Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_I_G_O_T_K_A

KOLCZYK w JEZYCZKU!!!!!--------------------------------mam pare pytań pomóżcie!!

Polecane posty

Gość M_I_G_O_T_K_A

chciałabym sobie zrobić kolczyk w jezyku tylko żę zrobiła bym ten kolczyk tak na własną ręke koleżanka by mi zrobiła!!!! czy mogą być jakieś poważn powikłaniaa czy to prawda żę strasznieszkliwo sie obija??? piszcie wszystko co wiecie na temacik kolczyków w jęzorkaach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia jesli bedzie ci to robila kolezanka bo jezyk jest gruby (duzo grubszy niz ucho, ktore mozna latwo przebic) i ciezko go przebic samemu (wiem, bo kolezanka po tym jak jej zarosla dziurka chciala sobie ja na nowo przebic. ile bylo placzu....). szkliwo ci sie nie poobija jak nie bedziesz kolczykiem stukala o zeby co za latwe nie jest wiec zazwyczaj sie bardzo obija. ale zawsze mozna isc do dentysty i zalatwic problem :) taki przebity jezyk goi sie 6 miesiecy i przez te 6 miesiecy nie mozesz np krwi oddawac. poza tym na poczatku sie sepleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam!!! Nigdy w życiu nie rób tego sama, czy też niech ktoś kto nie zajmuje się tym tego Ci nie robi... to nie nos, nie pępek, które w ostateczności jakoś jeszcze można przeżyć ze względu na brak komplikacji (nie licząc ropienia itp.). Natomiast jeżeli chodzi o język to jeżeli zrobi dziurkę w nieodpowiednim miejscu to stracisz smak albo nigdy nic już nie powiesz, więc zastanów się dobrze czy warto w taki sposób \"oszczędzić\" nieco ponad 100 zeta. Jest tyle ludzi, ktorzy to robią, mają ukończony kurs a poza tym praktykę iluś letnią. Radzę poszukać dobrego studia tatuażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
jestes masochistka(!?)Kobieto to jest taki bol nawet przy znieczuleniu w salonie,a ty chcesz sama to zobic!!Zycze powodzenia,moze nie zemdlejesz z bolu...a juz nie mowie o tym co sie bedzie potem dzialo,mozesz uszkodzic sobie kubki smakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartsimp
Jak to zrobisz to będziesz miała żółty język przez tydzień. O jedzenie zapomnij(miłości francuskiej) przez miesiąc nie możesz tego robić. Całkowite zaleczenie to 3 miesiące. Podobnie się to ma do wargi sromowej. Uważaj z tym, lepiej jest to zrobić w zakładzie kosmetycznym lub w studio taatuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... napewno nie w salonie kosmetycznym!!! Tam to można sobie przekłuć, ale uszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta prawda
a ja sobie kiedyś przekułam - sama- nie straciłam smaku, mówię normalnie, nie dostałam żadnego krwotoku itp... wyjęłam bo poprostu język bolał, a ze moi rodzice sa temu przeciwni, mimo, że mam 22 lata nie chciałam sie narażać, bo ciagle mieszkam z nimi, dlatego zrezygnowałam... i fakt w miłości francuskiej lub chociażby całowaniu, mógłby przeszkadzać, trzeba byłoby bardzo uważać, i to mnie zniechęca... :o ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że się wtrące
w milosci francuskiej przeszkadza ????????? hahhahah smieszne mam niezle odloty jak moj facet mnie po myszcze lize i czuje na lecztaczce ta zimna kuleczke nie wspomne co sie dzieje jak mnie nim po sutkach smyra ehhhh on przebijal w salonie ze znieczuleniem jezyk mu nie spuchl i nic kompletnie sie nie dzialo w ten sam dzien wcinal kebaba nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z poprzedniczka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .logopeda.
radzę nie przekłuwać języka w domu. w ogóle radzę go nie przkłuwać. kolczyk wpływa na niszczenie szkliwa zębów a ponadto osoby mające kolczyk w języku mają odruch polegający na ciągłym "międleniu" językiem w buzi. dziwnie to wygląda. kolczyk w języku może mieć też wpływ na dykcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż przekłuwał język w salonie, nie jest facetem który boi się bólu ale z fotela zjechał. Mi osobiście się to wogóle nie podoba więc po przyjściu do domu go wyciągnął. Tylko się biedaczek niepotrzebnie nacierpiał i mówił że strasznie bolało. pozdrawiam zastanów się dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka90
Kolcycek w jezorku...:) Fajna sprawa ale nigdy nie na własną rekę!! Kumpela zrobiła i trafiła na intensywną terapie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady!!! ja tylko male uklucie przy przebijaniu poczulam:Pa potem zaraz sobie papieroska zapalilam i na cole poszlam haha a po przyjsciu do domu golabki jadlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to forum co potrzeba... Jest tyle innych o piercingu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAATTTTEEEE
Slonko nie proboj!!! Idz do salonu, wydasz stowke a bedziesz miala czysto i przwie bezbolesnie. Krwi nie mozesz oddac przez rok od zrobienia tatuazu lub przebicia jezora. Sepleni sie niekoniecznie- mialam w buzi na poczaatku 22mm i nie seplenilam. A goi sie raptem 2-3 tyg a nie 6...ludzie, jakie bzdury tu wypisujecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej odradzam robienia na wlasna reke!! lepiej idz do salonu bedziesz miala sterylnie wszystko zrobione :):) kolczyk w jezorku jest suuuper polecam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob sama takich rzeczy!!~!jak wkuje sie tam gdzie nie trzeba i wbije w jakis nerw czy cos to bedzie dopiero problem.jeden gosciu tak zrobil i wyrosla mu taka gula....ble!a w salonie to nie boli wiem bo kiedys mi odbilo i mialam.trzeba plukac specjalnyli ziolami codziennie ale za to jezyk puchnie i praktycznie 2 dni nie jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×