomych. Poddany do sprawowania nad nim władzy 24 na7. Jako poddany godze się na wszystko bez granic i tabu Wykonuje każde polecenie w każdym miejscu. Mogę dojechać na służbę w każdy rejon Polski ( jeśli będzie to służba na stałe) Jeśli ktoś chce się tylko zabawić by dać ujścia swym perwesyjnym zachciankom.. Jestem ze śląska. Jestem gotowy na każdy rodzaj służby Można mnie Bic Ponizac Tresowac Mogę być chłopcem na posylki Poddanym do pracy i służby ( oddaje zrobione pieniądze pani bądź państwu) Można użyć mnie jako mebla Jako sprzątaczki Psa do gotowania prasowania służby w domu Można mnie sprzedawać i wynajmować dzięki czemu tak też zarabiać na psie Można mnie skazać na zwykłą pracę Wystawiać w sieci Sprzedaż filmów zdjęć lub prowadzić blog poświęcony poddanemu.. Dla chętnych.. Niewolnika można trzymać wszędzie Pokój Piwnica Strych Działka Garaż Pomieszczenie gospodarcze Itp Temat rzeka Kontakt do mnie bbddss84@wp.pl Niewolnik bardzo dobrze mówi w języku angielskim dla zainteresowanych poddanym mieszkających poza granicami Polski Pozdrawiam i zapraszam Na wszelkie pytania odp na @ bądź tu Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavemax84
Zapraszam na mój temat Uległy dla Kobiet i par Jeśli ktoś jest zainteresowany posiadaniem niewolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loda to robią k****y a nie normalne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slavemax84
Ja robię lody za Panie które nie chcą robić Zapraszam na mój temat Uległy dla Kobiet i par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoje sobie w parku oparty o drzewo z zalozonymi rekoma z tylu ubrany jak na chłopaka wyzywająco (na pierwszy rzut oka dziewczynka)podkoszulka rozowa z odkrytym pepusiem rajstopki zlaikry blyszczace króciutkie różowe mocno obcisle spodenki i dżinsowe bolerko wlosy jasnoblond długie do ramion zapatrzony w dal niezwracający na spacerowiczów komentujących moja osobe choć nieda się ukryc z enieslysz e taka młoda i się puszcza lub cos w tym rodzaju mam to gleboko gdzies nereaguje po przeciwnej stronie alejki spacerowej zatrzy,al się starszy pan zerknol na mnie puscil oczko uśmiech odwzajemnilemtym samym on glowa klekko potrzasnol ruszyłem w jego kierunku jestem przy nim al.=kurat poza nami nikogo niema on się zwraca do mnie sliczna jesteś ja mu pomyłka chłopcem jestem on niewierz erozgladam się dookoła zywej duszy niema wiec opuszczam lekko spodenki rajstopki i pokazuje mu siusiaka oczy zrobil ale dalej nawija pojdziesz ze mna w pewno miejsce ok idziemy jakias chwile wchodzimy w gesty zagajnik swierkowy on do mnie zrobisz mi dobrze ? klekam rozpinam mu sppod ei wkładam dlon czuje miękkiego fiuta lekko zaleciało typowym przepoconym biore w dlon czuje jak drgnol wyciągam muskam jezykiem zanuzam g w swoich ustach zatzrymuje się mam jego zoledz cala w buzi chwyta mnie za glowe i dopycha do swojego brzucha fiut mu sztywnieje twardnieje mam go jzu całego w buzi dlawie się krztusz elzy mi z oczu poecialy a on mocno trzyma moja glowe i robi nia ruchy posowist zwrotne po chwili mocno przyciska az mi oczy na wiezch wylazły czuje ze moje usta wypelniaja się czyms cieplym kacikami ust lekko cos wyplywa niemam wyjścia wiec polykam jezykiem oblizuje on trzyma w dalszym ciągu po chwili puszcza odciągam glowe jego fiut robi się miekki i obslizly zlizuje z niego wszystko do końca katem oka obserwuje faceta widz eze jest zadowolony szczęśliwy podnoszę się z kolan stoje napzreciwko niego uśmiecha się do mnie caluje w policzek klepie w pupe i glowa kiwa dobry jesteś jak zyje jezcze żadna d***** mi tak dobrze niezrobila zapraszam cie do siebie do domu mieszkam nedaleko był piątek poszedłem z nim. Wyszedlem od niego w poniedziałek rano moj krok był lekko chwiejny szedłem w lekkimrozkroku pupa mnie lekko bolała ale ogolnie było ok wlozylem dlon do kieszeni spodenek wyciaglem plik banknotow schowałem szczęśliwy wszedłem do domu macocha jeszcze spała wiec cichcem wszedłem do swojego pokoju rozebrałem się nagi lezalem na lozku przyrodnai siostzryczka się pojawila i do mnie lape wyciąga moja dola mowi chyba nie chcesz żeby moja mamuska się dowiedziała co robisz chcąc niechcac dalem jej pięć zielonych papierkow , a i tak jeszcze mailem sporo po południu byłem ponownei w parku w swoim miejscu zaliczyłem może trzech niezwasze zdarzy się cos większego .Ale ogolnie uwielbiam to co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja zrobie z polykiem i za kase rowniez. Analnie tylko za kase. Maz wyskakuje z kasy, kiedy chce mnie zerznac w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki

Do autorki 

Laska musisz zrobić swojemu facetowi lodzika z połykiem. Po tym idzie poznać prawdziwom kobiete. Jak twój facet wruci z pracy zmenczony to bez słowa klenknij pszed nim i o... mu tłoka połknij wszystko i podzienkuj. W ten sposub okażesz mu szacunek i nie pujdzie do innej. Jak masz jakieś wontpliwości to pamientaj że to jest obowionzek dobrej kobiety sprawić menżczyźnie przyjemność w ten sposó.. 

Jak laska facetowi nie robi lodzika z połkiem to ten szybko pujdzie do innej ktura mu zrobi dobżrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Bardzo lubie dostawac kase za seks. Wiem, ze maz ma kochanke. Ale wiem, ze tylko mnie kocha. Lubie gdy placi mi za seks. Jemu sie wydaje, ze mam wiecznie chcice. Czasem odmawiam. Wowczas wyjezdza do Kasi. Znam Kasie. Fajna dziewczyna. Sama nie jestem swieta. Puszczalam sie regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Karolu Wielki masz racje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Mialam opinie puszczalskiej studentki. W rzeczywistosci tak nie bylo, kiedy poznal mnie moj maz. Po slubie mi odbilo i dopiero wowczas stalam sie .... Od dwoch lat tylko maz mnie pieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Mam dwie corki. Uwazam, ze jestem fajna mama i przyjaciolka dla moich corek. Wiki ma 8lat, a Kinga 4. Wiki urodzilam podczas studiow. I jestem tego pewna, ze ojcem Wiki jest moj maz. Podczas studiow tylko raz dalam dupy, na pierwszym roku. Bylam pijana i ponoc solidnie zerznieta. Nie pamietam kto mnie zerznal, a moze bylo ich wiecej? Nie pamietam. Jesli chodzi o lodzik z polykiem, to nie odmawiam mezowi tej przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Asia napisał:

Mam dwie corki. Uwazam, ze jestem fajna mama i przyjaciolka dla moich corek. Wiki ma 8lat, a Kinga 4. Wiki urodzilam podczas studiow. I jestem tego pewna, ze ojcem Wiki jest moj maz. Podczas studiow tylko raz dalam dupy, na pierwszym roku. Bylam pijana i ponoc solidnie zerznieta. Nie pamietam kto mnie zerznal, a moze bylo ich wiecej? Nie pamietam. Jesli chodzi o lodzik z polykiem, to nie odmawiam mezowi tej przyjemnosci.

Wszystkie jesteście córwami, jedna da za stówkę a inna za comiesięczną wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Kolezanki mowily, ze zerznal mnie Tomek. W to nie uwierze. Po dzis dzien jest moim najlepszym kolega, a w dodatku zakochanym we mnie. Rozmawiamy o wszystkim. Wiem dobrze, ze mnie nie mial. A to, ze chce mnie przeleciec, dobrze o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze gotow...

Gosciu....ja robie inaczej..... zona idzie popracowac w ogrodku...ja oczewyscie wale konika sam , pare razy.... ona wchodzi do domu a ja wale i mowie jej ze i tak se dam rade....po dwa dni ona sama wali mi juz.....tak to bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze gotow
6 minut temu, Gość Asia napisał:

Kolezanki mowily, ze zerznal mnie Tomek. W to nie uwierze. Po dzis dzien jest moim najlepszym kolega, a w dodatku zakochanym we mnie. Rozmawiamy o wszystkim. Wiem dobrze, ze mnie nie mial. A to, ze chce mnie przeleciec, dobrze o tym wiem.

Asiu..dawaj do mnie ..cios tym zrobimy....dogadamy sie jakos i nie bedemy zdradzac nikogo...ale zabawe bede.....na golaska.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

To fakt. Zona to rowniez .... Gdy maz pieprzyl mnie w dupe. To byl moj pierwszy anal. Zerznal mnie jak glupia ...e, az sie poryczalam. Chcial sprawic mi bol. Chcial zobaczyc moje lzy podczas seksu. To go rajcuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Asia napisał:

To fakt. Zona to rowniez .... Gdy maz pieprzyl mnie w dupe. To byl moj pierwszy anal. Zerznal mnie jak glupia ...e, az sie poryczalam. Chcial sprawic mi bol. Chcial zobaczyc moje lzy podczas seksu. To go rajcuje.

Nie mogłaś mu smrerdzącego bąkala puścić pod nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Przyjmuje zaproszenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Hej zawsze gotowy. Przyjmuje zaproszenie. Odpowiedz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×