Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drzewo Fae

ciaza a anoreksja

Polecane posty

Gość drzewo Fae

Witam chciałabym się dowiedzieć od innych pań dziewczyn z tym samym problemem a mianowicie anoreksji jak długo starały się o dzidzi czy miały jakieś problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon_light
ja mialam anoreksje bilimiczną.. zanim zaszlam w ciaze dochodzilam przez jakis czas do siebie, co bylo rownoznaczne z tyciem. po roku staran udalo sie i teraz jestem w ciazy, mam normalną wage.Boje sie ze po porodzie wszystko wroci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewo Fae
Tzn. ze jak wróci w miarę normalna waga to nie ma się, czym martwic, bo się cały czas stresuje ze przez to ze choruje na anoreksje i nie miałam okresu i byłam strasznie wychudzona mogę być bezpłodna a myśl o dziecku właściwie jest jedyna, która mnie mobilizuje do dalszego leczenia i nie zapominania o jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon_light
ja nie mialam okresu prawie 2 lata...wystarczylo przytyc i zaczac normalnie jesc, chcoc to trwalo bardzo dlugo. Wszystko powrocilo do normy 3mam kciuki zeby Ci sie udalo dbaj o siebie poki nie jest za poźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewo Fae
To podobnie jak u mnie również 2 lata bez miesiączki wiem ze każdy przypadek jest indywidualny, ale to, co napisałaś pocieszyło mnie i dało nadzieje dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moon_light
mysle ze powinnas teraz skupic sie na tym zeby powrocic do zdrowia, a potem organizm sam wszystko sobie ureguluje i w odpowiednim czasie zajdziesz w ciaze:) jak widzisz ja jestem przykladem ze moze sie udac powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×